Skocz do zawartości
fuxmen

18 Wheels of Steel - Across America

Rekomendowane odpowiedzi

jak jest z legalnym dostepem nie wiem... dostep do niej mozna uzyskac sposobami popularnymi o ktorych z racji regulaminu nie bede sie rozpisywal :)

 

co do samej gry :

 

na minus moge powiedziec ze w tej czesci gry wyeliminowano licznik czasu na kurs ( albo sam wylaczylem) co zdecydowanie ulatwia gre.

 

na plus grafika ( odrobine) oraz w stadnardzie dodane cb radio , rozszerzone/ladniejsza graficzka w opcjach economy/parts_car_buy itp .

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wgrywalem sie az tak zeby moc porownac poszczegolne wozki ale podstawowego hebla dusi na wzniesieniu, z gorki osiaga ponad max swoich mozliwosci, zmiana gum czy wjazd na snieg daje sie odczuc .Tak jak poprzednio dopiero ktoras tam z kolei ( tak mysle ) fura sprawi ze jazda z _duza_ predkoscia doda zrecznosciowego elementu gierce... bo tym pierwszym autobusem to sobie mozna :) tymbardziej ze czas nie bije.

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a co ja mam ci pisac wiecej ?:) hmm.. no moze jeszcze to ze w opcjach upgradu fury mozna sobie bude omalowac ( jakies takie plomienie made in usa itp ) co podnosci ci wskaznik "prestige" :) . Trzeba przyznac ze polismeny jakies bardziej ostre bo po zmorku bez swiatel zaraz cie skasuja , za jazde pod prad lub lewym pasem tez zaplacisz. Dziwna sprawa jest z ladunkami "ciezkimi" . W poprzedniej wersji wykupowalo sie licencje na ladunki "ciezkie" i mozna bylo smigac bez przeszkod. Teraz majac na plecach ladunek z symbolem "lb" przy wjezdzie na wage bulisz kare $4000. Gdy ominiesz wage to za 20-40 sec. masz niebieskich na karku i oni zadaja $1000 :) Troche glupie ale wole nie wjezdzac na wage bo sie nie oplaca :) Ehh... rozpisalem sie :) dodam ze testowalem to w trybie "easy" wiec moze dlatego takie bonusy :)

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giere mam już od 16 listopada. Ogólnie fajna. Grafa jest ciutke poprawiona. Jakies tam parasolki na plaży są, takie detale. Najgorsze jest to jak masz kiepskiego tira i pod góre wierzdżasz. Jeszcze trochę to stanie ;) Polecam, może nudne, ale to zależy tylko od gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja grałem w WOS tyle że szkoda i mi sięnie nudziło a a tam pod góre nie zwalniał ani z góry się szybciej nie rozpędzał iu wogóle taka klapa a tu tak fajnie ekstrajuż sioę doczekaćnie mogę

i jak wyglądają te światła lepiej niż wcześniej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aua! wykrylem buga (?) .. otusz: jak wiadomo na poczatku gry jestesmy jednoosobowa firma przewozowom. Z czasem przyplywu kasiorioki mozemy sobie upgradnac furke ewentualnie zakupic woz numer2 i zatrudnic kolesia ktory bedzie (za pensje placona przez nas ) robil dla nas kursy co podwoi tempo przyplywu kaski.Dochodzimy do sedna sprawy. Kupujemy woz numer_3 celem zatrudnienia drugiego kierowcy - w sensie drugiego pracownika . Czyli mamy 1 swoj woz + 2 dodatkowe. Co sie dzieje w momencie zakupu _drugiego_dodatkowego ? Ano dodatkowy_1 i dodatkowy_2 to TEN SAM samochod i TEN SAM kierowca ( nakladaja sie dodatkowe wozy ) . Ma ktos cos teges ? Dodam ze zauwazylem efekt na "kopi_bezpieczenstwa" :>

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano w tym problem jak pracownik_1 jezdzil za X_kasy wozem wartym Y_$ to tera kupilem jakis shit za pol darmo i wsadzilem jakiegos lolka to mi z tego porzadnego wozu zrobilo drugi zlom + drugi niepohytany kierowiec :) .. wiec load game sprzed zakupu i wolalem sobie furke zadac :) .ano w tym problem jak pracownik_1 jezdzil za X_kasy wozem wartym Y_$ to tera kupilem jakis shit za pol darmo i wsadzilem jakiegos lolka to mi z tego porzadnego wozu zrobilo drugi zlom + drugi niepohytany kierowiec :) .. wiec load game sprzed zakupu i wolalem sobie furke zadac :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanko: otoz uzbieralem $ i kupilem sobie nowe autko :) ale...

chcialbym je tak podmienic zebym to ja jezdil nowym a pracownik starym.. niestety bawie sie tymi opcjami juz z 30 min i nic nie moge zrobic :?

 

wie ktos jak to zmienic zebym jezdzil nowym autem a pracownik starym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to nudna...

cala gra plega na tym zeby znalesc towar ktory ma dobry wspolczynnik zysku do kosztow i potem tylko nudna i dluuuuga jazda po drogach usa.

 

jeden plus jaki w tym zauwazylem to, to ze wiem juz gdzie leza wieksze miasta w usa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem ja wzdluz i wszez jesli mozna tak powiedziec :D

Mi sie gra bardzo podoba, a zwlaszcza amerykanskie TIRY czyli TRUCK'i poprostu miodzio.

 

 

UPDATE: Jest jeszcze King of the road i Hard Truck 18:Wheels of Steel tez godne polecenia i tez je przeszedlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak można zdobyć licencję na daną trasę w 18 Wheels of Steel - Across America. Chodzi mi o to czy jak wjeżdżam na magazyn i widzę jakąś naczepę to ma ona tam jakiś znak, że jak ją dostarcze w czasie i bez wypadku to zdobędę licencję czy jak? Bo już gram i gram w to i nie mam pomysłu jak się to robi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a to napewno chodzi o Across America bo ja tam nie widze zadnych znaczkow :?:

Takie znaczki jak kieliszek, zegar albo odwaznik byly w Hard Truck 18 Wheels of Steel.

Oznaczaja ze mozesz dostac dodatkowa kasiorke za dostarczenie na czas albo za brak uszkodzen ladunku albo za nadwage ladunku czyli omijanie wszelkich wag do wazenia truck'ow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc wie ktoś jak zdobyć licencję  :?:

Aby zdobyć licencje na dany odcinek należy dowozić towary na czas i możliwie bez zniszczeń :D . Dobrze jest jeździć cały czas po tej trasie, a szybciej ją przyznają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...