Skocz do zawartości
Corso

East Front

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem link do nowego schootera FPP osadzonego w czasach II wojny światowej.

http://www.gameplaymonthly.com/interviews/eastfront.htm Z tego co wyczytałem to np. po strzeleniu w bak samochodu widzimy niezłe buuum. Wybuch ma wreszcie wygladac jak WYBUCH (z wszystkimi smaczkami). Można przestrzelić oponę, zrzucić półkę przy pomocy pistoletu. Grafika również robi nie małe wrażenie. Polecam link. :)

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e gdybyscie ogladali 'Pogromcy mitów' ( z ang. chyba myth but...<cośtam> ) to byscie widzieli ze po strzale z rozego rodzaju broni nawet w bak, samochod nei wybucha :>

1398483[/snapback]

Oczywisice, ze nie bo benzyna sie nie pali - tylko jej opary.

 

Jak jest mroz, to w beczce z benzyna mozna gasic papierosy :P

 

Co do samej gry - patrzac po screenach to te "realia WW2" sa chyba bardzo luzno traktowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e gdybyscie ogladali 'Pogromcy mitów' ( z ang. chyba myth but...<cośtam> ) to byscie widzieli ze po strzale z rozego rodzaju broni nawet w bak, samochod nei wybucha :>

1398483[/snapback]

 

"Rozny rodzaj broni" to zbyt ogolne pojecie, bo gdyby to byla wyrzutnia rakiet, to daje ci gwarancje ze wszystko pieknie pizdnie ;) A tak btw. to w Iron Storm tez chyba bylo cos takiego :? Wygląda mi to na bardziej blyszczacy engine Dooma 3, ale moze być ciekawie. 1 i 3 screen fajny ;) Oby wymagania byly dosc sensowne, bo moze byc na co czekac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wyglada to troche plastic-fantastic ale, jak zauwazyl mechl!k, trailer poprawi odczucie. btw 3 screen prosze zwroccie uwage na cienie. :lol:

1398924[/snapback]

Fakt, nie ma cieni karabinów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :blink:

 

obejrzałeś w ogóle te screeny

1398492[/snapback]

Fakt że pasuje tutaj bardziej określenie które już padło "alternatywa". Ja uważam że może to byc ciekawe rozwiązanie. Już raz to się udało w "Iron Storm", tyle że tam dłużyła się 1 wojna światowa, a raczej jej alternatywne skutki. Widziałem tak że film z Ruthgerem Hauerem "Fatherland" ukazujący panowanie III rzeszy po 2 wojnie. Naprawdę warto. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corso mógłbyś napisać dokładny tytuł tego filmu (tytuł tego filmu w Polsce jeśli takowy był) i w którym roku został nakręcony bo mnie zaciekawiłes.

 

A i jeszcze bo szukałem po sklepach internetowych ten film chyba wogóle nie został wydany w Polsce :< bo chciałem kupić i nigdzie nie ma nawet na allegro

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, najważniejsze - bedzie fajne multi? CS:S wypacza mi mózg ;)

 

Z tych skrinów nic ciekawego wywnioskować sie nie da...Pisać sobie mogą o fizyce grafice i wszystkim... Jedyna grą (a raczej jej twórcą) której ufam jest GTA: SA, bo wiem ze jej nie zpaszczą, tak jak np. Driv3ra na którego czekałem odkąd skonczyłem jedynke ;), lub Brothers in Arms.

Jednak z drugiej strony moze to bedzie tytulik ala FarCry - prawie z nikąd i szum tak ze szok, a gra miodzik. Poprostu trzeba dostac w łąpki pudełko z gra i ja przetestowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowych wiadomości znajdziecie tutaj :) http://www.worthplaying.com/article.php?si...=thread&order=0

 

Tutaj natomiast zamieszczam pierwszą informację na temat wymogów systemowych:

 

System requirements

 

Minimum system requirements:

• PS, Operating system Windows 98 ®, Windows 2000 ®, Windows XP ®

• Library DirectX 8.0 and higher.

• Processor: Pentium III 1000 MHz

• Video card: GeForce 3 or Radeon 8500 with 64 MB memory.

• On-line store: 256 MB

• 1300 MB free space on hard disk.

• Sound map

• CD-ROM drive, keyboard, mouse.

 

Recommended system requirements:

• PS, Operating system Windows 98 ®, Windows 2000 ®, Windows XP ®

• Library DirectX 8.0 and higher.

• Processor: Pentium IV 2,5 GHz

• Video card: GeForce 5 FX or Radeon 9500 with 128 MB memory.

• On-line store: 512 MB

• 1300 MB free space on hard disk.

• Sound map

• CD-ROM drive, keyboard, mouse..

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już grywalne demo, waży 345 MB :]

W demku wcielamy się w niemieckiego żołnierza Ruchu Oporu (???), Karla Stolza (oby gra nie była stolcem :D) ---- poza tym nic więcej nie wiem, bo dopiero zassałem ;D

Instalator cały jest po rusku :D ....

 

Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...