Skocz do zawartości
Fierro

X3: Reunion

Rekomendowane odpowiedzi

Tej gry jeszcze nie ma, ale już ją zamieszczam w tym dziale. Słyszał ktoś wogóle o tej grze? Jest to sequel X2: The Threat. A oto ofcjalne wymagania tej gry. Minimalne (!):

System operacjyjny: Windows 98 SE, ME, 2000, XP

Procesor: Pentium IV (albo odpowiednik AMD) 2.4 GHz

Pamięć: 1GB RAM

Miejsce na dysku twardym: 2GB

Karta graficzna: 256MB 3D, kompatybilna z DirectX 9 (nie zintegrowana na

płycie głównej), obsługująca Pixel Shader 2.0

Napęd optyczny: DVD-ROM

Chyba największe wymagania jakie dotąd widziałem. Zapodaje stronke producenta gdzie widnieją screeny z tej gry: Egosoft I co o niej sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam i tak se nie pogram, lepiej powiedzcie gdzie można kupić

Independence War 2 : Edge of Chaos jeden z najlepszych kosmicznych symulatorów którego znowu nikt nie zauważył

o ile wiem w Polsce nie był wydany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej gry jeszcze nie ma, ale już ją zamieszczam w tym dziale. Słyszał ktoś wogóle

Te wymagania ktore podales to sa wymagania rekomendowane a nie minimalne. Minimalne prezentuja sie nastepujaco:

 

proc. 1,7GHz (or equivalent)

RAM 512MB

graf. 128MB, DX9 compatible with pixel shader 1.3

2GB disk space

 

czyli nie takie straszne. Chociaz trudno powiedziec co sie kryje pod ta karta graficzna (128RAM to i 9200SE maja, hehehe).

Mam nadzieje ze na 9600XT da sie zagrac z medium detalami.

 

W Polsce wydac ma ja Topware, pod koniec tego roku (jesli Egosoft - producent wywiaze sie z terminu).

Edytowane przez mikaelis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako odpowiednią kartę do tejże gry proponuję 7800gtx z nowym transparentnym wygładzaniem.Ładnie to będzie wyglądało przez nią wygenerowane.

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...94&img=bmg4.jpg

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...94&img=bmg3.jpg

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako odpowiednią kartę do tejże gry proponuję 7800gtx z nowym transparentnym wygładzaniem.Ładnie to będzie wyglądało przez nią wygenerowane.

 

1574954[/snapback]

 

...o cholera :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie takie straszne. Chociaz trudno powiedziec co sie kryje pod ta karta graficzna (128RAM to i 9200SE maja, hehehe).

Mam nadzieje ze na 9600XT da sie zagrac z medium detalami.

1557011[/snapback]

Fakt, zawsze podają wymagania co do karty (a to przecież najwazniejszy element w grach) w ilości MB, a to bzdura. Wg. mnie powinni podawac wymagania w 3DMarkach albo innych benchmarkach, wiem że by było pełno zawiłości prawnych ale pomyślcie, jak przejżyście by było, powiedzmy:

 

Gra XXX:

min. 3000+ 3dm03

rec. 6000+ 3dm03

 

I wszyscy byliby happy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra wogole nie jest zoptymalizowana , lol , mam 10 do 30 fps , w aragon prime czasami schodzi ponizej 10 fps , a najlepsze jest to ze nie ma roznicy miedzy detalami i rodzielczosciami mozesz grac na high ze wszystkim na full w 1600x1200 i ze wszystkim na low w 1024x768 i bedziesz mial takie wskazania , najlepsze jest to ze po wylaczeniu huda gra dostaje kopa i zamiast 10-30 masz 30-50 i lepiej , ten engine to zart , chodzi beznadziejnei praktycznie nie da sie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakim configu ?

 

widze ze wyszły już 2 łatki do x3

1733907[/snapback]

3500 venice , 2x512 , 6800 ultra

 

2 latki ? ja mam tylko 1.2 , hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie i za ile zakupiłeś ?

