Skocz do zawartości
Mariusek

Toolbar W Ie 6 Jak To Wywalić!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem.Zainstalowal mi sie jakis p...ny pasek w IE i nie moge go wywalic.Dodatkowo na pulpicie z prawej strony pokazuje sie jakies gowno z linkami do sex stronek. JAK TO WSZYSTKO WYWALIC i jak sie zabezpieczyc przed czyms takim??? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem FF od około roku i jakoś nigdy nie widziałem, aby się tam jakiś toolbar zainstalował.

Proponuję zacząć używać Opery. Ja się przerzuciłem, gdy zauważyłem, że przy otwartych kilku lub kilkunastu oknach mogę swobodnie przesuwać stronki scrollem, podczas gdy pod FF zaczyna mi szarpać zjadając przy tym nawet 50MB pamięci. Ostatnio dodatkowo zaczyna mi się wysypywać. No chyba, że wersja 1.0.7 jest jakaś trefna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma glowe to uzywa sie Opery / Firefoxa i nie potrzeba zadnego antywirusa itp...

jak sciagniesz plik i bedzie zawirusowany, a nie bedziesz mial antywirusa to nawet firefox ci nie pomoze

ja uzywam IE i jakos nie mam wirusow ani zadnych paskow itp.

joke: zacytuje tu jedna reklame, bez obrazy oczywiscie, ale moze IE jest

nie dla idiotow

a tak na serio to chyba jedyna przegladarka ktora ma wbudowane autouzupelnianie adresow, i wlasnie dlatego z niej korzystam

Edytowane przez inesian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem Firefoxa i jest tak samo gowniany (tez te zasrane toolbary sie same instalowaly) jak IE wiec po co instalowac i dodatkowo zasmiecac dysk. :?

LOL

 

 

jak sciagniesz plik i bedzie zawirusowany, a nie bedziesz mial antywirusa to nawet firefox ci nie pomoze

 

Nie sciagam plikow niewiadomego pochodzenia jak popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ze jak wpisujesz poczatek adresu to sama sie dopisuje reszta

a w pozostalych co najwyzej rozwija sie lista stron o danym poczatku

Właśnie że w Firefox'ie jest automatyczne uzupełnianie wpisywanego adresu, nawet strzałki w dół nie trzeba wciskać, czyli dokładnie tak samo jak w kIEpskim. A w Operze jest to "utrudnienie" że strzałkę w dół trzeba nacisnąć lub kliknąć myszką.

Opis tutaj: http://dhost.info/pavelyhy/firefox.php (czas wykonania tego tricku ok 25 sekund).

 

Więc @inesian nie pisz bzdur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@samm-ur, no ok, niech ci bedzie, ale jak zatytuowal to autor sa to "Sztuczki i kruczki w Firefoxie" a nie opcja!

 

@Cmx

Nie sciagam plikow niewiadomego pochodzenia jak popadnie.

zeby cie kiedys niespodzianka nie spotkala, czego oczywiscie nie zycze

 

a tak poza tym jedni wola ff inni ie, kazdy niech uzywa co mu pasi i luz

Edytowane przez inesian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie lazi po jakis "nietypowych" stronach i zasysa jakies smiecie to tak wlasnie moze byc. W FF od roku nie mialem zadnego toolbar'a. Do tego dorzucilem NOD32 Jedyny minus FF to to ze przy juz 3 panelach troszke mi zzera ramu. Ale ogolnie jakos wole go bardziej niz Opere.Zalaltw sobie porzadny antywirus, nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem Firefoxa i jest tak samo gowniany (tez te zasrane toolbary sie same instalowaly) jak IE wiec po co instalowac i dodatkowo zasmiecac dysk. :?

Ale sciema :lol:. W FF, Opera jest praktycznie nie mozliwe, aby jakikolwiek toolbar sie zainstalowal :unsure: :blink:...

 

:roll:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nigdy w życiu nie widziałem żadnego toolbara w Operze czy FF.

