Skocz do zawartości
ssound

Najlepszy Odtwarzacz Do Filmów Divx - Xvid

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru lat używam Allplayera, jednak w ogóle go już nie robią, stanął w miejscu ze swoimi wadami i myślę go na coś zmienić.

Najbardziej mnie denerwuje w allplayerze brak obsługi napisów z pogrubieniem, pochyleniem, widać wtedy na filmie np: {y:i}TEXT.

Musze recznie kasować te dopiski przed obejrzeniem filmu.

Jest jeszcze jedna wada - po podwójnym kliknięciu na film w celu zminimalizowania go, często ucieka poza ekran i pozostaje wtedy tylko wyłączenie go z paska.

Poza tym Allplayer jest najlepszy i szukam programu na jego poziomie z obsługą takich napisów.

Jakich odtwarzaczy używacie, jaki jest najlepszy waszym zdaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SubEdit-Player (aktualna 4040) i zaden inny. Bede korzystal z niego tak dlugo, dopuki inny program przescignie go wygoda i funkcjonalnoscia.

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SubEdit-Player

super programik, przyznam że podszedłem do niego "z pewną taką nieufnością" ale jak już sie przestawiłem to wywaliłem starego dobrego bestplayera i nie używam niczego innego.

jest tez do sciągnięcia wersja "dla leniwych" z kodek-pakiem

 

powiem tak - jak zaczeniesz używać to już nie przestaniesz B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

dla mnie the best jest bsplayer...probowalem nawet niedwno sub-edit playera ale ma jedna wkurzajaca wade!!! (CHYBA ZE MOZNA JAKOS JA rozwiazac - ale ja nie doszedlem do tego jak, wiec jak ktos wie to niech PISZE)...a mianowicie nie da sie NA STALE umiescic napisow na czarnym tle(pod filmem)..jak uruchamiam nowy film to napisy ZAWSZE SA NA FILMIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MV2 player lub BSPlayer(to taka okrojona wersja mv2 playera).Co do subedita ktorego wszyscy tak zachwalaja to może za pare lat coś z tego bedzie o ile projekt bedzie kontynuowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie the best jest bsplayer...probowalem nawet niedwno sub-edit playera ale ma jedna wkurzajaca wade!!! (CHYBA ZE MOZNA JAKOS JA rozwiazac - ale ja nie doszedlem do tego jak, wiec jak ktos wie to niech PISZE)...a mianowicie nie da sie NA STALE umiescic napisow na czarnym tle(pod filmem)..jak uruchamiam nowy film to napisy ZAWSZE SA NA FILMIE

1305503[/snapback]

Przecież można je przesunąć, wystarczy 'złapać' myszką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

Przecież można je przesunąć, wystarczy 'złapać' myszką.

1305818[/snapback]

prosze cie..przeczytaj jescze raz ze zromumieniem mojego posta ok? <_< przeciez wiem ze mozna przesuwac (taki glupi to nie jestem)...tylko ZA KAZDYM RAZEM, ZA KAZDYM FILMEM ktory otwieram musze OD NOWA przesuwac...a to mnie denerwuje..szukalem opcji aby zapisac to na stale ale nie moglem znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do filmów Vplayera ze względu na jego funkcję wyłączania się komputera po zakończeniu filmu gdyz w wiekszości filmy oglądam zasypiając icon_smile3.gif

Taka sama funkcja jest w SubEdit :-P , nawet mozesz wylaczyc kompa po uplynieciu okreslonego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze cie..przeczytaj jescze raz ze zromumieniem mojego posta ok? dry.gif przeciez wiem ze mozna przesuwac (taki glupi to nie jestem)...tylko ZA KAZDYM RAZEM, ZA KAZDYM FILMEM ktory otwieram musze OD NOWA przesuwac...a to mnie denerwuje..szukalem opcji aby zapisac to na stale ale nie moglem znalesc

Mozesz sprobowac:

Ustaw napisy tak jak bys chcial aby byly juz zawsze, a nastepnie z menu Narzedzia opcja->Zapisz ustawienia filmu jako domyslne. Mialem podobny problem (pozycja napisow+ich wielkosc) i tak to rozwiazalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się :D CinemaPlayer jest najlepszy. Jest już wersja 1.5

1307195[/snapback]

no ma fajne opcje kontrast z poziomu programu jasnosci itd czasami sie przydaje ale potem film sie rozjezdza duron 85o 128ramu jakas rifka ...

 

ale sub edit rzadzi szkoda ze brak mu kilku opcji takich jak ma wlasnie cplayer ... + moze konfig kodekow z poziomu programu dzwiek itd najmniej stabilny u mnie byl allplayer ... eh ale niektore opcje mial fajne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

prosze cie..przeczytaj jescze raz ze zromumieniem mojego posta ok? dry.gif przeciez wiem ze mozna przesuwac (taki glupi to nie jestem)...tylko ZA KAZDYM RAZEM, ZA KAZDYM FILMEM ktory otwieram musze OD NOWA przesuwac...a to mnie denerwuje..szukalem opcji aby zapisac to na stale ale nie moglem znalesc

Mozesz sprobowac:

Ustaw napisy tak jak bys chcial aby byly juz zawsze, a nastepnie z menu Narzedzia opcja->Zapisz ustawienia filmu jako domyslne. Mialem podobny problem (pozycja napisow+ich wielkosc) i tak to rozwiazalem.

1306255[/snapback]

 

heheh..myslisz ze ni wpadlem na to?? :lol: probowalem 10000x i nic nie dalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do słabych maszyn (takich jak moja , niestety) polecam ALLPlayer'a , sprawuje się znakomicie , filmy się nie przycinają etc. Oczywiście ma on pare wad takich jak w pierwszym poście zostały wymienione ale myśle że kiedyś zostaną one poprawione .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmowcow, jedyny i najbardziej funkcjonalny program do filmikow  :D

 

PS. Napisal go kolo studiujacy na mojej uczelni  :rolleyes:  :D

1305453[/snapback]

 

POLITECHNIKA CZESTOCHOWSKA WYDZIAŁ INZYNIERII mechanicznej i INFORMATYKI :) ROLEZ

padłem tam po I semestrze :) siedze na Elektryku tera

 

A goscia od SubEdita znam osobiscie SUPER KOLES SUPER PROGRAM I OBY TAK DALEJ :) nie wymienie na nic innego

 

sub-edit.prv.pl made by ARTUR SIKORA :)

 

 

znam jeszce jeden programik chcoiaz nie wypada mi za bardzo wspominac ale niech będzie XVIDEO z pingwinkiem na tle bootowalny działa bez użycia jakiegokolwiek systemu nawet jak nie macie dysku to obejrzycie wszystko odtwarza wszystkie formaty filmów jakie tylko znam i włączałem nim :)

Edytowane przez jul23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dluzszego czasu uzywam Sub-Edit Player'a.

Jest naprawde bardzo dobry i szczerze go polecam.

Moglbym posunac sie nawet do stwierdzenia, ze jest NAJLEPSZY.

 

http://212.87.224.79/~subedit/polish/downl...dit_install.exe

 

AllPlayer nigdy mi sie nie podobal.

BestPlayer kiedys uzywalem, ale znalazlem lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...