Skocz do zawartości
Paazik

Legacy of Kain: Soul Reaver

Rekomendowane odpowiedzi

O ile dobrze pamiętam to trzeba przeskoczyć NAD jedną z tych krat, a potem używajac dźwignii podnieść kratę do góry. Potem Malachai (chyba tak się nazywał) będzie próbowal sie wkręcić do pomieszczenia w którym jesteś i wtedy jeb! Puszczasz dźwignię i krata spada mu na łeb. Na wyższym poziomie trudności trzeba tą operację powtorzyć kilka razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktos z was ruszyć ta stara gierke na XP ? Ja szperałem dużo w necie i niby znalazłem patch. Gierka działa ale są lokalizacje w których zawsze wyskakuje do windy z takim błędem : "AppName: kain2.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: kain2.exe

ModVer: 0.0.0.0 Offset: 000c1c27". Nie mam pojęcia dlaczego, zawsze się to dzieje w danym miejscu, trafił juz kilka takich. Najlepsze jest to, że jak się wjedzie w świat umarłych to gierka idzie dobrze, tylko jak w świecie żywych sie jest to się kaszani w tym miejscu. Niestety teraz dotarłem do takiego miejsca, że nie da się tego bug'a sprytnie obejść :D

Zmieniałem też drivery od karty ale nie wiem czy to właśnie wina sterowników.

Wiem, że to dość stara gra ale moze ktos miał podobny problem i się znim uporał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE. Też odpalałem SR na XP. Miałem śmieszne błędy :D Filmik się czasami zatrzymywał :D ale nie zawieszał. Poprostu Raziel stał sobie w miejscu i Elder (bo chyba tak się nazywał, niepamietam dokładnie bo dawno w to grałem) przestał gadać. Znaczy się to nie były filmiki tylko cut scenki :D. No trudno sie mowi kiedyś przeszedłem chciałem jeszcze raz ale jak system nie pozwala to nie będe się z nim spierał :D :P

 

P.S. Radzę przejść całą serię LOK bo naprawdę warto B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...