Skocz do zawartości
flodins

Czym I Jak Ciąć/wiercić Plexi/poliwęglan

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat jeśli chodzi o gwintowniki calowe to tego się nie przekłada na cm :lol: paradoks... ;) [mówie o tym 1cal=2,5cm]

Akurat się przekłada i to dokładnie. Natomiast nas tu nie interesują zwykłe gwinty calowe, tylko gwinty calowe rurowe.

 

 

gwinty calowe (te nas nie pociągają :wink: )

 

GWINTY RUROWE WALCOWE (this is it :D )

 

wielkości wierteł do otworów pod gwint rurowy walcowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie... do krócców na gwint calowy rurowy, potrzebne są gwintowniki calowe rurowe ;)

 

Inny rozstaw gwintu itd...

 

Ja kupiłem jeden maszynowy za 30zł... na giełdach za 20zł byś znalazł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie... do krócców na gwint calowy rurowy, potrzebne są gwintowniki calowe rurowe ;)Inny rozstaw gwintu itd...

 

Ja kupiłem jeden maszynowy za 30zł... na giełdach za 20zł byś znalazł..

1285870[/snapback]

Wreszcie to pojąłeś bardzo się cieszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Mówię to co kolega wyżej - mój kupiłem za 72zł w sklepie ale trzeba się liczyć że ja jestem z okolic wa-wy a jak powszechnie wiadomo że im bliżej wa-wy tym pazerność większa = większe ceny....

 

 

acha - mój gwintownik to w zasadzie są 2 - wstępny oraz ostateczny - gwintowanie dwuetapowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem jeden maszynowy za 35zł... ale to 1/4" dwu etapwy zestaw droższy... bo są dwa ;)

A jak kupisz taki jeden... sam wstępny.. jeżeli znajdziesz.. lub jak ja maszynowy... lub ten z allegro... to spoko będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem jeden maszynowy za 35zł... ale to 1/4" dwu etapwy zestaw droższy... bo są dwa ;)

A jak kupisz taki jeden... sam wstępny.. jeżeli znajdziesz.. lub jak ja maszynowy... lub ten z allegro... to spoko będzie ;)

1294531[/snapback]

Nie idzie kupic samego 1 stopnia albo samego 2 stopnia więc albo komplet albo nic. Ja na 1/4" mam to jest 1 uniwersalny 2 stopnie w 1 a ten co mam 3/8" to mam 2 stopniowy - 2 gwintowniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...