Skocz do zawartości
haziba

Command & Conquer: Red Alert

Rekomendowane odpowiedzi

stary dobry redzio :)

 

mam pytanko udało wam sie uruchomić gre przez internet na win xp ?? ja probowałem z pol roku temu ale sie niepowieodło, mialem pelno patchy i nic a z instalacja 98 to moge miac problemy bo mosial bym troche dysk przebudowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też Red nie chodzi pod XP. Na takie starocie najlepiej mieć drugi system, jakiś win9x.

no a czytalem na innych forach, ze niektorym sie udalo uruchomic RA2 na xpku.. no ja nadal nie moge.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa pliki po 500 MB (soviet i allied disc), więc przyjmując że w roku 95 tekstury nie zajmowały całych płyt CD, to na pewno są to pełne wersje. :)

 

Bezpośredni link: http://www.ea.com/redalert/news-detail.jsp?id=62 (mirrory na dole strony).

Edytowane przez KiNDer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych wszystkich ktorym sie nie chce czytac tego topicu, a nie moga odpalic/zainstalowac C&C:RA.

Zeby zainstalowac gre, trzeba:

- zrobic skrotu do pliku install.exe z katalogu setup95/ na plycie (obrazie), potem prawym wlasciwosci/zgodnosc/ i wlaczamy tryb windows 95.

 

Zeby odpalic gre po zainstalowaniu, trzeba:

- zainstalowac patch (jest w archiwum oraz na plytkach)

- w katalogu z gra prawym myszy na pliku RA95.exe, wlasciwosci/zgodnosc i wlaczamy tryb windows 98/ME.

 

HF :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych wszystkich ktorym sie nie chce czytac tego topicu, a nie moga odpalic/zainstalowac C&C:RA.

Zeby zainstalowac gre, trzeba:

- zrobic skrotu do pliku install.exe z katalogu setup95/ na plycie (obrazie), potem prawym wlasciwosci/zgodnosc/ i wlaczamy tryb windows 95.

 

Zeby odpalic gre po zainstalowaniu, trzeba:

- zainstalowac patch (jest w archiwum oraz na plytkach)

- w katalogu z gra prawym myszy na pliku RA95.exe, wlasciwosci/zgodnosc i wlaczamy tryb windows 98/ME.

 

HF :)

Do darmowej wersji Red Alert ze strony Red Alerta 3

 

Jak uruchomic pod XP

3088534[/snapback]

Masz to napisane w Readme....
Boze chlopy... wszystko jest jak biale na czarnym w README

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM WIELKI PROBLEM HELP jak zainstalowac c&c gold (ten darmowy) bo mi wyskakuje blad

 

An privileged instructin was executed at adress 004dd5b4

 

 

Prosze pomoz instalowalem jzu 2 raz (i zainstalowalem latke na xp)

 

MAM WIELKI PROBLEM HELP jak zainstalowac c&c gold (ten darmowy) bo mi wyskakuje blad

 

An privileged instructin was executed at adress 004dd5b4

 

 

Prosze pomoz instalowalem jzu 2 raz (i zainstalowalem latke na xp) :mur: :mur: :mur:bald.bmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...