 

@Devil:

Zarzuć sobie powiedzmy kilkanaście okienek (np z topikami z forum) w Operze i w FF. Potem spróbuj je przewijać. Na koniec popatrz na użycie pamięci. Ja tak zrobiłem i teraz siedzę pod Operą, chociaż wcześniej byłem do niej tak uprzedzony, jak Ty. Tak szczerze to wersja 8.50 PL jest całkiem dobra. Denerwuje mnie tylko brak statusbara, ale na razie nie chciało mi się grzebać w ustawieniach.

 

Edit:

Po poście sgj przypomniało mi się, iż miałem w FireFox toolbar o nazwie WebDeveloper. Bardzo ciekawa zabawka, szczególnie dla webmasterów.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe trzeba za specjalnie grzebac w ustawieniach zeby go włączyć.

 

 

A co do toolbarów to o ile w firefoxie da się takiego dodac instalując go samemu(samo nic sie nie zainstaluje) i są to tylko rozszerzenia z dodatkowymi funkcjami, to w operze nie ma mozliwosci dodania czegos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screna bym zrobil gdybym jeszcze mial Firefoxa ale go wywalilem zaraz po tym jak sie ten pasek zainstalowal.Pozatym na firefox nie dzialaja jak sie nalezy strony z atualizacjami automatycznymi np. stronka Creativa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam z darmówek,a działających w miarę dobrze (zabezpieczenia)

antywirus Avast darmowa rejestracja,nr.seryjny przychodzi na maila tak więc tu nie kłamiemy :wink:

Spyboot search end destroy darmówka,zabezpiecza przed różnym syfem,ściągnąć update oczywiście ,przy instalacji zaznaczone są już odpowiednie opcje ,ale najlepiej przejrzeć jeszcze później samemu

jako przeglądarki używam nakładkę na IE Maxtona,wygodna,przeglądanie w zakładkach dużo opcji,stronka http://www.maxthon.bbhost.pl/ polecam wersję Maxthon v1.5.2 build 21 Standard bez zbędnych dodatków,jest spolszczenie

 

jako stałe zabezpieczenie blokujące porty najczęściej wykorzystywane przez trojany i różne świństwa ,nie pożerające zasobów systemowych polecam z tej stronki http://www.firewallleaktester.com/wwdc.htm (ma być tak jak na rysuneczku,wszystko na zielono) tu link bezpośredni http://www.firewallleaktester.com/tools/wwdc.exe

 

co do tego że jakaś przeglądarka nie działa z aktualizacjami to chwilowo możemy akurat na tych stronach użyć IE

Edytowane przez securite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tylko, po co sie bawic w nakladke na dziurawa przegladarke, jaka jest IE, zamiast zainstalowac cos porzadnego (Opera, FF)?

Bo wtedy mowia ze maja costam costam, a nie kiepskiego IE, co z tego, ze ta "nowa" przegladarka ma nadal te same bledy co IE.

 

BTw: Operem mam od jakiegos roku, testowalem tez FF ale jakos nie moglem sie do niego przekonac, od jakiegos czasu podstawowa przegladarka jest Opera 9 beta 2, w pracy tez opera 9 :wink:

 

Jeden jest tylko minus, zrzeranie pamieci...... nie mowie o przegladaniu stron www tylko pracy w "internetowej" bazie danych, w ktorej otworzenie zakladki " organizacje" powoduje sciagniecie jakis 3mb danych. Po kilku godzinkach opera potrafi zjesc ponad 140mb Ramu, ale i tak działa szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem Operę i FF jakieś 2 lata temu,kilkakrotnie nawet i nie spełniały moich wymagań,były mało funkcjonalne

Ale chyba przesiądę się na Operę,właśnie wczoraj zassałem,sprawdziłem ustawień ma już sporo,idealnym dla mnie jest powiększanie czcionki Ctrl+scrol ,na monitorze LCD 19cali to w normalu trochę mała jest,a Maxton strasznie kiepsko zdjęcia powiększał,mimo że może pracować na osobnym silniku od IE(jest dodatkowy).Co do FF to testowałem jakieś 3 tygodnie temu i nadal lipa.

Edytowane przez securite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...