Skocz do zawartości
Milo

Legacy of Kain: Defiance

Rekomendowane odpowiedzi

a nie znacie moze adresu do jakies solucji do tej gry ?

bo wisze na pewnym motywie a chcialbym to skonczyc

moze byc ang !

ja szukalem ale nic nie znalazlem poki co :((

jakas dobra stronka z takimi rzeczami by sie przydala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka ta gra jest paskudna. Gierka taka sobie podobna do jedynki nic nadzwyczajnego a te textury to powalają na kolana takich paskudnych to jeszcze nie widziałem.

Co jak co, ale grafa w tej grze według mnie jest naprawdę wporządku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie człowieku taka grafa była 2lata temu ja gram na 2000x1500 coś tam i wiem co pisze. Oczywiście wszystko na max.

8O

 

Monitor LG Flatron F900P

Przekątna ekranu: 19 cali 

Wielkość plamki: 0,24 mm 

Maksymalna rozdzielczość obrazu: 1600x1200 pikseli

Częst. odświeżania przy max. rozdzielczości: 85 Hz 

Częstotliwość odchylania poziomego: 30-111 kHz 

Częstotliwość odchylania pionowego: 50-160 Hz 

Spełniane normy jakościowe: NUTEK, ISO-9241, TCO-99, EPA Energy Star, SEMCO, TUV 

Technologia kineskopu: Flatron

Regulacja cyfrowa (OSD): Tak 

Typ złącza wideo: 15-stykowe D-Sub

Grasz w większej rozdziałce niż monitor pozwala...

Toż to istnie NIEREALNe LOL LOL LOL i jeszcze raz LOL...

 

To "coś tam" też niczego sobie...

 

P.S. Co do jakości grafy to coraz bardziej odnoszę wrażenie, że albo jesteś ślepy, albo nie mówimy o tym samym tytule...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie człowieku taka grafa była 2lata temu ja gram na 2000x1500 coś tam i wiem co pisze. Oczywiście wszystko na max.

8O

 

Monitor LG Flatron F900P

Przekątna ekranu: 19 cali 

Wielkość plamki: 0,24 mm 

Maksymalna rozdzielczość obrazu: 1600x1200 pikseli

Częst. odświeżania przy max. rozdzielczości: 85 Hz 

Częstotliwość odchylania poziomego: 30-111 kHz 

Częstotliwość odchylania pionowego: 50-160 Hz 

Spełniane normy jakościowe: NUTEK, ISO-9241, TCO-99, EPA Energy Star, SEMCO, TUV 

Technologia kineskopu: Flatron

Regulacja cyfrowa (OSD): Tak 

Typ złącza wideo: 15-stykowe D-Sub

Grasz w większej rozdziałce niż monitor pozwala...

Toż to istnie NIEREALNe LOL LOL LOL i jeszcze raz LOL...

 

To "coś tam" też niczego sobie...

 

P.S. Co do jakości grafy to coraz bardziej odnoszę wrażenie, że albo jesteś ślepy, albo nie mówimy o tym samym tytule...

Człowieku jakim cudem zostałeś moderatorem, ośmieszyłeś się teraz pisząc tą wypowiedź (Grasz w większej rozdziałce niż monitor pozwala...

Toż to istnie NIEREALNe LOL LOL LOL i jeszcze raz LOL...) sam jesteś LOL ten monitor pozwala na 1600x1200 85Hz ,2048x1536 69Hz to istnie Nierealne jeszcze raz LOL, a co do grafiki Legacy of Kain - Defiance jest tylko wystarczająca(poniżej średniej), porównaj ją z Prince of Persia The Sands Of Time. Myślałeś że zabłyśniesz jaki to ty nie jesteś wielki moderator :?: :?: Zastanów się jeszcze raz co napiszesz :?: To nie boli.

