Skocz do zawartości
spavatch

1nsane

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobic aby blokada nie wlaczala sie automatycznie przy poslizgu kol? W manualu zdaje mi sie ze czytalem ze przy recznej skrzyni dyferencjal blokuje sie recznie a przy automatycznej - automatycznie. Tymczasem po reinstallu gry juz tak nie jest - nawet jak gram na recznej skrzyni mechanizmy roznicowe wkraczaja do akcji samodzielnie co BARDZO mnie drazni. Wie ktos jak przywrocic dawny stan?

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobic aby blokada nie wlaczala sie automatycznie przy poslizgu kol? W manualu zdaje mi sie ze czytalem ze przy recznej skrzyni dyferencjal blokuje sie recznie a przy automatycznej - automatycznie. Tymczasem po reinstallu gry juz tak nie jest - nawet jak gram na recznej skrzyni mechanizmy roznicowe wkraczaja do akcji samodzielnie co BARDZO mnie drazni. Wie ktos jak przywrocic dawny stan?

 

Pozdr...

przy pozlizgu ta blokada jest bardzo przydatna, to samo przy ostrym podjesdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz reyden, rownie dobrze moge powiedziec ze automatyczna skrzynia tez jest przydatna bo moge poswiecic 100% uwagi na prowadzenie pojazdu. Dla mnie reczne zalaczanie blokady mostow bylo dodatkowym wyzwaniem i utrudnieniem zabawy. Lubie miec pelna kontrole nad pojazdem i troche mnie drazni jak ktos mi mowi kiedy blokowac a kiedy nie. Moim zdaniem szpera wlacza sie za szybko co powoduje krotkotrwale (ale jednak) przyblokowanie kol i czesciowe wytracenie predkosci - wole wlaczac ja samodzielnie gdy uznam to za rzeczywiscie potrzebne.

No wiec... wie ktos jak wylaczyc ta cholerna automatyczna blokade dyferencjalow?

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What the fuck is this?? :mrgreen:

Wyscigówka Codemasters

Ale nie zwykła!!

Total offroad

jakies 8-10 trybów

30 wozków ( profesjonalnie przerobione samochody terenowe i cięzarówki , Behemot 8x8 Rulez )

25-30 tras

Tryby :

Kariera ( miesznina normalnego wyscigu , uciecz z flagą , Rozpieduch y i kilku innych )

oraz kazdy tryb pojedyńczo

dokładniejszy opis masz na Timsofcie :

http://www.timsoft.pl/cennik/4049/index.php?w=5850100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się świetan gra, ale ma już swoje lata. Najlepsze są wyścigi z flagą coś ala CTF z Quake, tylko bez strzelania :)

Swego czsu widziałem mini-recke ,

autor napisał ze w wysciugu z " głupią " flagą jest więcej zabawy niz w całym NFS 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa lata temu przeszedłem całą gre, ale nawet teraz czasami jest miło ją zapuścić właśnie dla wyścigów z flagą. Świetne są również powtórki. O jakości gry niech świadczy to że jak podrzuciłem ją do kilku kumpli to wszelkie inne gry na około 3 miesiące zeszły na bok, łącznie z NFS4, NFS5 czy innymi ścigałkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do 1nsane - mam problemy z ta grą pod XP SP2 .

 

Gra się strasznie tnie , komputer spełnia wymagania gry ( Duron 700 + 768 MB RAM + GF 2 MX ) .

 

Gra chodzi na ustawieniach default , nawet wyłączenie cienii i jescze jednej opcji ( w menu grafiki opcja ta znajduje się nad cieniami ) nie pomaga .

 

Dalej się tnie - najgorzej jest od momentu startu przez kilka pierwszych sekund , potem sie uspakaja i tylko czasami się zatnie , czasami jak jest więcej aut to też się skacze .

 

Sterowniki VGA to Omegi 15303 , to samo dzieje się pod domyslnymi sterami XP .

 

Wersja PL , inne gry chodzą normalnie .

 

Pamiętam że gra na 98/ME chodziła znacznie lepiej .

 

Może jakiś patch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...