Skocz do zawartości
Szela

Jagged Alliance 2

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz nie ma tematu o tej grze (jest tylko o dodadku) i mam problem to pozwole sobie takowy zalozyc. Pytanie skierowane jest do tych co skonczyli juz ta gre. A pytanie jest nastepujace: Gdzie znalesc ta krolowa ktora to mamy zlapac/zabic?? Zdobylem cala Medune i nigdzie nie moge jej znalesc. prose o pomoc bp juz nie moge.

Aha i wie ktos po co jest ten pilot ktory znajdujemy w jednym z sektorow Meduny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno ... dawno temu w to grałem :]

Coś mi się wydaje, że było jakieś przejście w kominku, itd, mogę się mylić <_< .

1608701[/snapback]

Nie mylisz śię o ile dobrze pamiętam to można jeszcze spróbować z którymś z pomników we wcześniejszej lokacji Meduny,Jagged to świetna gra wiele czasu przy niej spędziłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

pownienesc zejsc do podniemi tzn do piwnicy pod jej bufyneczkiem i tam ona siedzi... jest chyba 3 pokoiki:)jesli nie masz wlaczonego trybu skradania to Cie babka rozwali:)

zycze milego zdobywania honorow:p:).

p.s

szkoda ze nie ma mp:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg mam problem. Jestem w pewnej mapie. Rozwalilem wsyzstkich w pewnym budynku, ale w zamknietym pokoikku siedzi koles. Jak otiweram pokoj (zamkniety jest) to dostaje seryjke, jakiej terminator by nie przezyl i az zam mi sie Shadowa robi... uzywalem trybu skaradania i nic, koles sie gapi na drzwi i gry je otwieram odrazu mniedzyoczy dostaje. CO ZORBIX?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sciane mam rozwalic? Nie mam c4 or smth, mam granat ale jak nim rzucam to sie nic nie rozwala. A ta taktyka? Co to niby da? chyba tylko to, ze obaj zgina ;] czekaj sprawdze i napisze thx.

 

Jest tak, ze czasem przezyje, ale ledwo ledwo (po tej taktyce twojej) ale nie widzi mi sie leczenie ich pozniej ;/ inaczej nei da rady? jak nie stracic nic hp? TA GRA JEST SWIETNA!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakup L.A.W'a albo mozdzierz chyba ze sciany sa za grube :-P a co do tej taktyki tot sie ciesz ze sa tylko "porysani" a nie niezywi :lol: mozesz jeszcze przed wejsciem wrzucic granat gazowy lub dymny. jak znajdziesz jakis jeszcze lepszy sposob to daj znac

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to zorbie tak ze dostane pare kulek ale ubije dziadza walne se apteczke i jakos wyzyje thx za rady. ps dziwne ze nikt o tej grze nic nie pisze, przeciez to cudo jest ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to zorbie tak ze dostane pare kulek ale ubije dziadza walne se apteczke i jakos wyzyje thx za rady. ps dziwne ze nikt o tej grze nic nie pisze, przeciez to cudo jest ;/

1693750[/snapback]

no to że cudo to się nie da ukryć, ale grało się w to pare latek temu:)

 

ehh pamiętam doskonale!!! przeszedłem ją dokładnie 3 razy, czwarty zaczołem ale nie skończyłem!!!

 

to potrafiło wciągnąc na długie godziny, co ja mówię dni... :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co ze pare lat temu? Ja gram w nia teraz i tez jakas sie jaram ;] Teraz wychodza z grafika mega ultra ziomowa, a ta gra ma grafe srednia, ale wciaga jak odkurzacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliles jagged alaiance z doomem 3 ;p ja odbilem 3 miasta, ale znalazlem sie w sytuacji, gdzie musialem sie zabandazowac a bandazy brak. zdechlem jak pies -i od nowa sobie zagram ,teraz wiem co i jak i gdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas walki to malo przydatne chyba... pkt sie traci a i tak zacznie koles walic do ciebie po zatrzymaniu sie. Ej - przejelem drassen czy jakos tak, te pierwsze miasto. Co radzicie mi teraz atakowac? Najlepiej z kopalnia. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San mone? W san monie nie ma kogo zabijac co mam tam przejac? Jest kingpin ale nie chca mnei wpuscic do niego. Co robic? Jak pogadac z kingpinem i od czego on jest? Edit: ukradlem mu kase i pogadalem se z jego lufa ;p

