Skocz do zawartości
gorky1000

Blad Systemu Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tak trudno jest wpisac numer bledu w google?

 

1460751[/snapback]

 

zasilacz enermax eg 465p-ve

nie ma blue screenu, od razu jest reset i potem tylko przy uruchomieniu w konsoli windy 2003 pokazuje sie informacja ze wystapil blad krytyczny o takim numerze j.w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylacz automatyczne resetowanie systemu. Moza to zrobic w klikajac wlascicowsci na moj komputer- zakladka zaawansowane - uruchamianie i odzyskiwanie//

Wtedy pokaze ci sie blue screen i podaj nam wszystkie informacje jakie sa w nim. Numer bledu ,nazwe bledu, ew. pliki przez ktore jest wywoalany itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylacz automatyczne resetowanie systemu. Moza to zrobic w klikajac wlascicowsci na moj komputer- zakladka zaawansowane - uruchamianie i odzyskiwanie//

Wtedy pokaze ci sie blue screen i podaj nam wszystkie informacje jakie sa w nim. Numer bledu ,nazwe bledu, ew. pliki przez ktore jest wywoalany itp..

1460898[/snapback]

pokazjue sie cos takiego:

 

DRIVER_IRQL_NOT_LES_OR_EQUAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten komunikat moze powodowac:

- błędne sterowniki do jakiegoś urzadzenia

- uszkodzona pamieć RAM

- uszkodzony plik wymiany

Proponuje zatem przypomniec sobie czy nie instalowales ostatnio zadnych podejrzanych niesprawdzonych driverow lub programow, przetestowac pamiec memtestem pod dosem, wylaczyc na pewnien okres czasu plik wymiany lub od nowa dac ustawic go sobie przez system.

Wiecej info o tym komunikacie znajdziesz tu:

http://search.microsoft.com/search/results...T_LESS_OR_EQUAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten komunikat moze powodowac:

- błędne sterowniki do jakiegoś urzadzenia

- uszkodzona pamieć RAM

- uszkodzony plik wymiany

Proponuje zatem przypomniec sobie czy nie instalowales ostatnio zadnych podejrzanych niesprawdzonych driverow lub programow, przetestowac pamiec memtestem pod dosem, wylaczyc na pewnien okres czasu plik wymiany lub od nowa dac ustawic go sobie przez system.

Wiecej info o tym komunikacie znajdziesz tu:

1464041[/snapback]

400 bledow pamieci!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz masz problem z glowy. Jesli masz pamiec w 2ch kosciach sprawdz je osobno. Jesli nie czeka cie reklamacja lub wymiana

1464415[/snapback]

 

sprawdzilem kazda osobno i tylko na jednej kosci sa bledy, najgorzej ze pamiec jest uzywana i kupilem ja na allegro (jakis tydzien temu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciezka sprawa. Pozostaje ci chyba teraz tylko pracowac na jednej kostce i pocieszym sie tym ze pamieci sa tareaz b. tanie...

1464521[/snapback]

 

wyjalem wadliwa kosc i dalej to samo tylko teraz z cyferkami:

 

0x000000d1 (0x00001000, 0x00000002, 0x00000000, 0x00001000)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz enermax eg 465p-ve

nie ma blue screenu, od razu jest reset i potem tylko przy uruchomieniu w konsoli windy 2003 pokazuje sie informacja ze wystapil blad krytyczny o takim numerze j.w.

1460815[/snapback]

ale kolega chyba nie ma XP tylko 2003?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że Windowsy się psują (wszystkie) a zwłaszcza XP (wszystkie, ale XP najchętniej)  :mur:

1466777[/snapback]

nie no nie jest tak zle jak piszesz, na 3 lata uxywania xp mam dopiro pierwszy z nim problem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie jest tak zle jak piszesz, na 3 lata uxywania xp mam dopiro pierwszy z nim problem

pozdrawiam

1466936[/snapback]

Stary: RESPECT :) Jeśli komputer włączasz codziennie i od trzech alt masz XP - szczerze Ci gratuluję :) Ja tam nie mam szczęścia, nawet Mac'a na informatyce zajeździłem :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata??? U mnie zaden nie dziala chyba dluzej niz 3... miesiace, bo padal (czesto mu w tym pomagalem probujac go odchudzic/przyspieszyc) lub mi sie po prostu nudzil.

 

Tymi bledami daje Ci znac, ze czas na format :)

 

A tak powaznie, to proponuje format - mysle, ze jest bardziej niz potrzebny. Jak po formacie bedzie to samo, to poszukamy problemu w sprzecie.

Wczesniej sprawdz pamieci tym, czym Ci polecilem bo wyczytalem (chyba nawet na tym forum), ze MemTestowi moga czasami umknac bledy w pamieciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata??? U mnie zaden nie dziala chyba dluzej niz 3... miesiace, bo padal (czesto mu w tym pomagalem probujac go odchudzic/przyspieszyc) lub mi sie po prostu nudzil.

 

Tymi bledami daje Ci znac, ze czas na format :)

 

A tak powaznie, to proponuje format - mysle, ze jest bardziej niz potrzebny. Jak po formacie bedzie to samo, to poszukamy problemu w sprzecie.

Wczesniej sprawdz pamieci tym, czym Ci polecilem bo wyczytalem (chyba nawet na tym forum), ze MemTestowi moga czasami umknac bledy w pamieciach.

1467461[/snapback]

napisalem troche niewyraznie:) xp uzywam od 3 lat ale format robie mniejwiecej co pol roku:)

teraz mam zainstalowany od tygodnia i powiem szczerze ze na xp nie mam tego problemu tylko na server 2003 wystepuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem kazda osobno i tylko na jednej kosci sa bledy, najgorzej ze pamiec jest uzywana i kupilem ja na allegro (jakis tydzien temu)

1464515[/snapback]

Może ta kostka z błędami nie wyrabia na ustawionych przez ciebie timingach. Ustaw "By spd" w biosie i sprawdź czy będą błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...