Skocz do zawartości
akslow

Icewind Dale 2 + Heart of Winter

Rekomendowane odpowiedzi

juz z nim rozmawialem. A maszynka szczelam (teoretycznie trafia w te sciane z przejciem) ale sie nic nie dzieje. Tylko tekst Obejmji Mrok czy cos takiego. Moze chodzi o ten oltarz na 1 pietrze??? nie wiem co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poteleportuj sie tym obrazem co jest na 1 pietrze przy schodach , kazda odpowiedz przenosi w inne miejsce , jak sie przeniesiesz dobrze to sie otworza drzwiczki i wtedy maszynka otwiera drzwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do baldura nie powinno sie porownywac bo to jest inna skala , pozatym w iwd zalozenie jest nieco inne niz w baldurze.

Natomiast jesli chodzi o iwd1 vs. iwd2 to po niejednokrotnym przejsciu obydwu czesci sadze, ze dwojka , mimo iz jest rownie liniowa co jedynka , to jest lepsza. (chociazby graficznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko graficznie. Chociaz 2 nie ukonczylem. Poprostu denerwowalo mnie kilku godzinne bieganie po tych samych lokacjach. Aczkolwiek gra jest warta uwagi.

Sa gusta i gusciki. trzeba sie przekonac na wlasnej skorze. Ja osobiscie sie zawiodlem.

 

Ale zagraj i sam sie przekonaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncowej planszy musimy isc do podziemi gdzie mamy do rozwizzania kilka zagadek typowo logicznych, pierwsza z nich polega na takim ustawieniu dzwigni aby otworzyly kolejne drzwi i to jest problem. Robilem to na dziesiatki sposobow, na scianie obok jest coprawda wzor kostek ale nie pasuje, ciagle pojawia sie jakis koles i musze z nim walczyc, moze ktos zna kombinacje tych dzwigni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :/ zabilem wszystkich w podziemiu, a potem i tak musialem sie z nim bic :( tzn. nie przebieralem sie w szaty nowicjuszy, tylko od razu wioooo rozwalilem wszystkich, wywolalaem smoka i teraz nie umiem mu dac rady :/ moze jakies inne sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze pewnie malo osob to pamieta , ale moze

Tak wiec ( po parokrotnym przejsciu BG , Bg2 , BG2tob , ) nadszedl czas na IWD 1 , a teraz na IWD2

i oto moje pytanie -- czy po przywolaniu zywiolaka ( nie zaleznie czy przez maga , czy przez kaplana ) on sie kieruje przeciwko tobie ?? . Bo w BG -- przy magu byla walka umyslow , a Kaplana nie musial z nim walczyc , Natomiast w IWD 2 - zywiolak najpierw walczy z twoimo przeciwnikam ( czemu nie mozna nim sterowac ?? ) a pozniej walczy przeciwko twojej druzynie - o co chodzi i czy tak jest ( bedzie ) zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli ktoś mi może pomóc do tej wiekowej acz świetnej sagi to wielki plz., utknąłem od koniec, w świątyni ,gdzie niedługo mam walczyś ze smoczą królową (wejście do świątyni strzeże pare szkieletów mieczników i kapłanka), pokonałem w środku wszystkich (żywiołaki wody itp) i nie wiem jak się dostać przez drzwi dalej, bo są zabezpieczone czarami, nie ma żadnego klucza, a czary na drzwi nie działają. Co robić dalej bo ice wind dale przeszedłem 2x i tera młucę dodatki. POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...