Skocz do zawartości
tanaka

Xpand Rally/ Extreme

Rekomendowane odpowiedzi

testował ktoś już to ? na tej becie co sobie pograłem : fizyka podobna do v-rally 1 połączone z v-rally 2 , auta ulegają zniszczeniom ale tylko chyba karoserii takie dzwony co robiłem to auto po jednym by się do niczego nie nadawało , grafika nawet ujdzie , na nocnych odcinka mało widać ( takie auta maja nieźle szperacze wiec powinno być dobrze ), gra nie mam licencji na auta , wyglądają mniej więcej tak jak powinny ale nazwy typu wolf czy cos takiego nie pasuje , trasy są zrobione nawet dobrze woda tez wygląda spoko można rozbijać barierki , ścinać lampy , znaki i inne , dźwięk jest słaby auta pierdzą , wyją nie chcą jechać , później może wrzucę jakieś zdjonka tylko nie mam co , jak ktoś chętny to niech da znać. po tym co widziałem gra chyba przejdzie bez echa : chyba, że sie wezma ostro do roboty

Edytowane przez tanaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi czy do odpalenia potrzebne sa jakies specjale zabiegi w stylu kod czy cos bo nie wiem czy oplaca mi sie ja "kupowac".

 

mam nadzieje, ze jej nie spartola. choc jak mowisz, ze fizyka jak w Vrally to nie wroze jej niczego dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomy wy też jesteście beta testerami myślałem że jestem sam. Chciałem walnąć recke na farum ale sobie przeczytałem warunki bycia BT. Nawet zdjęcia narobiłem, filmiki chciałem zarzucić do zassania a tu ZONK. Napisze jedno powtórki zwalają z nóg.

A tego gościa co udostępnił bete powinni zachlastać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w powtorkach fajny jest to FX ale co z tego jak auto na szutrze wydaje piski(tylko ciszej) jak by po asfalcie jezdzilo , chyba musicie tulic niezly $ za bycie BT po 20 minutach mialem juz dosc :] chcialem jakas antylope czy cos przejechac i nic sie nie stalo , auto rzeczywiscie zachowuje sie dosc dzwinie trzeba poczekac na nowsza wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymaga :) Rowniez testuje... I nie wiem czemu uwazacie ze to zle ze Beta wyciekla. Jesli by chcieli zabezpieczyc sie przed niepowoolanym dostepem do bety to skorzystali by z loginow i passwordow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy raczej nie rozumiem twojego rozumowania. To ze beta wyciekla jest zle ,bo byc moze sie komus ta gra w tej fazie nie spodoba i jej nie kupi ,lub bedzie bazowac na opinii ludzi ,ktorzy w nia grali. A gra powinna wkrotce przejsc zmiany na duzy + ,wiec to byloby tylko na minus :P Drugie po to wszyscy podpisywali NDA ,zeby nie robic takich cudow i problemow. Po trzecie po co komu taka wersja ,ktora wyszla do testowania. Ich uwagi i tak nie beda wziete pod uwage ,a oprocz grafiki i paru samochodow nic w niej nie ma i moim zdaniem nie jest warta rozpowszechniania po necie. Ale widac ,ze ostatnio moda sie zrobila na upublicznianie beta/alpha i innych tego typu. Sam sie przyznam ,ze ostatnio sciagnalem kilka bet/alph ,ale po zagraniu w nie nic ciekawego nie ujrzalem. Full bugow i nic poza tym i ja osobiscie nigdy wiecej takich wersji sciagac nie bede ,bo nie warto psuc sobie wyobrazenia o grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkad pamieta to bety czy alfy wyciekaly wiec o co ten krzyk ?

Kazdy z checia je sprawdza ( przewaznie ) i potem komentuje. Jednak ci co oficjalnie to testuja i mimo podpisania układu o nie komentowania poza oficjalnym forum ! - pisza to tu , to tam swe wrażenia -to to są jakieś oszołomy ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko co do tej bety bo sciagnalem i zeby gra sie uruchomila to musi polaczyc sie z netem w celu identyfikacji wersji czy to nie niebezpieczne jesli sie nie jest beta testerem

please o odp bo z tego co wiem to giera powinna byc jednak calkiem niezla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymaga :) Rowniez testuje... I nie wiem czemu uwazacie ze to zle ze Beta wyciekla. Jesli by chcieli zabezpieczyc sie przed niepowoolanym dostepem do bety to skorzystali by z loginow i passwordow.

