Skocz do zawartości
Gość Drunk ZoZol

Quiddich World Cup

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Drunk ZoZol

Mnie tam gra wciągneła :!: :!: :!: Przechodze ja poraz enty :D :D :D

Śmieszna dość grafa, no nie :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ta gra jest śmieszna - ma być :)

Gierka robiona z myslą o fanach pottera, ale nie ma tu żadnej fabuły, więc osoby, które nie czytały książek ani nie oglądały filmów, też mogą w to grać jako w zwykłą zręcznościówkę.

To, czy gra jest dla młodszych, czy dla starszych użytkowników zależy od ustawionego poziomu trudności - na najwyższym maluchy sobie na pewno nie poradzą.

Starszy użytkownik oczywiście nie będzie tego traktował jako "głównej gry", ale jeden meczyk (5-10 minut) od czasu do czasu w ramach relaxu pyknąć można.

Grafa jest przestarzała, owszem, ale ma to też zaletę: gierka pódzie praktycznie na wszystkim, stare procki, mało ramu, integra intela - nie szkodzi.

Moja rada: bez pada nie podchodź, granie na klawiaturze utrudnione i frajda dużo mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archeolog :lol2:

 

Zeby OT nie bylo , kiedys i ja w gierke gralem i nie powiem bardzo przyjemnie sie wrzucalo tluczki(?) przez te obrecze ;>

 

ps. chociaz realnie biorac wtedy gralem praktycznie w kazda gre i nawet takie najwieksze chłamy ( mortyry itp) wciagaly mnie strasznie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To były kafle, nie tłuczki... aż dziw, że to jeszcze pamiętam ;o

Kiedyś grałem, ale to był taki czas, że grałem i w słabe gry. A tutaj okazał się zbyt łatwy przypadek i przez to ta akurat gra poszła na półkę... za łatwo, no ale skoro gry o Potterze są ogólnie mówiąc banalne, no to cóż...

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...