Skocz do zawartości
daar

Il-2 Sturmovik: Forgotten Battles

Rekomendowane odpowiedzi

dam Ci swietnego linka www.republika.pl/yoyo251 tam jest polska strona FB i forum FB, poza tym wpisz w google hyperlobby i sciagnj program do latania online - wtedy dopiero zobaczysz czad. Poza tym zdownloaduj patcha 1.1. A tak w ogole fizyka lotu w FB jest cofnieciem sie w stosunku do Il2 Sturmovik, tak wiec sproboj polatac w Il2 - tez rewelacyjna gra!

 

Pozdr

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na serwerze GameSpy, od czasu do czasu, pojawiają się mapy na których można polatać samolotami które można zobaczyć tylko w prostej budowie misji np. P 51 Mustang, albo Pe 8 który zabiera bombę 5 tonową (eksplozja prawie jak atomówki: grzybek i fala podmuchu).

Normalnie nie da się nimi latać.

Czy wiecie może jak to zrobić aby były one dostępne do polatania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te samoloty o ktorych mowisz sa sterowane w normalnej grze przez komputer, a potocznie nazywaja sie "AI". Najwazniejsza roznica polega na tym ze owe samoloty nie posiadaja kokpitow, dlatego tez mozna latac nimi z widoku zewnetrznego tylko. Co zrobic by byly dostepne. Wiem jedynie ze trzeba przedytowac plik textowy od misji w ktorym dopisuje sie wlasnie te niedostepne samoloty do dostepnych.

 

Po wiecej szczegolow zapraszam tutaj, tam napewno ktos Ci szybciej pomoze niz tutaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu tam panuje specyficzny klimat, odpowiedz sie pojawila. Widzisz temat ten tam byl poruszany pare razy ale z racji ze na tym forum posty sie kasuja to temat wyjechal. Kilka postow nizej byl link do gotowych misji ale strona zostala zamknieta. Poza tym osoby latajace tam od 2 lat temat juz obadaly wiec zbytnio nikt nie trzyma takich misji. Wpadnij raz jeszce, posiedz, polataj z nami a napewno zmienisz zdanie :)

 

 

Salute !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esc

 

Czasami ESC nie dziala bo sie cos grze poputa w glowce wtedy nalezy odnalezc plik "conf.ini" w glownym folderze gry, otworzyc i sprawdzic czy jest taki wpis:

 

 

[HotKey gui]

Escape=activate

 

Jak go nie ma to dodaj i powinno dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam stresa z tą grą: kiedy próbóje uruchomić, to pisze coś o bibliotece DLL, Windowsie NT i o czymś jeszcze...HELP*2!!!

1484313[/snapback]

 

Hmmm jaka masz wersje DirectX, moze to byc to( ostatnio mialem tak z Pacyfic Fighters- mialem Dx9a a byl wymagany chyba 9b), najlepiej to napisz cala tresc komunikatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuje zaryzykować... tyle że mój komp jest rozłożony na "czynniki pierwsze" (sig) i na kompie mego ojca próbóje IŁa posadzić

 

mam tego stresa:

Aplikacja lub biblioteka DLL D:\xxx\xxx\IL2SFB\rts.dll nie jest poprawnym obrazem systemy Windows NT. Sprawdź to z dyskietką instalacyjną.

eee to jest dodatek, to czy on wymaga poprzednika??? bo jeśli tak, to 50zł zabujiłem za coś co nie działa...

Edytowane przez Bobslej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuje zaryzykować... tyle że mój komp jest rozłożony na "czynniki pierwsze" (sig) i na kompie mego ojca próbóje IŁa posadzić

 

mam tego stresa:

eee to jest dodatek, to czy on wymaga poprzednika??? bo jeśli tak, to 50zł zabujiłem za coś co nie działa...

1485250[/snapback]

Ej ty masz normalnego ił'a FB czy co? Jezeli masz do niego dodatek (Ace Expansion Pack) to i tak samego ci się nie uda zainstalować. Ile dałeś 50zł?

Najlepiej to zrób formata i na świeżym systemie najpierw zainstaluj tak:

>płyta głowna (sterownik)

>dźwięk

>grafika

>i dopiero directX :wink:

 

Aha zapomniałem! RTS.DLL to ja musiałem podmienić w piracie czyli jak by nie było ten właśnie plik crack'ujemy...