Albo zrobili beta testy na miejscu i nie wysylali softu poczta tudziez nie wystawiali w sieci (nie wiem w jaki sposób beta została przekazana do testerów). Mialem przyjemnosc rok temu pracować w Electronic Arts pod Londynem nad polska wersja gry Anno 1503 i wiem jak duze firmy podchodza do spraw testów gier. Zamkniete labolatorium testow, brak wjazdu bez karty magnetycznej, jak instalujesz nowy build, stoi przy Tobie stały pracownika EA ktory w chwile pozniej zabiera nosnik, kompy testowe nie sa nawet sprzegniete w sieci lokalnej, nie mowiac o dostepie do netu itd. EA wie ile kasy moze stracic jesli bedzie jakis leak wersji beta czy alpha, wiec broni sie jak moze. Ale u nas niestety firmy nie maja tyle pieniedzy na tak szeroko prowadzoną polityke ochrony softu. Tak wiec dochodzi do sytuacji ppodobnych do tej, o ktorej mowa w tym watku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna ale tylko wtedy, jesli jestes beta testerem tej gry i wie o tym ekipa tworzaca gre (Techland).

 

Polityka w kwestii wersji beta gier jest rozna i zalezy od firmy. Niektore firmy tworza wersje open beta, ktore sa dostepne dla wszystkich za darmo. To oznacza, ze np. sciagasz sobie gre z internetu i np. grasz za darmo (przez jakis czas, ustalony z góry przez producenta) i zglaszasz swoje opinie twórcom gry. Po pewnym czasie, o którym wspomniałem, wersja beta staje się niegrywalna i zaczyna sie fixowanie bugów. A po pewnym czasie wychodzi wersja komercyjna, za którą trzeba już płacić. Taka polityka jest charakterystyczna glownie dla MMORPG i innych gier przeznaczonych dla trybu online.

 

A inna polityka - jak w przypadku Xpand Rally - nakazuje przeprowadzic zapisy na beta testy. Potem wyłania się iles osob, które będą testowac gre. Gra jest do nich wysyłana (albo ludzie ci sa sciagani na jakis czas - zazwyczaj ok miesiaca - do siedziby firmy) i przeprowadzaja beta testy i opinie wysylaja do twórców gry.

 

A jesli nie jestes zapisany jako beta tester gry, to leganie w nia nie grasz. Ufff, ale wywod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem Betatesterem ..powiem tyle ze to co zobaczylem nastraja mnie pozytywnie.oczywisce to dopiero beta ..ale graficznie przy tym seria colina sie chowa...jedynie grafike na podobnym poziomie ma Rally Championship (lewele zimowe w Rally Ch. wygladaja imho lepiej..natomiast tutaj letnie trasy robia wieksze wrazenie).

 

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wesoła nowina :?

 

Firma Techland producent Xpand Rally poinformowała dziś o przesunięciu daty wydania gry. Tytuł zapowiadany do tej pory na 2 kwartał ukaże się ostatecznie we wrześniu bieżącego roku.

Zmiana terminu wydania gry związana jest z bardzo dużym zaangażowaniem beta testerów, zgłaszających ciekawe uwagi i propozycje. 

Jak powiedział Paweł Marchewka – Producent Xpand Rally: "(…) po pierwszej fazie beta testów otrzymaliśmy mnóstwo bardzo wartościowych i atrakcyjnych sugestii dotyczących różnych aspektów gry. Uwzględnienie większości z nich byłoby niemożliwe przy przyjętym wcześniej terminie wydania, dlatego też zdecydowaliśmy się przenieść premierę na wrzesień. Jestem pewien, że dodatkowe elementy zaimplementowane w grze zrekompensują graczom dłuższy czas oczekiwania."

Dokładna data wydania Xpand Rally oraz jej ceny na poszczególnych terytoriach zostaną podane do końca kwietnia.

www.xr.techland.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...