Skocz do zawartości
Gość hydro2

ICYTOWER v1.2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Co powiecie o tej gierce,czy istnieja w to jakies zawody?? A moze jest klan :) Kto z Was dojdzie wyzej niz 500 pietro reka do gory :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mi narazie udalo sie do 395,ale planuje w ciagu tygodnia dosc gdziwes do 600 orzynajmniej.Nie wiem czy wiecie ale tam mozna tworzyc sobie postac,nie tylko sciagac nowe postacie,ale mozna jes fajnie przerabiac (chodzi mi o odglosy) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My w szkole w to se z kumplami pykamy... w dmoku mam lepsze gry :wink:

Ale jak sie robi jaks ranking tweakowcow to chetnie werme w nim udzial...

 

Wszkole doszlismy do 300 - 400 (cos kolo tego...)

A moj rekord to podam jak se sciagne i potrenuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dobijalem cos kolo 180 - troche spozniony ten topick a gra starraaaaa

Update

Sorry ale dzis mi sie paluszki placza tak 350 to na luzach nabijalem a rekord mialem 480 - teraz przed chwila po 2 msc'ach niegrania nabilem bodajze 340 za pierwszym razem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

8O  24 poziom  :lol:  (krotko gralem - spacja nie wyrabia ;-) )

ja np ustawilem sobie skakanie na kropke (moj ulubiony klasyczny guzik odpowiadajacy za strzal,akcje i reczny w grach roznego rodzaju) bo tez mi spacja nie wyrabia po ktoryms tam pietrze.

Zeby np wyszedl wam kombos to musicie sie starac chodzic jak to mozliwie najdluzej na jednej kladce a pozniej sie na niej rozpedzic tak jak by sie chcialo wleciec w sciane a nastepnie nacisnac strzalke w przeciwna strone by trafic na kladke. Jak do tej pory moj kombos to text GORGEUS.

Co do klanu to jestem za :)

PS - sprobujcie przebic inny rekord ktory pprzyznam ze sam nie wiem jak zrobilem - dojdzcie do 135 pietra nim raz zadzwoni dzwonek przy wskazowce :) POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe moj rekord to 418 ale gralem juz dosc dawno, ostatnio najdalej na 389 wskoczylem. w replayach jest zajebisty mix jak koles jednym combosem jakies 360 skoczyl i dostal 111000 pkt !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wiecie co nagralbym wam replaya ale mi sie nie chce - ludzie ostrzegam ta gra najpierw wciaga potem sie nudzi a potem wk.ur.wia

a po jakims czasie znow wciaga,nudzi itd :) ale i tak ja lubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś później przeniesie do pierwszego postu [;

 

"Icy Tower jest darmową grą zręcznościową. Polega ona na tym, aby wejść na sam szczyt pewnej wieży. Za każdym razem, gdy upłynie czas, ekran podnosi się coraz szybciej. Głównym bohaterem jest Harold, raper przyjaźnie nastawiony do życia. Gra może wydawać się prostą, jednak jest inaczej. Wystarczy chwila nieuwagi, aby zlecieć. Za każdy stopień, otrzymuje się 10 punktów, lecz nie tylko za to. Można dostać dodatkową ilość za wykonane specjalnych ruchów.

Im szybciej Harold porusza się, tym wyżej i z większą siłą skacze. Może, także odbijać się od ścian. Gra wciągająca z ładną grafiką i dobrze dobraną muzyką."

 

Download

Download (2.52MB) - Mirror 1

Download (2.52MB) - Mirror 2

 

TOP10

 

Score:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Floor:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Combo:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Wyniki wysyłajcie na PW :>

 

Powodzenia :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Fajna gierka, kiedyś w nią grałem choć bez specjalnych sukcesów ;)

 

Najlepsze jest to że jest ona tak niesamowicie banalna.....a WCIĄGA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 170, ale to szybko chodzi po 150. Screena nie daję, bo wynik lamerski. Kumpel jak mi powiedział, że zrobił 400 to mi oczy wyszły ze zdziwienia.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Dziś to zainstalowałem z nudów, na razie rekord to 263, ale wiem że kiedyś jak grałem miałem ok 400 mój kumpel na lekcji inf miał coś ok 600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...