I twój komp bedzie miał ciezko strawic taka giere.

Edytowane przez voytek__19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam klawiaturę Logitech Y-ST39. Po reinstalacji systemu nie mogę przypisać klawiszy w Sturmoviku (chodzi tu o grę Il-2 Sturmovik: Forgotten Battles). Najciekawsze jest to, że w kontrolsach w grze się zmieniają ustawienia a w grze nie działają. Problem polega na tym iż jak dodam do shifta lub ctrl cyfrę to nie działa (np. skok śmigła) a jak dodam do litery (np: Shift + z jako weapon 1, albo ctrl+f jako klapy podniesione) to działa. Przed reinstalacją miałem ustawienia takie, jakich teraz nie mogę wprowadzić . Postawiłem Windowsa XP SP2 dzisiaj -(wcześniej też miałem Xp SP2) i od tej pory nie mogę skonfigurowac klawiszy w grze. Jeżeli jest ktoś tak miły i może mi w jakiś sposób pomóc to bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam 306_Misza!

Edytowane przez 306_Misza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Tak dla wszystkich fanów serii IL2/PF, którzy jeszcze nie wyczaili (jesli tacy jeszcze są :blink: ) - od 15.06.2005 dostępny jest oficjalny, darmowy add-on do serii w formie patch'a 4.01., do instalacji na ver 3.03 lub 3.04. Warto pobrać. Zawarte są nowe samoloty (także w wersji flyable, np. G4M1-11 Betty) + co najważniejsze: można zakosztować nowego modelu lotu, który będzie w BoB :banana: (tyle ze w wersji beta ;) ). To chyba tyle. Całość ma 100 MB w wersji dla Pacific Fighters, lub 141 MB w wersji dla FB/AEP/PF.

Linki do plików na tej stonce:

http://www.pacific-fighters.com/en/updates.php

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogles podac to jak wyszlo, teraz to taki spozniony news. ;]

 

Gra w to ktos z forumowiczow ?

Dla mnie jak i chyba dla wiekszosci jest najlepszym symulatorkiem. ;]

Nawet zameczylem na smierc przy niej jednego analoga, teraz jade na sidewinderze drugim, nie do zdarcia (cyfrowka). ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogles podac to jak wyszlo, teraz to taki spozniony news. ;]

:oops:

No moze i spozniony... ale dla tych co nie wiedzieli to zawsze jakis news :banana: ;]

Poza tym, docen dobre checi...

Gra w to ktos z forumowiczow ?

Baaa. Pewnie! Giera wymiata. Najlepszy sim lotniczy jaki moze byc. No chyba, ze ktos preferuje latanie na nowym sprzecie i pociski typu fire & forget.... Ale prawdziwy dogfight to wlasnie FB/AEP/PF. Kocham ta gre! Choc nadal multi nie zakosztowalem...

Teraz tylko czekac az Maddox wyda Battle Of Britain :rolleyes:

 

PS. Czy ktos wie co sie stalo ze strona www.il2skins.com? Bo juz chyba z dobre pol roku sie przebudowuja.... :mur:

Pozdro;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath

Dla mnie kiedys Sturmovik byl najlepszym symulatorem teraz ta gre dopadla komercializacja (czyt. srednia wieku w dol) i zrobila sie zwykla strzelanka. Prosta wiliczanka:

ponad 3 lata temu kiedy IL2 Sturmovik wyszedl na HyperLobby bylo 300 graczy, teraz na HLu jest 1200 luda. Jedyne co jeszcze ludzi ceniacych symulacje trzyma przy tym tytule to wirtualne fronty bo niestety do starego sturmowika nic nie ma.

Wczoraj z ciekawosci wlazlem na zwyklego doga i mi szczena opadla. Nikt nie salutuje nawet za dobra walke (malo tego zostalem nawet zbesztany za to...lol) a na niebie tylko to co samo lata. Wole leciwego IL2 niz FB+AEP+PF :( A obecnie najlepszym symulatorem na rynku jest Lock On wraz z dodatkiem Flamming Clifs.

