Skocz do zawartości
Aquarium

X-Beyond the Frontier

Rekomendowane odpowiedzi

ja widziałem ale nie przypadł mi do gustu :| w Elite II, Frontiera, TFE grałem namiętnie. X2 niby gra zbliżona ale nie pasuje mi jej interface :| może za krótko grałem (wykonałem raptem 3 misje) ale taka sobie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miażdży grafa, ale: nie można lądować na planetach, nie ma misji jak we frontierku (choćby dla federacji i imperium) i hanel zbyt udziwniony... Ciekawe co porabia teraz David Braben (Barben?) - jej autor ... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to co - robi Elite IV :) Powaznie.

Mala prosba - ma ktos z Was klawiszologie do TFE ? Wiele razy sie bralem za to, tak jak wczesniej za Frontiera, ale cos nie moglem rozgryzc...

 

A tak nawiasem : nie ma ktos z was sprzedac x-Beyond the Frontier ? Szukam, i szukam, i doszukac sie nie moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outlander---->Brawa dla ciebie:D Dawno mnie nikt tak nie rozśmieszył:) Masz wyrafinowane poczucie humoru:) Chłop się męcyz, pisze, a on: "Anu gra jest" świetny zart.

PS. W moje wypowiedzi nie am sarkazmu...

Co do tematu....radziłbym ci sie zainteresować grą X2 the Threat, czyli sequelem XBeyond The frontier. Jest znacznie lepszy ponoć... a w pl ma być zlokalizowany i w cenie 49zł, wiec niedrogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano gra jest świetna, rady się znajdą jak będą problemy bo tak na poczekaniu ciężko sobie coś przypomnieć (dawno w to grałem, a teraz gram w część drugą X2: The Threat). Co do map itp to polecam X-Tension darmowy :!: dodatek do XBTF, ale uwaga usuwa on cały scenariusz (zamienia grę w ekonomiczną strzelankę) najlepiej zaistalować go po skończeniu gry :wink: . Aha jest dostępny na stronie producenta czyli TU są tam też linki do różnych stron.

 

Mapy są np. TU

Parę ciekawych rzeczy jest też TU głównie o X2, ale i o poprzedniku coś się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srekal34 :arrow: śmiesznie wyszło fakt ale nie celowo ... coś się stało i wysłał mi taki ułamek ... Pozatym zgadzam się w całości że X2 jest lepszy ale i o X warto zachaczyć choćby poto by zrozumieć co i dlaczego się dzieje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swojego czasu spedzilo sie przy niej sporo czasu :D

 

a pomoc dla ciebie.. taki bug gierki:

 

jak zbudujesz juz jakas fabryke.. np., e-cell'sow...

 

daj na nie najnizsza mozliwa cene cene, i poczekaj az zaczna sie zlatywac kupcy... zanim doleca do 'sklepu' wlec do niego ty i daj max mozliwa cene oni sie nie zawroca tylko kupia po najwyzszej cenie :D

 

tak sie mozna dosc szybko wzbogacic :P choc to troche cheatowanie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale prawdziwa wyżywka to X2 :!:

Wyobraście sobie taką sytułację: wlatuję do sektora piratów i zaraz BUUM !!! nielubią mnie bo wcześniej polowałem na nich dla nagrody :wink: ... mija jakiś czas i wlatuje do tego sektora ponownie ale ... na czele armady z 4 niszczycieli i paru skrzydeł myśliwców :twisted: BUUM !!! i sektor czysty a ja stawiam swoje fabryki !!!!

 

ZEMSTA JEST PRZYWILEJEM BOGÓW !!!! i należy ją serwować na zimno :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...