Skocz do zawartości
KyCoL

Lionheart

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie demo mocno mnie zawiodło.Gra graficznie przedstawia sie bardzo kiepsko jak gierka z przed 4 lat. Myślałem nawet nad kupnem orginału ale po demie się rozmyśliłem. Tak gra będzie co najwyżej średnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem demo, całkiem fajna gierka. Moim zdaniem, przy ocenianiu, grafikę w takich grach powinno się stawiać na dalszym planie, daleko za fabułą... Czekam na pełną wersję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z saveami w tej grze, przy probie zapisu wywala na pulpit. jak ktos mial cos takiego i sobie z tym poradzil, bylbym wdzieczny za pomoc.

 

chyba znalazlem w czym tkwi problem.

tak dla przyszlych pokolen - problem wystepuje wtedy, gdy podrozuje z panem Cortesem. zeby miec spokoj najlepiej zostawic go na jakims odludziu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa.. i prawie kazdy quest co robisz wiaze sie z zabiciem setek potworow. W ogole jakis taki ubogi jest..

w porownaniu z diablo 2, jest bardzo nieliniowy!

 

ta gre mozna przejsc na kilka sposobow, jak dla mnie jest swietna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu nikt nie porusza problemu czy ta gra to RPG, czy strzelanka, czy symulator czolgu.

 

pytanie bylo bardzo konkretne, o liniowosc, jak dla mnie w tej grze mamy bardzo duzy wplyw na sama postac jak i na sposob w jaki rozwiazywac bedziemy poszczegolne zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie OK. Świat jest fajny, fabuła zapowiada się ciekawie. Mechanika z fallouta. Szkoda tylko, że wpakowali aż tyle walki i że nie ma trybu turowego jak w arcanum... Ale ogólnie fajna gra.

 

Gram sylvantem, int i ag na maxa, wysoka charyzma. Dużo spraw załatwiam bez walki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnałem demko, odpaliłem... zrobiłem postać ( z wielką przyjemnoscia wybrałem feat gifted ) no i zagrałem... by po chwili zaczać od nowa...

 

Otóż system walki jest potwornie nieprzemyślany. Stowrzyłem łucznika, ale przecież to jest walka real time, w dodatku teren do poruszania sie jest bardzo ograniczony, a przeciwnicy zasuwają tak, ze nie sposób walczyć stylem shoot on the run.

 

Wojownik poradził sobie znacznie lepiej... mag pewnie tez, bo czaruje sie prawym przyciskiem.

 

Mimo to fabuła i falloutowy SPECIAL system zapowiada sie interesująco...

 

Mam pytanie... ile CD ma pełna wersja i czy jest ktoś skłonny "załatwić" mi te gre? Oczywiście nie za darmo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porzucilem Lionhearta na rzecz Temple of Elemental Evil. Wydaje mi sie duzo bardziej sensowniejsza i bardziej RPGowa :D

Do lionhearta pewnie jeszcze powroce jak nie bede mial co robic, ale narazie ma u mnie minusa. Mogliby poprawic kilka rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość stalin90

Dostałem zadanie od Galileusza na samym dole lochów inkwizycji, żeby uwolnić Fausta- Jak to zrobić ?? Faust to ten niebieski dzierżyciel ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ten temat był walkowany al eco tam :P ludzi ejezeli ktos z was ma spolszcenie do tej gry to niech napisze .Ja wiem ze byla wydana w wersji polskiej itp itd. al emoze byl ktos taki i zrobil spolszcenie :P .Jezeli nie macie to moze jakis swiezy link do polskiej wersji ktory bedzie dzialal. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...