Skocz do zawartości
Black Jack

Jaws Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

>Gatunek:Akcja

>Producent:Apaloosa

>Data Wydania:Sierpień 2005

>Oficjalna Strona

Gra będzie bazować na scenariuszu filmu szczęki z 1975r.

Teraz to nie ty będziesz się wcielał w kłusownika i prubował zabić rekina.

Tym razem to ty nim będziesz... :lol:

...będziesz zjadał ratowników ludzi kłusowników!

Kontrowersyjny temat gry będzie mógł zwiększyć popularność tak jak w np. Postalu 2!

Może z tego wyjść kicha albo gra roku (może przesadzam).

Co myślicie o tej produkcji, co miałoby się w niej znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda...w sumie nowatorski pomysł...może coś wyjdzie z tego...

 

Choć sam fakt pływania już był...pamiętacie wydaną na DC grę Ecco The Dolphin (chyba tak to się pisało)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie ciekawie

temat trudny, byle nie okazał sie drugim postalem2 gdzie tylko zabijasz (osobiscie p2 mi nie przypadł do gustu) :) chociaz screeny na to nie wskazują

ofcoz na pc wyjdzie?

hehe dobra okładka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy kiepska, mi ecco the dolphin przypadł bardzo do gustu tylko nie mogłem przejść 2 planszy ;] ale mniejsza, gra mi sie podobała bo miała coś w sobie oryginalnego, zawsze lubiłem ją sobie zapuścić i robić sztuczki delfinem ;] normalnie to był symulator delfina, mam nadzieje że tak samo będzie z tą grą ;] heh... jak dawno nie grałem w żaden symulator ;] no... może aquanox ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy kiepska, mi ecco the dolphin przypadł bardzo do gustu tylko nie mogłem przejść 2 planszy ;] ale mniejsza, gra mi sie podobała bo miała coś w sobie oryginalnego, zawsze lubiłem ją sobie zapuścić i robić sztuczki delfinem ;] normalnie to był symulator delfina, mam nadzieje że tak samo będzie z tą grą ;] heh... jak dawno nie grałem w żaden symulator ;] no... może aquanox ;]

Po tym co zobaczyłem w filmiku to raczej na symulator bym nie liczył , widziałeś Ty kiedyś żeby rekin niszczył przystanie , albo wysadzał fabryki heheh , razcej będzie to konkretna rozwałka , płyniesz i zabijaj i niszcz wszystko co stanie Ci na drodze , taki Carmagedon w wodzie <_<

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy co do niszczenia przystani, wiesz, praktycznie rekin dałby rade rozwalić belki, ale po co? ;] no nie wiem, pożyjemy zobaczymy, mam nadzieje że będzie to gra typu ecco the dolphin, tyle że zamiast pomagać będziemy zabijać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest z deka smieszna. Poruszamy sie rekinem i praktycznie pozeramy wszystko co stanie na naszej drodze. Spozywamy nie tylko bezbronnych ludzi ktorzy przykladowo opalaja sie na plazy czy plywaja lodziami ale niszczymy wlasnie statki, wszelkie pomosty czy mola. W sumie moim zdaniem gra jest bardziej brutalna niz GTA bo tu wcielamy sie w ludojada... ;o Grafika nie jest niczym szczegolnym, w sumie nawet marna jak na dzisiejsze czasy. Pozniej zapodam jakies screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...