Skocz do zawartości
matrix1

James Bond 007: NightFire

Rekomendowane odpowiedzi

to fakt... gierka wspaniała nie jest. (oprócz poziomu który trzeba przejsc bez broni)... ogólnie nic nei tracisz wszystko co taj jest juz było (poziomy podbne do rtcw i mohaa).

 

co do problemów to ja tez mam r9000 i problemów nie mam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z radkiem9k w American McGee's Alice. Na rivie128 :) wszystko bylo pieknie a tu pyk i nie ma tekstur i wszystko jest zielone. Gierka jest oparta na enginie q3, a sam q3 dziala bez problemow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to na Win Xp - nie widać przeciwników - sami też jesteśmy przeźroczyści :) a czasami nie ma ścian... (na ATI 9000)

Niestety nie mam na to rozwiązania...

ser_visant- dzięki za przetłumaczenie problemu, bo wronka gada (pisze) w jakimś dziwnym slangu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm niewiem co za nightfire masz bo mi savy zapisuje poprostu w folderze save. Spotkałem się jeszcze z taką gdzie miejsce na savy robiło w moich dokumentach.Sprawdź, a jeśli niemarz to znaczy, ze masz lewą gre :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm mi do tej gierki nie byl wcale potrzebny opis:PPPPP a tak wogule to mi wieksza przyjemnosc z grania sprawia przechodzenie bez opisow no ale kazdy lubi cos innego:PPPPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Mam mały problem otóż jest misja gdzie zjeżdzasz windą a w oknach wyskakują kolesie ich zabijam zjeżdzam dalej , winda sie zatrzymuje zabijam nastepnych kolesi aż do momentu jak wyskakuje koles z bazuką ,kolesia zalatwiam a winda spada , na moment sie zatrzymuje i jest wybuch winda leci na dół ja sie zabijam . Nie wiem co robic .Za pomoc z góry dziękuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...