 

 

@Seal

Sorry ale jak Madoxx wypusci BOBa to bedzie to tylko ladna grafika a Olo bedzie wmawial wszystkim ze to sim. A ze facet jest niereformowalny to znowu beda starcia....ale coz ludzie sie czasami zmieniaja.

 

A co do wspolczesnych symulacji to powiem Ci ze tez bylem podobnego zdania dopoki nie wskoczylem w Miga29 i nie polatalem na pelnym realizmie. Klimat jest super jak zamkniety w kokpicie slyszysz tylko pikanie Beriozy albo jak ty sie kitrasz w kanionach szukajac celu pasywnie a nad twoja bania nieswiadoma ofiara przelatuje. Ty ja namierzasz, ona o tym nie wie, podlatujesz na 150 meterkow i odpalasz serie z 30mm dzialka :) I co najwazniejsze dla mnie, musisz myslec i samo latanie jest dosc dobrze odwzorowane a nie tylko zapierasz sie o biurko, joy na siebie i krecisz sie w Takim La7 albo byleYaku3 nie wspominajac o ki84 albo BF109K4 ktory pionowo startuje.

 

Aha a IL2 skins padla z powodu transferow i miejsca potrzebnego na skiny. Niestety lacza i miejsce na serwerach sa drogie zwlaszcza ze to zupelna darmocha byla.

 

Ja osobiscie czekam na to:

http://www.shockwaveproductions.com/bob/

 

Jest to remake starego Rowans BOB ale w dobrym stylu i szkoda ze multi tylko nie bedzie :(

 

I nie ma co ukrywac dopoki nie wyrosni jakis dobra konkurencja to nie powstanie dobry sim przynajmniej nie od Madoxa.

 

Ps. A w FB uwazam ze jedna z lepiej wymodelowanych/latajacych to Me262, He162 no i powiedzmy Fw190 ale ostatnio ja dociagneli do poziomu 13latka z Kansas.

Ps2. Naprawde tweaka by braklo zeby wypisac co jest zrabane w tej grze a z patcha na patch coraz mniej jest realizmu a coraz wiecej arcade :(

Ps3. Jak chcecie zasmakowac wiekszej dawki realizmu to odpalcie starego IL2+ostatni patch 1.2 nastepnie postarajcie sie wystartowac, mysle ze to da juz jakies pojecie o co mi chodzi :)

Edytowane przez KosiMazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ KosiMazaki

Musze przyznac, ze zaskoczyla mnie twoja druzgocaca opinia o poziomie realizmu w grach Maddoxa. Dotychczas myslalem, ze stoi na przyzwoitym poziomie. Ale jako, ze golym okiem widac, ze znasz sie na rzeczy bardziej niz ja, nie zamierzam sie z toba sprzeczac. Ja rowniez cenie sobie realizm, choc chyba mam mniejsze wymagania niz ty :huh: Szczerze mowiac nie zawsze mam tyle czasu i ambicji zeby latac z pelna manualna obsluga silnika i z wydrukowana mapa terenu dzialan na kolanach :oops: Ale nie znaczy to oczywiscie ze jakis lamer totalny ze mnie i tylko o strzelanie chodzi :D

 

Odnosnie starego IL2 to rzeczywiscie latalo sie trudniej. Aczkolwiek dotychczas myslalem ze przez to ta giera byla mniej realistyczna... Poderwanie Bf-190 czy gwaltowniejsze manewry... za gwaltowny ruch i trach :mur: az strach bylo joya dotykac :D No i ta dziwnie duza ilosc pociskow jaka trza bylo wladowac zeby cos zestrzelic... (nawet wiekszego kalibru) Jesli tam realizm stal na wyzszym poziomie, to huuuu jeszcze wiekszy szacunek dla pilotow z WW2...

 

Natomiast co do Lock-On i nowoczesnych symulatorow to przeca kazdy ma swoje upodobania. Mam Lock-On ale taka fajna sytuacja jak opisales jeszcze mi sie nie zdarzyla (moze dlatego ze nie gralem na multi...) Poza tym moja wersja jest strasznie zabugowana (nie mam dodatku FC) wiec tez to na przyjemnosc grania wplywa.