Sprawdź przekonasz się czy 1600x1200 to max :twisted: .

http://www.interlink.ru/f900p.html

http://www.directdial.com/ca/shoplg/item/F900P.html

 

I jeszcze jedno kup sobie okulary może to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat gierka nie ma zły Raziel wysiada przy Kainie:) . Ale się trochę rozczarowałem tym tytułem. O klimacie nic nie pisałem.

kucyk co nic nie piszesz na swoją obronę. Toszkę się zdenerwowałem tym LOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, sorry, co nie zmienia faktu, iż nie zgadzam się z Tobą co do samej gry, bo według mnie jest naprawdę fajna...

Grafika stoi na wysokim poziomie, a i grywalność nie jest mała.

Zainteresowanych odsyłam do:

http://www.legacyofkain.com/main.html

8)

 

NIEREALNY - zmień to "nie dłógo" bo wali po oczach :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierke miałem juz troche wczesniej ale nie instalowałem bo miałem do zaliczenia Broken Sword 3 i Prince of Persie.Ale dzisiaj juz sobie mogłem na to pozwolić i gerka jest dobra ale nic po za tym graficzka jest staranna dzwiek wporzo (szkoda ze nie obłsuguje EAX) tylko sterowanie troche udziwione i jakies takie sztywne ogulnie pograłem chwilke i moze byc ale do Prince Of Persi musi sie umyć :P

 

PS.Zaznaczam ze to jest tylko i wyłaczonie moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest naprawde zaje***** :!:

Kto nie grał niech żałuje :)

Popieram szczególnie koniec bo początek jest taki sobie. Ale gierka ma to cos co wciąga do jej ukączenia :twisted: Ciekawe czy wyjdzie następna cześć bo po zakączeniu raczej nie zobaczymy Raziela ale mam nadzieja że się mylę :evil: Gierka super jedynka mnie tak nie wciągnęła tak jak dwójka moja ocena duże 8+/10 :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka ta gra jest paskudna. Gierka taka sobie podobna do jedynki nic nadzwyczajnego a te textury to powalają na kolana takich paskudnych to jeszcze nie widziałem.

i

Gierka super jedynka mnie tak nie wciągnęła tak jak dwójka moja ocena duże 8+/10 :!:

Jak to człowiek zmiennym jest :lol: 8)

 

NOffence 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy może ma ktos z was problem z dzwiekiem??

U mnie słychac jkakies dziwne trzaski, mam Live 5.1 z najnowszymi sterami, i jest to jedyna gierka gdzie to wystepuje.

 

Pozdrawiam i z góry dzieki.

U mnie wszystko jest ok.

 

Gra jest klimaciarska, choć i tak jedynka Legacy of Kain (Soul Reaver) była najlepsza. Teraz mam wrażenie, że z części na część gra jest łatwiejsza - w szczególności Blood Omen 2 (prequel) i Defiance.

Ponarzekać sobie można, ale Raziel & Kain ROX :!: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc,

zawiesilem sie w jednym momencie, ide po powietrzny miecz w szóstym etapie, tam jest komnata ktorą otwiera się ognistym mieczem i są dwa strumienie powietrza i kamienie dwa do przesówania i portal .....

 

kto wie, niech napisze co tam trzeba zrobić, bo nic nie działa,

dzieki za pomoc

nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa tutaj :) - ja na patchu 1.1 miałem problemy z tym p**** guzikiem - zaskoczył chyba po setnym strzale .... wrrrr  :x

Weź a ja czytałem opisy i już wątpiłem w swoją znajomość ang. w końcu po n-tym strzale ruszyło :evil:

 

PS.Skończyliście już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie,giera wymiata:Dtylko mam maly problem:P czemu ja z aax6 i aniso x16 mam hmm ciagle ponad 100fps:P no niekiedy 90:P nie schodzi ponizej 70..:P ale problem tkwi w tym, mam dark reavera i mam wlonczyc niewidzalnosc:) ale jak??:P helppp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...