Skocz do zawartości
X800

Alternatywa Chłodzenia Dfi

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno będzie wyższa, bo nie ma żadnej innej rozsądnej alterntywy dla niego na płyty ze SLI, więc mogą sobie wymyślić cenę jaką będą chcieli a i tak sporo ludzi go kupi... No i HP tam jest dłuższy ,więc większe koszty od razu... :-P

Taa koszty ... wcale nie takie wieksze tego nie robi chinol w domu ale w fabryce w tysiacach.

Pamietacie o ile wyzsza byla cena zwyklego jak go tylko wprowadzili ???? tego pewnie nie bedzie wyzsza niz 20 zl a jak juz troche pobedzie na rynku to napewno spadnie.

tak czy inaczej to za 120 zl napewno go kupie bo:

1 Zero zabawy w modowanie zeby go wpasowac.

2 Bedzie cicho .... a jak zmienie plyte na jakas inna w przyszlosci to mam gotowy radiatorek na mostek

A co do wody to juz pisalem ... mialem, i nikt mi nie wmowi ze dokladajac pare zl bede mial ciszej bo dobra pompka kosztuje wiecej niz ninja.

Ceny nie moga strzelic tez tak z kosmosu bo konkurencja jest jak by nie bylo:D.

Dziekuje za uwage czekamy na hr sli ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kosztami HP to był taki żart :) A na płyty pokroju DFI sam przecież widzisz, że nie ma niczego odpowiedniego co można by wpasować tak od razu, a jeśłi już nawet jest ,to niedostępne w PL, więc jak dla mnie to rozsądnej alternatywy nie ma na dzień dzisiejszy. A ceny w PL zawsze są wyższe...

 

Odnośnie tego, że w przyszłości na inną płytę to pewnie, że może pasować, ale nie musi... Nigdy nic nie wiadomo...

 

Oczywiście, każdy może mieć swoje zdanie, więc spoko...

Edytowane przez wozaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wozaq z calym szacunkiem ale jezeli w tym momencie taki ceniony producent jak dfi czy inni robia takie gafy z chodzeniem mobo to nie przypuszczam zeby w pezyszlosci sie tego ustrzegli.

Konstrukcja ( polozenie ramu proca i innych elementow) z pewnoscia jest podyktowane pewnymi mi nieznanymi powodami jednak plyta sli d i dr roznia sie od siebie.

Z tego wlasnie powodu przypuszczam ze popelniaja i beda popelniali takie "cos" jak na sli d ze nie ma jak tam podejsc jutro postaram sie zamiescic foty mojej grafy ... i bebechow kompa .... ciasno jak cholera.

Pozdrawiam ed

?? a faktycznie top w innej plycie to poprawili :D ^^ pomylilem

sie

Edytowane przez ed00s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem dzisiaj troszke czasu i zmienilem mojego niebieskiego Zalmanka na to lezal w szawce po GF4

post-456-1157040644_thumb.jpg

Bylo troszke zabawy musialem nawiercic nowe otwory pod kolki,w jednym miejscu wyciac ale warto,

fan jest prawie nieslyszalny na tych obrotach.

A tak przedstawiaja sie temp.

IDLE

post-456-1157041008_thumb.jpg

Stres

tt3.bmp

Dolacze wam zdrecia jak to wyszlo ale zlej jakosci bo z telefonu,tylko stery do motki wrzoce.

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zdrecia jak to wyglada,

post-456-1157048989_thumb.jpgpost-456-1157049011_thumb.jpgpost-456-1157049036_thumb.jpgpost-456-1157049061_thumb.jpg

jak widac wystarczylo wyciac malusienka dziurke zeby wszystko sie zmiescilo.

 

@Bartolomius

Masz cos wiecej do powiedzenia czy tylko bedziesz komentowal wielkosci obrazkow!!!

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChrisG chłodzonko według mnie super tylko napisz jeszcze przy jakich obrotch bo smartguardian nie pokazuje na tym obrazku co wstawiłeś.

Ja mam crystalorba i blueorba już kombinowałem żeby któregoś wsadzić, ale oba są zawysokie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChrisG chłodzonko według mnie super tylko napisz jeszcze przy jakich obrotch bo smartguardian nie pokazuje na tym obrazku co wstawiłeś.

Ja mam crystalorba i blueorba już kombinowałem żeby któregoś wsadzić, ale oba są zawysokie :mur:

Clodzenie to od TT spisuje sie wysmienicie jest nieslyszalne tu masz stres

post-456-1157054689_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... laga masz ????

 

Coś nie tak? Przepraszam, jesli czegoś nie doczytałem ale ... chciałem pomóc.

 

P.S.

 

Nie polecam tego wynalazku - wydajność jest kiepska. Mam właśnie okazję badać to coś i ... ogólnie nie jest to najlepszy wyrób TM.

 

Kolega właśnie wrócił z udanych wakacji w USA i poprzywoził sobie kilka nowości... Jeśli będzie chciał tanio odsprzedać, to dam znać.

 

Większą uciechę miałem testując jednak to coś:

 

http://angela.pl/index.php?action=TowarPok...;id_towaru=1695

 

tylko wentylator zamontowałem sobie z drugiej strony radiatora. Pomimo chłodzenia aktywnego jest naprawdę cichy - tym bardziej, że komputer nie jest kręcony cały czas a wentylem steruje płyta. Ogólnie znika w tle odgłosów generowanych przez dysk twardy i Zalmana VF-700 na grafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytskich zainteresowanych informuję, że cooler Thermalright HR-05-SLI jest już dostępny w Polsce.

Co ciekawe jako pierwszy pojawił się na www.zenfist.pl a nie na Angeli. Cena to 99zł.

Cena to juz lekkie przegiecie.

Lepiej zaczekac na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2313197[/snapback]

Wszytskich zainteresowanych informuję, że cooler Thermalright HR-05-SLI jest już dostępny w Polsce.

Co ciekawe jako pierwszy pojawił się na www.zenfist.pl a nie na Angeli. Cena to 99zł.

 

Zenfist moze i pierwszy, ale i najdrozszy, wiec nie maja sie czym szczycic.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie kumpel zabral aparat do chin i nie mam obecnie ale moze cos wykrece jakis telefon ^^

3 godziny gry w cs :s i temp 38 stopni bez wiatraka na nim, tylko przewiew w budzie 1 12 cm wlot i wylot 12 cm i zasilacz.

Komp jest nie podkrecany htt 200. Moim zdaniem jest bardzo dobry i idealnie sie wpasowal miedzy grafe i scytha, w scycie tylko musialem dremelem odpilowac jedno mocowanie a reczej raczke do niego . Zapielem scytha od strony pamieci bo inaczej przeszkadzalo i nie dotykal idealnie do rdzenia.

Inna sprawa jest to jak to ktos okreslił chyba ze sie buja .... a co ma cie nie byjac jest wysoki a kompem chyba nie szarpiesz. Postaram sie jutro cos wykombinowac ze zdjeciem i moze podkrece to powiem wiecej.

Edytowane przez ed00s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...