 

Ej - o co chodzi z tym celowaniem... moge celowniczek przyblizac itp - po co to? Albo czasem celownik jest zolty ablo bialy - ocb?? Aha - czemu nie mam tej frimy cienkiej co ma takich slabeuszy? Zawsze ich najmowalem do trenowania samoborony ;/

 

 

TA GRA JETS WSPIANIALE!!!! Ponad polowe miast mam zdobytych, sweitna gra ojezus maryja.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja grywalem w nia, moze sobie popykam jeszcze nbo w sumie dawno nie gralem.

Dla mnie najlepsza turowka jaka wyszla na PC na rowni z falloutem.

Gra ma to COS, najemnicy syca, ich teksty, charakter, wyglad, fabula nawet dobra. Ogolnie gierka roxuje ;]

masz jakies 'zlote rady'? Bo imo gierka jest trudna, o ile z poczatku idzie w miare ok to musze sie niezle natrudzic zeby zdobyc np. citizen czy jakos tak... nie pamietam nazwy tej miejscowosci, w kazdym razie jest dosc egzotyczna i jest tam kopalnia...

W pozniejszych godzinach gry to prawie kazdy strzal jaki oddal wrog do mnie docieral.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Wszytskie dobre porady -> patrz mój sig. Strona która na pewno pomoże Ci w grze (sporo poradników). Tutaj mogę odpowiadać na konkretne pytania.

 

Chodziło ci zapewne o Chitzenę. Ja sam uważam że to miasto jest proste bo mało tam ludzi.

 

Złote rady:

 

- dużo się skradaj.

- najemnikowi który ma najwięcej umiejętności strzeleckich daj broń o największym zasięgu jaką masz.

- nie atakuj na stojąco

- atakuj grupami po 2 max 3 najemników aby kazdy miał wsparcie innego.

 

Napisz na jkim poziomie trundości grasz i ustawieniu (SF czy realistyczny, mnóstwo czy standardowo broni).

 

EDIT:

Sorki ale chyba moderator mnie nie lubi - bez powodu wlepił mi już 2 raz 10% :( :( :(

Strona jest w moim profilu.

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to tez jeden z najlepszych tytulow PC. przechodzilem ja wile razy, chociaz faktycznie czasami bylo trudno.

Fajna sprawa kompletowanie druzyny - przeciez potrzebni byli nie tylko zolnierze ale tez i lekarze, techniczni czy nawet zwykli tragaże (tu najlepiej sprawdzali sie najemnicy z MERC - More Economic Recruiting Alternative)

co do najlepszej taktyki to byla to dla mnie walka w ciemnosci. w druzynie zawsze mialem 2 zwiadowcow ze skillami stealth i night... cośtam. do tego snajper, medyk i bron ciezka.

 

z nowszych produkcji do JA2 podobne jest The Fall, chociaz na razie ta gra mnie nie wciagnela. jednak czas rzeczywisty (nawet z pauza) nie pozwala juz na tak fajną, taktyczną rozgrywke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Z nowszych niedługo bedzie Jagged Alliance 3D ;) Wszyscy fani JA2 czekają i czytają newsy dotyczące tej gry ;)

 

U mnie tam nie było za bardzo kompetowania drużyny - brak tragarzy, bo każdy miał tylko wymagane rzeczy, brak medyka, bo IMPowiec maił te zdolnosci na 35 ;) , no najwyżej mechanik i saper w jendym czyli Trevor Colby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A po co ci mechanik i saper? :P.

