Skocz do zawartości
Kaeres

Secret Files Tunguska

Rekomendowane odpowiedzi

Slyszeliscie cos o tej grze ?

W polskich serwisach nie potrafie znalezc nawet wzmianki o tej grze.

Premiera dopiero czerwiec 2006. Ale moze jakies filmiki juz widzieliscie ?

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...64&img=img1.jpg

 

 

Screeny sa one dynamiczne wiec nie wiem ile beda dzialaly.

 

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=14951

 

 

Wzielo mnie ostatnio po Syberii na dobre przygodowki, a ta wyglada niezwykle zachecajaco (szczegolnie 7 screen).

Jezeli ktos znalazl jakies obszerniejsze info w rodzimym jezyku to prosze o wstawienie tutaj linka.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do premiery daleko :(...

 

jeśli grywalność będzie tak dobra jak grafika to będzie hit...

1608664[/snapback]

Nom grafika jest przecudna!!! Ma lepsza grafe niz wiekszosc gierek, które sa i maja wyjsc :razz:

 

Tyle ze jakie wymagania bedzie miala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem 20 minut i szczerze to się nie ma co podniecać, może i fanom tego typu gier się sposoba, ale to nie dla mnie

grafika na screenach wprowadziła Was w błąd bo to statyczne obrazki, niestety w samej grze wygląda to tak samo, ponieważ wszystko co dane mi było zobaczyć oprócz bohaterów jest poprostu tłem :D

ruchy bohaterki nie dopracowane, zwłaszcza przy interakcji z otoczeniem (podnoszenie przedmiotów itp.)

jak dla mnie to Blade Runner miał lepszą grafikę, przynajmniej coś się działo, a nie były to tylko statyczne obrazki, pełna wersja może się nie ukazać i to by było na tyle

myślę, że wymagania można pominąć z racji tego, że do wyrenderowania jest tylko postać B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dźwięku to się za bardzo przez te 20 minut nie nasłuchałem, powiem szczerze, że nawet nie zauważyłem, aby tam był dźwięk (po za dialogami btw. nawet główna bohaterka nie rusza ustami podczas mowy - ludzie mamy 2006 rok!) interface jest prosty jak drut, podpięto go pod lewy i prawy klawisz myszki, do tego jeżeli nie chcę nam się klikać po całej planszy w ciemno możemy nacisnąć lupę i na planszy pokażą nam się miejsca w które mamy poklikać - beton :-|

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że grafika w SFT jest bardzo dobra jak na przygodówkę i to lepiej, że są renderowane tła i interfejs point'n'click. Full 3D nie za bardzo się w tego typu grach sprawdza (np. - najnowsze Broken Swordy).

To demko mi bardzo przypadło do gustu i polecam je wszystkim fanom przygodówek. Oczywiście ktoś, kto nie lubi tego gatunku może zapomnieć o tym tytule. Dźwięki w porządku, przerywniki filmowe też. Zagadki nie są zbyt trudne, choć czasem trzeba popróbować wszystkiego na wszystkim, bo nie tak łatwo wpaśc na właściwy trop.

Ciekawe kiedy pełna wersja wyjdzie u nas? Cenega ma tę grę w planie wydawniczym na 2006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może i muzyczki w demku i w fullu na początku nie ma ale są piękne ODGŁOSY OTOCZENIA, wystarczy tylko podgłośnić głośniki albo posłuchać na słuchawkach. Na przeciw domu Olega słychać nawet jak koleś wsiada do jakiegoś terenowego samochodu odpala techniawkę i rusza z kopyta :) POSŁUCHAJCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak mi się przypomniało... kojarzycie grę Tunguska: legends of fight? Takie połączenie chodzonej nawalanki z przygodówką (grałem only w demo) walki dość trudne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak @Kaeres gra już jest bodajrze od 4 września. W Polsce - Cenega planuje ją wydać jeszcze w tym roku. Pewnie będzie to późny listopad albo grudzeń. Oczywiście będą napisy kinowe po Polsku, na dialogi nie ma co liczyć.

