Skocz do zawartości
daFojtek

Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko grać w coś czego jeszcze nie ma (no chyba że sie myle, ale nie sądze). Na X-box w połowie marca, a PC kwiecień czy jakos tak.

Szykuje się kawał fajne platformówki i to słynne ...papparara, pappa.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Juz mam powoli dosc tej gierki, boss z etapu w Turcji mnie dobija. Jak przejs ta zakichana osmiornice ?!?! Doszedlem do wniosku, ze trzeba dac sie obkleic przez okolo 4 te zolte meduzki, wtedy podplynac i podlozyc ladunki, ale w 9/10 przypadkach i tak mnie zjada :evil: Raz udalo mi sie wysadzic wszytkie 4 filary, ale gdy chcialem odplynac, su.ka mnie dolapala. Najgorsze, ze byl nawet filmik , jak ja zasysa do tej dziury, ale niestety, bylem martwy 8( Macie na to jakis patent ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prostsza niż myslisz. Robisz tak:

 

1.Stoisz na wystającym z wody fragmencie amfiteatru i czekasz aż kałamarnica wypuści te żółte coś.

 

2.Czekasz aż te wypuszczone stwory się rozpierdykną i skaczesz do wody.

 

3.Przechodzisz do trybu FPP © i walisz kilka strzał w dowolne oko kałamarnicy, aż zacznie odpływać.

 

4.Zestrzeliwujesz żółte badziewiaki i szybciutko podpływasz do kolumny zakładając ładunek wybuchowy.

 

5.Ucieksz na suchy ląd i powtarzasz wszystko x4 i kończysz poziom. Ta da!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jak przejść etap w Pradze w katedrze (kościele?), ten w którym zrzuca się żyrandol na stojących przy stole szkopów?

Gdy go już zrzuce wskakuje na łańcuch który po nim został i... i właśnie co dalej? :P

Na ten balkonik po prawej za chiny niemoge wskoczyć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro juz jest jakis czas, a ja dopiero ja dorwalem to sie podziele.

Narazie zaczynam gre w Pradze wiec za duzo powiedziec nie moge.

Porownam moze do tomb raidera. Jak dla mnie raider jest przy tej grze malutki. Gra ma ten sam klimat co filmy z Dr. Jonsem. Grafika nie powala ale w niektorych momentach lokacje sa wrecz niesamowite. Wiadomo gdzie sie jest. Jezeli w dzungli to w dzungli a nie w studio z makietami.

Walka wrecz jest najlepiej zrobiona z dotychczasowo ukazanych sie grach tego typu. W poldystacsie przyciagasz kolesia biczem, nadziewa sie na byczka, potem jeszcze dwa strzaly prosto w nos kolo pada. Jezeli wstanie to bierzesz za wszaz i jedna reka trzymajac gibajacego sie kolesia na kolniez a druga z forhandu, potem backhand i znow dynia. A jak to wszystko jest swietnie zrobione, mniam - jak na filmach.

Co myslicie o grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z "Indiana Jones and the Emperor's Tomb" zawiesza mi sie przy drugiej plaszy i dalej nic- twardy reset musze zrobic.

Czy ktos juz mial ten problem? i jak sobie z tym poradzic?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji.... warta ta gra zachodu ?? bo na dc w sumie leci ... ale nie wiem czy zastopowac

Gra imho jest cool. Taki rozboodowany Tomb Raider. Demko przeszedlem cale. Tez mialem problemy z gra ( zwiecha) ale okazalo sie ze 300mzh upału nie wytrzymalo ( a w nocy 3dm2001 aax4 smigal na demie bez zwiechy 10h)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis do tej gry

 

Witam mam problem niewiem jak wskoczyć na gzyms (PRAGA The dungeon)szukałem juz opisów jakis kodów i nic w/w wymienionym opisie(odnośnik) nic niepisze tylko żeby wejść na samą góre łańcucha i wskoczyć na gzyms (zdjęcie numer 67) .Ten mój problem taki błachy się wydaje ale próbowałem wszystkiego a chciałbym sobie jeszcze pograc w tą gierke jak tam niewskocze to chyba CD z tą gra połamie. :evil:

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za lamerskie pytanko ale jak go rozhuśtać ? jak juz jestem do góry , próbowałem wszystkich przycisków (niegram na standardowo ustawionym sterowaniu).

ThX za pomoc będe próbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...