 

btw IW2 też szukałem i nie ma :(

1733967[/snapback]

w sklepie wujka juarez'a za 17.99 euro :P

 

iw 2 ? hmmm nie gralem w to , ale ten mod epic middle states , moze byc niezly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest przednia , ale bledy , bledy , bledy i jeszcze raz bledy , ctd , naprawde wkurzaja , kupilem sobie cap shipa za jakies 10.000.000 i co sie okazuje , ze moje mniejsze statki nie moga w nim ladowac , nie mozna zakladac kopaln itp , ubylo sporo rzeczy ktore byly w x2 , mam nadzieje ze patch 1.3 to poprawi i doda to co powinno byc , jako ze jestem noob w swiecie x , moze ktos mi powidziec jaka rase najlepiej miec jako wrogow

i gdzie sie sprzedaje niewolnikow bo mam ich od groma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli X3 przypomina pod względem rozbudowy świata i fabuły X2 to gra będzie kiszką tego roku

przecież w X2 nie było po co grać, tek9 pisze że w X3 nie ma wielu rzeczy które były w X2 to już nie brzmi optymistycznie bo w samym X2 niewiele było. W X2 myśląc że czeka mnie jakaś poważna walka na końcu stworzyłem masę kopalń i stacji kosmicznych tworząc zamknięty obieg , uzbierałem na 4 M1 full wyposażenie i.... g..o nie było w ogóle sensu tracić czasu na to, świat gry też nie był zbyt rozbudowany

tzn. bardzo dużo było systemów do niczego tzn. tylko żeby były i stawarzały pozory ogromu świata do eksploracji.

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie bawie w trade , jak na razie , przejmuje statki innych i je sprzedaje , mozna trafic na cargo warte po kilka mln , x2 mnie zanudzil , x3 mnie wciagnal , wiecej sie dzieje , szczegolnie po tym jak moj sektor najechali piraci i wytlukli wszystkich , trzeba naprawde planowac co sie chce i gdzie zbudowac , brac pod uwage wojny ras itp to nie jest gra dla kazdego , bo zanim sie dorobisz czegos w niej to minie duzo czasu , to raczej symulator ekonomi niz walki , a walka jest o wiele lepsza niz w x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do frontiera (czy też Wing Commander: Privateer) najbardziej podobna jest część pierwsza bez dodatku czyli X: Beyond The Frontier.

 

X²: The Threat jest właśnie kontynuacją/rozwinieńciem darmowego dodatku (X-Tension) do X:BTF a nie samej gry i należy raczej do symulacji ekonomicznej z elementami space shotera i nie posiada prawie żadnej fabuły. Z tego co tu ludziska piszą z X3 jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x2-3 maja fabule co prawda nie najwyzszych lotow ale maja , i najwiecej sie dostaje robiac jej misje mozna olac i robic co sie chce , ale wtedy dostep do rzeczy jest troche utrudniony , chyba ze sie zacznie gre custom bez fabuly , x3 rozni sie tym od x2 , ze w x2 byl praktycznie umarly swiat , tutaj non stop cos sie dzieje , z sektora w ktorym robiles zakupy moze zostac tylko kupa zelastwa i pylu , to nie jest typowy shooter , zycze powodzenia ataku na jakis sektor w ktorym cie nie lubia , w x2 mozna bylo rozwalic wszystko jednym statkiem , tutaj ciebie moga rozwalic jednym strzalem , w przeciwienstwie do x2 , walka w x3 jest dobra , jak juz mowilem to nie jest gra dla wszystkich , to jest sim z nastawieniem bardziej ekonomicznym , co nie przeszkadza to olac i siac zniszczenie , jak dla mnie to kazdy fan space simow , zarowno czy ekonmicznych czy arcade znajdzie tu cos dla siebie , pod warunkiem ze posiada potezny sprzet , kilka screenow :

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TIE-FIGHTER :P Najlepszy jaki kiedykolwiek wyszedł :)

Klasyka :razz:

Ale jakoś wolałem serie WingCommander. Może przez te filmy.....

 

P.S.

Filmy w grach a nie to coś co się ukazało na ekranie kinowym :( .

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rodzinki WC najbardziej podobał mi się Wing Commander: Privateer (i to część 1 bo w drugiej było za dużo filmów za mało gry) ale nic nie zastąpi widoku nadlatującej eskadry TIE-INTERCEPTORów, a jeszcze lepiej TIE Advanced, gdy masz problemy ;) No i ten cudny dźwięk TIE-FIGHTERa :wub:

 

A żeby nie było całkiem OFF to powiem że mi się podobały wszystkie części X, oprócz X3 w którą jeszcze nie grałem, ale to zupełnie inny gatunek niż TIE czy WC, no może X:BTF jeszcze się łapie ale w pozostałych jest mocna przewaga ekonomi i strategii nad fabułą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem dopiero chwile - ale gierka mi sie podoba - przeżyłem prawie wszystkie kosmiczne handlówki i strzelanki i X3 jest w pewnym stopniu podobna do Frontiera :)

 

btw - nie wiem czy jest jakiś limit FPS - u mnie w 1440x900 bez AA gierka ma średnio 30-35FPS - jak zejde do 1024x768 niewiele szybciej chodzi :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...