Ja nie mialem medyka, kazdy potrafil leczyc i nie wiem po co ten skill ma byc wysoki, choc pewnie czegos nie wiem bo wlasciwie jestem noobem w Ja2 ;).

Fajne sa walki samoobrony (nie, nie chodzi mi o blokady Leppera) - tj. wyszkolnoych obywateli - przeciwko krolowej ;). Zawsze bralem z 3-4 kolesi z tych slabych korporacji za grosze i ich trenowali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

A po co ci mechanik i saper? :P.

Ja nie mialem medyka, kazdy potrafil leczyc i nie wiem po co ten skill ma byc wysoki, choc pewnie czegos nie wiem bo wlasciwie jestem noobem w Ja2 ;).

Fajne sa walki samoobrony (nie, nie chodzi mi o blokady Leppera) - tj. wyszkolnoych obywateli - przeciwko krolowej ;). Zawsze bralem z 3-4 kolesi z tych slabych korporacji za grosze i ich trenowali...

Mechanik i saper w jednym to jak dla mnie potrzebna rzecz. Taki Trevor (albo Magic) otwiera prkatycznie wszystkie zamki szuflady itp. a i bomby które czasami przy nich są potrafi rozbroić. Poza tym czasami trzeba sprzet w oddziale zreperować to też jest koleś potrzebny (a mój IMPowiec ma 35 mechaniki wieć za szybko tego nie robi :P )

 

Ja tam medyka nigdy nie miałem bo mój koleś albo ktoś z oddziału zawsze ma te 35 (albo nawet mniej) punktów.

 

O tak - walki samoobrony są dobra ale tylko wtedy kiedy nie masz swoich ludzi w sektorze - mi się strasznie nudzi jak oni pół godziny turę rozgrywają :D a wolę tak walczyć bo jak dam na przyspieszenie to żadko sprzęt zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

medyk (u mnie byla to przewaznie Spider) potrzebny jest do leczenia druzyny po walce. Jesli lekarz ma wysoki skill to leczy ludzi np w 1 dzien, a nie 3. co przeklada sie na kozysci ekonomiczne - bo jesli mamy druzyne na miejscu to czy walcza czy nie, trzeba im placic, wiec lepiej jesli walcza caly czas, a nie wygrzewaja sie na sloncu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak tak kozaczycie to powiedzcie czy zdobyliście karabin na rakiety z elektroniczną identyfikacją odcisków palca i czy udało wam się złożyć całego robota bojowego ;)

Giera spaśna. Niedawno dostałem JA2 Wildfire. Lokalizacje całkowicie przerobione, inteligentniejsi przeciwnicy i przede wszystkim celniej strzelają. Poziom trudności znacznie podskoczył, na normalu jest tak jak na expercie w normalnym JA2. Ciężej o kasiore, i mnóstwo innych poprawek.

Jak ktoś nie dawał sobie rady z zwykłym JA2 to niech wildfire sobie odpuści. Polecam dla prawdziwych wyjadaczy ;)

Edytowane przez Ulv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

W JA2 6 karabinów rakietowych mozesz zdobyć w Orcie, jezeli chcesz następne to musisz ściagać zabezpieczenie u elektronika w Grumm.

 

Do robota jest potrzebna tylko kamera, pistolet i baterie do "pilota" wszytsko do zdobycia w Balime.

 

Wildfire - w polskiej wersji jets bug w broni MGS90 - jak już zdobędziesz to wygrałes broń ;) - zadaje obrażania po 200-300 HP i zawsze trafia.

 

@Ulv wyjadacz to ktoś kto zajął wszytskie sektory wyspy w modzie Urban Chaos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LukasAMD gram w UC ale zajęcie wszystkich sektorów to osiągnięcie :lol: Jezeli to zrobiłeś ile czasu ci to zajeło?, Dorwałem helikopter więc odeszło mi przebijanie przez każdy sektor :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...