Pozdro;

 

PS. Spadek realizmu... spoko. Ale z powodu komercjalizacji? Wydaje mi sie ze gracze symulatorow stanowia i zawsze beda stanowic tak hermetyczna grupe, ze taki motyw poczynan Oleg'a jest co najmniej dziwaczny...

PS. Z ciekawosci... Jak namierzales tego goscia w LOMAC, jak mogl cie nie zauwazyc... Przeca powinien sie skapnac ze ktos go namierza -_- ' ?

PS. Odnosnie tego BoB WoV II to zassalem filmik.... zachecajace :ploom:

PS. No ale zachowanie sie samolotu w czasie strzelania w FB/AEP/PF jest chyba bardziej realistyczne niz w starym IL2? (chodzi mi o ten odrzut)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary IL2 nie byl pozbawiony wad bo nie uwierze ze Foka na klapach ustawionych w pozycje do startu mozna bylo krecic i krecic az ktoremus z walczacych sie nie znudzilo. W normalnych warunkach albo by polecial na cyce albo by klapy zblokowal. Zreszta nie od parady w wiekszosci samolotow byla tabliczka zeby nie otwierac klap (w byleJakach byla nawet tabliczka zeby nie rozpedzac sie powyzej 650kmh bo nas wlasne skrzydla wyprzedza - brakowalo tylko podpisu dwoch stolarzy ktorzy wykonywali to skrzydlo, kazdy osobno offkors) przy danej predkosci. I fakt ze samoloty przyspieszaly jak mucha w smole ale byla zasada. Napedz sie, wystartuj, napedz sie, wzniesc, schlodz, atakuj (Kazdy pilot WWII powie ze predkosc to zycie. Predkosc da sie zamienic na wysokosc a wysokosc na predkosc i tak wyglada przepis na taktyke Boom&Zoom stosowana przeciez rpzez nich). Kazdy samolot mial swoje cechy szczegolne. Wiadomo bylo ze Bf109G2 jest zwrotniejszy od starszego brata G6 dlatego ze mial jeszcze drewniana rame. A np. G6/AS wznosil sie jak wsciekly ale juz tak nei skrecal jak G2. Latajac trzeba bylo pilnowac predkosci a samolot potrafil zrobic psikusa i zwinac sie podczas manewru. Zreszta latajac z Force Feedbackiem doskonale dawal znac kiedy to nastapi. Dla przykladu ja Fw190 A8 uczylem sie ponad rok. Dzien w dzien latalem tylko nim, a samolot byl malo przyjazny uzytkownikowi i smialo moge dodac ze bylem jedyna osoba w Polsce ktora zawziela sie na ten samolot w walkach Online. Zreszta po tym czym latales mozna bylo poznac czy ci zalezy czy nie, w tamtych czasach niemieckich pilotow bylo na lekarstwo bo latwiej bylo sie wpakowac w La5FN czy Jaka3 niz w BF109G2 bo w tym ostatnim silnik byl jak szwajcarski zegarek - przegrzal sie to juz bylo po nim. Miedzy bogiem a prawda odkad siegam pamiecia zawsze rosyjskie samoloty byly faworyzowane w tej grze bo autor jest ruskiem :)

 

Teraz w Pacyfic Fighters jest tak ze praktycznie takze po schowaniu podwozia jestes gotowy do walki a zamiast przeciagniec sa jakies dziwne fikolki :| To wina troszke silnika gry bo raz mial byc symulacja sturmowca nie mysliwca i z tego co Olo mowil to do 10tysm potrafi jakos odwzorowac zachowanie powietrza pozniej juz bida podobnie jak odwzorowanie maszyn z dwoma silnikami (patrz P38 z dwoma przeciwbierznymi silnikami i wystepujacy w nim efekt zyroskopowy).

 

Zeby zbytnio sie nie rozwijac zapraszam Cie na www.il2forum.prv.pl tam mozesz poczytac o tym wszystkim.

