Skocz do zawartości
Simbalon6

24: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak wszyscy miłośnicy serialu 24 godziny moga już zagrać w 24: The Game w polskiej wersji językowej.

 

 

W grze pojawia się wielu aktorów, którzy zagrali w pierwszych trzech seriach, przedstawiając katalog najznamienitszych gwiazd Hollywood, jakie kiedykolwiek wystąpiły w grze. Ich głosy, podobieństwo postaci i charaktery zostały wiernie uchwycone i odtworzone tak, aby gracze mogli naprawdę zostać Jackiem Bauerem (Kiefer Sutherland), Kim Bauer (Elisha Cuthbert), Tonym Almeida (Carlos Bernard) i innymi bohaterami serialu.

 

Gra przynosi odpowiedzi na wiele zagadkowych pytań takich, jak: kto rzeczywiście stał za próbą zabójstwa Prezydenta Palmera, w jaki sposób, Kim Bauer dostała pracę w L.A. CTU, w jakich okolicznościach Jack Bauer i Chase Edmunds zaczęli razem pracować. 24: The Game ujawnia fanom serialu wiele zaskakujących tajemnic i nieprzerwanie utrzymuje narastające napięcie akcji.

 

 

Pierwsze recenzje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Wszystko fajnie, tylko zapomniales dodac, ze ps2 only...

I na dodatek tak naprawde to nic ciekawego - przynajmniej sadzac po demku. Byle do przodu, wybic wszystkich wrogow, nacisnac jakis guzik, wrocic do miejsca ktore na mapie mruga, obejrzec filmik i od nowa. Dzielenie ekranu na kawalki jak w serialu to za malo, zeby z gierki, w ktorej grywalnosc kuleje i to mocno zrobic ciekawy produkt. No, chyba, ze ktos jest naprawde wielkim fanem serialu... O ile filmiki zrealizowane sa fajnie - zarowno pod wzgledem ich rezyserii jak i graficznie - o tyle design poziomow kuleje, a sterowanie... To ja juz wole "skopane" sterowanie z RE4. Moje spostrzezenia opieram na demku, ale OPS2M UK - mimo faktu, ze widac, ze na sile szukaja plusow - czyli ze musieli dostac kaske - tez gra sie nie zachwycil. IMO nic ciekawego i piecowcy tym razem nic nie traca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko zapomniales dodac, ze ps2 only...

umkneło mi to :rolleyes: uslyszalem wersja PL i automatycznie myslalem ze na PC :(

sorry ale wątku o grze nie zdublowałem chyba więc jest okay :rolleyes:

Edytowane przez Simbalon6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

umkneło mi to :rolleyes: uslyszalem wersja PL i automatycznie myslalem ze na PC :(

sorry ale wątku o grze nie zdublowałem chyba więc jest okay :rolleyes:

Sorki, ale wyglada na to, ze nawet nie przeczytales recenzji do ktorej linka nam podales. Wiec chyba jest cholernie daleko od okej :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

By zrobili gre Lost a nie tam 24 :P Mam na mysli inna gre niz - chodzisz tarzanem i zabijasz malpki, ktora jest na PS2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ta gre kupie.. Mam juz na dvd sezon 1,2,3,4 wiec gre tez chce miec. Poczekam az stanieje do okolo 100 i kupie. Czytalem o niej sporo i wydaje sie byc sensowna. Ciekawi mnie tez fabula ogromnie;)

hydro co do losta to.. gra bylaby pewnie nudna jak serial.. lazilbys po plazy i nagle flashback i okradasz kogos lub zabijasz..

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...