Skocz do zawartości
GuC!o^

Radio Samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Chciałbym was prosić o rade w wyborze radia samochodowego do 350zł. Oczywiście ma odtwarzać płyty CD. I najlepiej żeby miał przynajmniej wejścia 4x45W aby w przyszłości móc zamontować fajne głośniczki.

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie powiedziec za wiele nt calej lini Xplode. Ale ten jeden z ktorym mialem stycznosc mi sie podobal. Zadnych zbednych bajerow w wygladzie. A jesli chodzi o sam mjuzik, to bylem wlasnie pod wrazeniem brzmienia ;]

Kolega sobie niedawno kupil radio z cd/mp3 za 750zl i jest to uwaga, uwaga.... JVC :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje wybrac coś z Alpine, Clarion według mnie i moich testów to shit :D

1563998[/snapback]

 

Clarion shit :blink: Buahahahahaha. Pewnie słyszałeś jakieś najniższe modele. Ten Clarionik do którego podałem linka to naprawde super sprzęt.

 

Co do Xplode - zapomnij o tym. Psują się to mało powiedziane. Dźwięk dla dresa który lubi tylko umc umc cyk cyk łup łup puk puk ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie powiedziec za wiele nt calej lini Xplode. Ale ten jeden z ktorym mialem stycznosc mi sie podobal. Zadnych zbednych bajerow w wygladzie. A jesli chodzi o sam mjuzik, to bylem wlasnie pod wrazeniem brzmienia ;]

Kolega sobie niedawno kupil radio z cd/mp3 za 750zl i jest to uwaga, uwaga.... JVC :lol:

1564047[/snapback]

 

JVC jweszcze mnie niczym nie zaskoczył. :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno lepsze JVC niż Sony czy Pioneer :P

 

Ja czekam teraz na ten sprzęcik:

http://allegro.pl/show_item.php?item=57561586

 

A dla wszystkich polecam książkę "Stereo w Twoim Samochodzie" wydawnictwa Sonia-Draga.

Edytowane przez Kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clarion shit  :blink: Buahahahahaha. Pewnie słyszałeś jakieś najniższe modele. Ten Clarionik do którego podałem linka to naprawde super sprzęt.

 

1564050[/snapback]

IMHO mylisz siemiałem dużo clarionów w reku i niczym mnie nie zaszokowały jedyne radio jakie zrobiło na mnie wrażenie to blaukpunk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Widze, ze sie bede bardziej musial zainteresowac tym Xplode'm jak kuzyn do mnie przyjedzie. Nie lubie opierac sie wylacznie na czyichs opiniach, wiec i ja sprobuje sie tam dresiarskiego dzwieku doszukac ;]

 

@kamilo23 to nie kwestia zaskakiwania pozytywnego lub negatywnego. Mnie poprostu troche zdziwil sam fakt, ze majac tak duzo pieniedzy zdecydowal sie na JVC. Za taka kase moglby kupic naprawde fajny sprzecik z chociazby shitowego (pozdor kamilo23 :P ) Clarion'a czy Alpine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ke ? Pioneer ? co Ci nie pasuje w tej firmie ?

1564062[/snapback]

Dużo moich znajomych ma radia Pioneera, zwłaszcza na MP3 (kupione nowe w sklepie). Mój 2 letni Clarionik (którego już nie mam) czytał wszystko bez problemu, wkładałeś tą samą płytę do Pioneera to skakała jak szalona.

 

IMHO mylisz siemiałem dużo clarionów w reku i niczym mnie nie zaszokowały jedyne radio jakie zrobiło na mnie wrażenie to blaukpunk :D

1564064[/snapback]

Mam obecnie w samochodzie Blaupunkta kolegi (Alicante CD32). Nawet mi się nie chce tego radia włączać :D

Edytowane przez Kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno lepsze JVC niż Sony czy Pioneer :P

 

 

 

A dla wszystkich polecam książkę "Stereo w Twoim Samochodzie" wydawnictwa Sonia-Draga.

1564058[/snapback]

Wszystkie 3 to syf.

 

Ksiązekę czytałem. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest poprostu niski model Alpine, lepiej coś wysokiego ze starej seri kupić (patrz wyżej co ja kupiłem), może piękne nie jest ale przynajmniej gra lepiej niż poprawnie, zresztą to się okaże już za kilka dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pioneer gowno... powiadasz....

zapraszam do mnie do samochodu:

przód zestaw HERTZ ESK-165 + wytłumione drzwi

tył-bagażnik JBL GT4 w skrzyni + wzmacniacz GTO...

a steruje tym wszystkim DEH-P7700MP

 

wtedy mi powiesz czy [ciach!]o.

Kocham teorie z palca wyssane...

 

a i jeszcze mi sie nie zdarzyło by płytka przeskoczyła a czasami naprawde porysowane płyty jeżdżą w tym samochodzie

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyyyyyyy, a Panu o co chodzi ?? :|

1676976[/snapback]

O to jakich argumentów używacie aby przekonać kogoś co ma wybrać, bez urazy ale takie opinie to slyszalem w sklepach "dla idiotów" typu MM czy inne sieci, mam podać przykłady ??

 

Wszystkie 3 to syf.

Za taka kase moglby kupic naprawde fajny sprzecik z chociazby shitowego (pozdor kamilo23  ) Clarion'a czy Alpine

Ja proponuje wybrac coś z Alpine, Clarion według mnie i moich testów to shit

Dobrze, że sami robicie mega wypaśny sprzęt i, że umcy umcy na całego, nawet nie wiem jak mam napisać żeby było spoko elo luzik. :mur:

 

 

Praktycznie wszystkie marki jakie robią car audio nazwaliście tu shitem, [ciach!]em lub podobnie nie podając żadnego argumentu, wystarczyło np napisać:

 

Sony robi coraz gorszy sprzęt, radyjka padają jedno po drugim. Poprzedani seria (nie wiem jak teraźniejsza) charakteryzowała się tragicznymi końcówkami mocy, wystarczyło podkręcić trochę głośniej, żeby wyświetlacz na radiu zaczął przygasać, za słaba końcówka grozi spaleniem głośników, większość nawet dobrej klasy głośników gra przy xploidzie jak by były zrobione z kartonu. Efektowny wygląd nie jest podstawą dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...