 

Z modelem zniszcze jest dziwnie bo stare samoloty z IL2 pierwszego maja mniej hitboxow i nawet za czasow FB krazyl film gdzie nad lotniskiem przelatywal Lagg3 i P47D. Caly pas obstawiony byl dzialkami pplot. Efekt byl taki ze Lagg3 przelecial na 1000m nad lotniskiem i polecial z cieknacym paliwem a P47 stracil stery, silnik i cieklo mu paliwo co oczywiscie skonczylo sie gleba zaraz za lotniskiem. Teraz jest jeszcze gorzej i czasami La7 musi przyjac 5 strzalow z MK108 a to 30mm!!! jak dodasz sobie ze La7 to drewno i szmata to sam widzisz.

 

A z przykaldu komercjalizacji to moge powiedziec jedynie ze Gibbage gosc odpowiedzialny za zrobienie kilku modeli samolotow w tej grze m.in P38 bardzo sie zdenerwowal na Madoxa ze polcalowki w tym i innych samolotach z US maja za duzy rozrzut. Wkurzyl sie i rzucil robote bo 2 patche zajelo naprawianie Olowi to i ine dal rady, dopiero po grozbie sie udalo bo Oleg mial noz na gardle. A ile walki bylo z tym gosciem o nasza kochana P11.....ehhh. Takich przykladow przez ponad 3 lata uzbieralo sie tyle ze naprawde zamiast tu pisac lepiej wejsc na forum co podalem i poczytac. Pozatym dzieki naciskom wlasnie takich osob ktore szly na ilosc nie na jakosc do gry trafily samoloty ktore w najlepszym wypadku weszly w faze modeli jak np. Go229 braci Horten, He162, YP80, BF09Z, I185, powiedzmy Ta152, La7, Me262U4 i kilka innych. A glupiego lecz jak zasluzonego Ju88 do dnia dzisiejszego nie ma za to multum amerykanskich i japonskich maszyn i teraz co one maja wspolnego z frontem wschodnim?

 

Sam LO ma troche bledow ale patch 1.02 poprawia sytuacje dosc dobrze zreszta sam FC rowniez ale w tym ostatnim to juz jest czysta poezja latac. Jak zapomnisz dlaczego wisisz w powietrzu to bardzo szybko spadniesz jak cegla. Dodatku sam rowiez nei posiadam bo jest za drogi 30 $ za wersje download z 4 aktywacjami bo to trzeba aktywowac albo cos ok 200zl za CD biorac pod uwage ze jest to zabezpieczone Starforcem3 za ktorym nie przepadam i wazy 282mb to jak dla mnie cena zbyt wysoka za poprawienie kilku bledow + 1 samolot SU25T :)

 

A namierzyc mozna bardzo latwo. Kazdy samolot wspolczesny ma tryb radaru aktywny i pasywny. Aktywny to taki w ktorym patelnia podswietla cel i wtedy oczywiscie np. Berioza da znac ze ktosc cie namierza i jaki jest to rodzaj wiazki (z ziemi, czy to jest wyrzutnia rakier malego, sredniego czy duzego zasiegu, z powiietrza oraz z jakiego kierunku) oczywiscie namierzajac aktywnie masz wiekszy zasieg i gorzej wiazke zerwac ale wtedy ty sie tez ujawniasz, najczesciej uzywane w trybie BVR. Mozna tez namierzyc pasywnie czyli dalmierzem laserowym albo mowiac mniej fachowo optyka. Zasieg mniejszy, latwiej zerwac czy zgubic wiazke np. za gora ale ofiara nie bedzie swiadoma tego ze ty sie czaisz na jej 6. Wtedy tylko podlatujesz i autoryzacji stzralu odpalasz jedna R60 za pacjentem ;]

 

Fani symulacji to dosc to waskie grono w porowaniu z rzesza fanow gier FPP dlatego tez trzeba powiekszyc kosztem niestety tych pierwszych. Tak tez zrobil Oleg bo wiadomo zarobic chce szkoda tylko ze w taki sposob. A ze nie ma konkurencji to nie musi walczyc i robi co mu sie podoba.

