Skocz do zawartości
-=Maq=-

Enter The Matrix

Rekomendowane odpowiedzi

moze byc gra roku ,no jak film oddzielny zupełnie

jeszczejedno jak zobaczysz agenta .....,uciekaj(ale fajnie sie ucieka nawet skacze itp)

nie żartuję

ale fajnie nawet z animatrixem powiązania z ostatnim lotem ozyrysa i Tadeusz jest, hihi

jak się strzela z obrotem ,do góry nogami znaczy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przy uruchamianiu komuś wyskoczy "device not.......cośtam cośtam "

to niech se odświerzanie zmniejszy. Problem szczególnie win200 i XP dotyczy. Ja zmniejszyłem w 1024x768 z 85 na 60( niestety) i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boshe ta gierka to kicz jakich malo :). W ogole mi sie nie podoba, owszem fajnie sie naparzaja :], ale nic poza tym. Grafika potworna, kamera lata jak p o j e b a n a a sam bohater biega jak forest gump :). Ale lol...a atk sie nagrzalem :]. czekam na jakies inne "super produkcje"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boshe ta gierka to kicz jakich malo :). W ogole mi sie nie podoba, owszem fajnie sie naparzaja :], ale nic poza tym. Grafika potworna, kamera lata jak p o j e b a n a a sam bohater biega jak forest gump :). Ale lol...a atk sie nagrzalem :]. czekam na jakies inne "super produkcje"

Khe Khe pogralem sobie jakies 30min i w zupelnosci sie zgadzam 4 kompaktowe gofno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przejsc ghostem ten atak helikoptera na lotnisku i chlopakow swat. Gram na poziomie normal. i dochodze max do 3 fali tych kolesi(w przerwach wale do helikoptera i max do polowy go zniszczylem)

jets jakis sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra juz chodzi i musze powiedziec ze gra jest całkiem całkiem walki sa swietne tylko u was przy spowolnienu równiez nie da sie za bardzo celowac botak jak by nieraz skakało wogule troche wolno nie raz gra chodzi a i do tego trzeba patrzec na te 60 Hz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z fabula ? czy fabula jest powiazana z filmem Matrix reloaded czy zupelnie osobna fabula. Bo jak powiazana to ja niegram bo film musze najwpierw obejrzec .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest powiązana z filmem, a filmiki z gry są kręcone specjalnie dla niej i uzupełniają film, w którym ich nie ma - tak twierdzą The Wachowski Brothers

Giera rozczarowuje (mnie) - grafa przeciętna a czasem słabiutka, kamera trochę pracuje z d.u.p.y. (cżesto ujęcia są niewaiadomo czego), a walki są trochę słabe. Po trailerach i zapowiedziach oczekiwałem więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera rozczarowuje (mnie) - grafa przeciętna a czasem słabiutka, kamera trochę pracuje z d.u.p.y. (cżesto ujęcia są niewaiadomo czego), a walki są trochę słabe. Po trailerach i zapowiedziach oczekiwałem więcej.

W sumie masz racje ale teraz jest czas matrixa wiec trza lykac wszystko matrixowe 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darch - chyba musze odzszczekać nieco moja opinie o ETM.

Doszedłem do Chateau i walki z kolesiami (niby wampiry czy cóś) były naprawde niezłe i poznałem kilka nowych tricków i gra jest naprawdę dobra :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRA jest wyqwista..... grałam w to..... naprawde jest boska.... :lol: bardzo ladnie zrobiona i wogole na 1 miejscu ja stawiam :lol:GRA jest wyqwista..... grałam w to..... naprawde jest boska.... :lol: bardzo ladnie zrobiona i wogole na 1 miejscu ja stawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jush cale przeszedlem Niobe, i sie zastanawiam ... 4cd a gra krotka jak lato na syberii :P no w 10 godzin to nawet poczatkujacy przejdzie...mi to zajelo okolo 4. Troche sie zawiodlem, tera ghostem przechodze i gra troche innaczej wyglda, inne drogi i lekko zmienione ciosy. A najbardziej to denerwuje mnie ze nie ma takiej sali treningowej, gdzie nonstop wychodza gliniarze i mozna sie naparzac caly dzien hie hie hie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało sie komuś odtforzyć filmiki z gry w hackingu? jeśli tak to jak..

bo mam cale zhackowane.. a filmikki sie nie wyświetlaja..

pisze playing... i nie wiecej.. ;/

wpisz play + spacja - na dole pokażą ci się adresy jakieś tam np. b:movie czy jakoś tak. Kursorami zaznacz ten film który chcesz obejżeć i wciśnij Ctrl. Tera zimne piwko naga na nogę i miłego oglądania.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrazki sie robi tak samo tylko zamiast play dajesz view..

ale mam inny problem..

częsci filmów sie nie da puścić bo sa *LOCKED... a nie wiem dlaczego.. bo gierke przeszedlem.. ;/

a najgorsze jest że wśród tych filmików jest też ten na autostradzie :(((

wiecei może co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

View ani play u mnie nie dziala...pewnie dlatego ze nie moge sie dostac do tools na b: bo nie mam hasla... gdzie je znajde?? :) Bo narazie to tylko frozenfish znalazlem ;)..gry jeszcze calej nie przeszedlem ale mysle ze tam sie da jakos dostac bez ukonczenia?? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...