Skocz do zawartości
fuxmen

X-plane

Rekomendowane odpowiedzi

jak się steruje tym potworem w tej grze bez dżoja i jak sie ustawia że nie mam dźoja??

 

pomóżcie może jakiś widok klawiatury z funkcjami??

 

bonie wiem jak tym skręcać bo jak dam na pełną parę to mi skręca a do wzbicia się w powietrze to jużnie mówie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się steruje tym potworem w tej grze bez dżoja i jak sie ustawia że nie mam dźoja??

 

pomóżcie może jakiś widok klawiatury z funkcjami??

 

bonie wiem jak tym skręcać bo jak dam na pełną parę to mi skręca a do wzbicia się w powietrze to jużnie mówie

Bez dżoja to faktycznie męka, ja skręcam zmniejszając ciąg silników odpowiednio lewego lub prawego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam naprawde super symulator lotu. Znakomita fizyka wiele samolotow do oblatania. W tym 747-400 , B52 mysliwce, hindenburg:) prom kosmiczny itp.

 

Tylko jest jeden problem bo nie zcrackowana wersja pozwala na latanie zaledwie 6 min potem joystick off:( wiec jak by moze ktos wiedzial jak temu zaradzic to prosilbym na prv. z gory thnx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanko do X plane 10?

 

W jaki sposób w samolocie Boeing 747 ustawić autopilota (Flight Director) na AUTO? Tam jest taki przełącznik, gdzie się przełącza, ale jest tylko ON i OFF. A gdzie ustwić AUTO? W którym rejonie kokpitu to się ustawia?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez MrMatikm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...