 

Ps. Aha co do samego odrzutu to powiem ci ze im blizej srodka osi samolotu masz uzbrojenie tym bardziej celny jestes. Piloci FW190 A wyciagali zewnetrzne dzialka i zostawiali wewnetrzne i Kmy na silniku bo to byla wystarczajaca sila ognia. W dodatku strzelalo sie od 100-150m w dol tzn. im blizej tym lepiej. Dzialek 30mm typu MK108 sie nie uzywalo bo byly awaryjne (efekt komina gdzie luska stawala w pionie i blokowalazamek stad strzelalo sie tylko lecac na wprost bron boze w skrecie gdy dzialalo przeciazenie) pozatym zasieg marny i traf z tego mysliwiec. Bron tylko na bombowce. Wiec lepiej bylo miec mniejszy kaliber a rownie skuteczny - 20mm bezawaryjny, prawda?. A np. taki Jak9K z 45mm armata po locie nadawal sie a zlom. Jak mawia moj przyjaciel "Samolot to skomplikowane urzadzenie w ktorym jest sie co spier....ic" :D

Edytowane przez KosiMazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ KosiMazaki gratuluje (i zazdroszcze) duzej wiedzy... B)

 

Lock On z tego co widze, to tylko wspolczesnosc, ja narazie przerabiam IIWW. Mialem stycznosc z kilkoma produkcjami takimi jak falcon 4.0, Flanker, ale nigdy nie zaglebialem sie w nie bardziej.

A co powiecie na warbirds ? Ja w sumie od tego zaczynalem przygode z lataniem, ale teraz calkowicie przenosze sie na il'a. Mam jeszcze gdzies warbirds3, ktorego nigdy nie testowalem, wiec nawet nie wiem co soba reprezentuje.

Co do bob'a 2 to takze czekam na ta pozycje.

Zrobil sie maly ot, ale chyba nikt nie bedzie mial nam za zle. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath

Ja jestem taaaaki malutki ale dzieki za uznanie :)

 

Falcon 4.0 (zarowno ten stary jaki i Allied Force) to przyklad tego co mozna zrobic z leciwa gierka jak jest ona Opensourcem. najlepszy sim na poznanie procedur i obslugi awioniki F16. Spokojnie mozna wziacmanual prawdziwej F16 cos ok. 900 stron i krok po kroku sprawdzac. Znam takie osoby co tak sie bawia. graficznie troszke odstaje ale to nie jest najwazniejsze. Absolutny must have dla fana F16tki ;]

 

Warbirds podobnie EAW fajne leciwe ale wciaz zyje. Ogromny + za ilosc maszyn w powietrzu i teatry dzialan. Warbird3 troszke ladniejsze ale niestety platne :( Jak ktos lubi polecam Silnik Targetware + mody dobrze zapowiadajaca sie podobna gierka.

 

Ja rowniez czekam na BoB2 od Ola jestem ciekaw w ktorym kierunku pojdzie pozatym gier o podobnej tematyce jak na lekarstwo wiec kazda trzeba sie cieszyc.

 

A co do OT to faktycznie, ja go zaczalem za co przepraszam na swoja obrone mam jedynie to ze wciaz krecimy sie wokol Sturmovika i simow :P

 

Aha na rozluznienie dzielo mojego kumpla z Schmeissera z KG200 :) (swoisty manifest na to co zrobil Olo ze Sturmovikiem).

 

Enjoy :)

Edytowane przez KosiMazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KosiMazaki

Primo: lol co za post! Ja rowniez, jak kamerad ath, jestem pod duzym wrazeniem Twojej wiedzy i skromnosci (jesli Ty mowisz, ze "taaaki maly" jestes to nie wiem co ja mam w takim razie o sobie sadzic -_- ') Dzieki za wykladzik. Naprawde przyjemnie sie czytalo. Przynajmniej teraz juz wiem, ze Il2 nie jest taki realistyczny jak mi sie wydawalo :unsure:

 

Po drugie primo :rolleyes: : Dzieki za linka do tego forum. Troche sie doksztalce. Udzielac sie tam jednak raczej nie bede, bo jesli tam wszyscy podobny do twojego poziom reprezentuja, to tylko z siebie glupka zrobie :blink:

 

Po trzecie primo: Jesli, jak piszesz, rok czasu poswieciles na opanowanie (do perfekcji jak mniemam) jednego samolotu to wyrazy uznania za konsekwencje i pasje!

Ja osobiscie mam mieszane zdanie co do samolotow Fw190. Z jednej strony dobre osiagi, ale zawsze przerazal mnie ten kokpit na 2/3 ekranu. Ladujac, nie widzialem totalnie niczego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...