Ja póki co zamówiłem sobie Paradajsa i złotą kolekcję Syberii (wszystko z Polskimi napisami i dialogami), więc będę miał w co grać do czasu wydania przez Cenegę Tunguski :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągnąłem demo, pograłem i muszę powiedzieć, że gra jest ciekawa i fajna. Oprawa graficzna i dźwiękowa stoi na wysokim poziomie.

SF:T chodzi bardzo płynnie dzięki "tapetowej grafice". Zagadki zmuszają do wysilenia szarych komórek i trzeba się trochę naklikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak @Kaeres gra już jest bodajrze od 4 września. W Polsce - Cenega planuje ją wydać jeszcze w tym roku. Pewnie będzie to późny listopad albo grudzeń. Oczywiście będą napisy kinowe po Polsku, na dialogi nie ma co liczyć.

Ja póki co zamówiłem sobie Paradajsa i złotą kolekcję Syberii (wszystko z Polskimi napisami i dialogami), więc będę miał w co grać do czasu wydania przez Cenegę Tunguski :)

 

Ja ostatnio szukałem trylogii Broken Sword.... ale jakoś nie widzę. W ogóle nie ma chyba pierwszej części po Polsku ,a szkoda. Co do SF: Tunguska ,to bardzo jestem zadowolony.Czekam na fulla i oby właśnie z kinowymi napisami ,a nie dialogami.Głosy podkładane w dialogach bywają kiepskie.. źle dobrane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest juz dostepna , szczerze mowiac to nie mialem okazji zagrac w nia jeszcze ale mam nadzieje ze jest lepsza od broken sword 4 ktory mnie znudzil praktycznie na samym poczatku

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, full już jest :)

 

W demie utknąłem przed domem, gdzie do miski dla kota położyłem pizzę, posoliłem ją. Z bagażnika w motorze wyjąłem komórkę i przykleiłem do niej taśmę dwustronną, a następnie komórkę przykleiłem do grzbietu kota. Próbowałem z budki zadzwonić na przyklejoną komórkę ale nie mogę :-| O co chodzi w tym etapie :?:

 

W ogrodzie znalazłem trzonek, wąż ogrodowy, przed domem worek na śmieci co z tym zrobić :?:

 

Ta mała cwaniara spod muzeum wyłudziła ode mnie baterie :lol:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, full już jest :)

 

W demie utknąłem przed domem, gdzie do miski dla kota położyłem pizzę, posoliłem ją. Z bagażnika w motorze wyjąłem komórkę i przykleiłem do niej taśmę dwustronną, a następnie komórkę przykleiłem do grzbietu kota. Próbowałem z budki zadzwonić na przyklejoną komórkę ale nie mogę :-| O co chodzi w tym etapie :?:

 

W ogrodzie znalazłem trzonek, wąż ogrodowy, przed domem worek na śmieci co z tym zrobić :?:

 

Ta mała cwaniara spod muzeum wyłudziła ode mnie baterie :lol:

Jeśli już kot wybiegł z domu to teraz poskładaj z tych elementów które znalazłeś "taki worek na patyku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już kot wybiegł z domu to teraz poskładaj z tych elementów które znalazłeś "taki worek na patyku".

 

 

łatwo powiedzieć gorzej zrobić

kot na drzewie, komórka sobie dynda

a kij i torba za bardzo sie nie lubia ;( za cholere sie nie chca polaczyc

jakies pomysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łatwo powiedzieć gorzej zrobić

kot na drzewie, komórka sobie dynda

a kij i torba za bardzo sie nie lubia ;( za cholere sie nie chca polaczyc

jakies pomysly

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
do kija z torba musisz wlozyc rekojesc od wiadra , to jak dobrze pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŚWIEŻE INFO OD CENEGI:

Secret Files: Tunguska

Polska Premiera: 25 października

Cena: 79,90 zł

Już się nie mogę doczekać, jak tylko ukończę Paradise to siadam do Tunguski :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...