Skocz do zawartości
mily

3D Driving School

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, czytałem recenzję w gazecie. Wychodzi, że jest totalnie beznadziejna :P

To moze zagraj bo czytanie to wiesz...

mam demo i mozna se pograc, poluje na fulla :)

jedyne do czego sie mozna przyczepic to to, ze przy 100km/h mozna normalnie skrecic prawie w miejscu :lol:

no ale to wlasciwie gra do "nauki" :)

jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz sie podszkolic to sobie pojezdzij na realu (z tatą np) o ile posiadasz fure , wieczorkiem po jakis wioskach granie w takie badziewia nic ci nie da (oprocz utrwalenia przepisow ktore pewniei tak juz znasz)IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś podać link do sciągnięcia tego demka.Byłem na tej stronie co jest podana w 1 poscie, ale nieda sie pobrać z tamtąd.Jest tylko opcja żeby maila wysłac.Wysłałem tydz. temu i nic.Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja bym sobie pogral w fulla bo sobie smaku narobilem screenami (autostrada i wjazdy na rozne miasta) oraz samym demkiem :) naprawde fajnie sie jezdzi. Sam nie mam jeszcze prawka wiec moze dlatego tak mnie to bawi :) jakby ktos mial fulla albo wiedzial gdzie dostac to prosze o wiadomosc na prv :) mozemy sie jakos dogadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ful ale po niemiecku i jest to wersja 2.1. W 3 jeździ się bmw a w 2.1 jakimś badziewiem. Przydała by się chociaż wersja po ang. Na eMule jest także poszukaj. [prawie 100 mb]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest super oprucz utrwalenia przepisów można sobie wyostrzyć reakcje na pewne rzeczy i sytuacje...

grafika jest ok....bardzo polecam ..można ja ściągnąc pewnymi programami o którydch z racji regulaminu rozpisywał sie nie będe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...