Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

3,8 na Twoim systemie nie pozwoli się nawet do pierwszej 5-tki załapać :razz:

heheh system cale szczescie postawilem od nowa :) i wszystko dziala jak nalezy... nawet wynik 1M wyszedl bardzo ladny (chociaz mialem ochote na 3,9GHz bo wtedy dzielnik pamieci ladnie by sie wpsowal w memki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie ostatnich 6 dni oc na kaskadzie u mnie (+kilka starych wynikow):

 

ryba 159

Chaos 136,6

czesl4f 42

FiDO 155

 

Podsumowanie: 492,6 pkt dla HWbota.

 

Dziekuje za uwage i do zobaczenia za jakis czas, bo 3600 osiagniete, OCZ wyprzedzony. PPC rzadzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kop jest :] To teraz jeszcze 400pkt i mamy 8 miejsce [; Jak widać do zrobienia w najbliższym czasie :mrgreen:

Wystarczy sie troche sprezyc i jest juz duzo fajnych wynikow :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team OCZ polecial niezle na dol... bo odlaczylo sie od niego 2 najlepszych userow

 

TiTON i Cpt.Planet, ktorzy teraz sa w...IRONMODS...

 

Ale ale musimy uwazac bo... goni nas nasz sasiad z zachodu :) AwardFabrik

 

PS. Kurde nadaloby sie Devilka sprowadzic :P Hehe

 

PS2. Znalazlem taki team :) ... Zabrze OC Team... chyba powinienem do niego przystapic :P:P:P

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaproponował zrobienie Polish National Team. Po co mamy się rozbijać na fora itd, myślę, że skoro największe wieloprojektowe drużyny na BOINC potrafiły się zjednoczyć to może OC też? PCLab i inne fora, też maja jakieś punkty, a dlaczego mamy być osobno.... Myślę, że warto chociaż zaproponować taką "fuzję", bo co ma Polska pokazać na arenie międzynarodowej jak jest podzielona?

 

"Poland OC Team" - czy coś w ten deseń byłoby odpowiednią nazwą drużyny.

 

ktoś jest za? :unsure:

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek ze Grekom sie prawie udalo to nie znaczy ze w PL wyjdzie :D

ale udało się to Polskim drużynom SETI, w co nie wierzyłem nigdy!

 

przejrzałem liste Teamów, wyszukując co Polskie:

 

3663 Purepc

976 PCLab

383 egielda

367 PCArena

175 Dzikie.net

104 shackit.pl

40 Zabrze

 

+ 542 Devilek

 

Razem: 6250 - i Polska jest widoczna na świecie....

 

Dałoby to polskiemu teamowi 3 miejsce...... A jakby XS straciło DEVILKA to byliby tuż tuż.

 

Najgorszym problemem byłoby pewnie to, na czyim forum będą boty, ale myślę, że na ppc, jako, że ma teraz zdecydowanie najwięcej punktów. W nazwie byłaby tylko informacja, że to polski Team, więc myślę, że sprawiedliwie. Uważam, że pomysł wart inicjatywy, więc mógłbyś zapytać innych co o tym myślą, jako że Ty założyłeś najlepszy team z Polski ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary ja sie bardzo chetnie zrzekne funkcji admina hwbota na forum :P Poza tym zalozylem HWBota dla dobra forum! Bo tu wszyscy userzy dla dobra forum i portalu dzialaja i nie wiem czy gora sie zgodzi na polacznie teamow, bo wtedy PPC przestanie byc najlepszym Polskim teamem na HWBot :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary ja sie bardzo chetnie zrzekne funkcji admina hwbota na forum :P Poza tym zalozylem HWBota dla dobra forum! Bo tu wszyscy userzy dla dobra forum i portalu dzialaja i nie wiem czy gora sie zgodzi na polacznie teamow, bo wtedy PPC przestanie byc najlepszym Polskim teamem na HWBot :P

Nie liczyłbym, że DEVLIEK odejdzie z XSa, Nie liczyłbym także na to, że inne teamy chcialy by dolaczyc do jedego wspolnego.

Ale dlaczego tak sceptycznie....... Skoro mogło to się stać na Boinc, to może i tutaj. Moglibyśmy coś pokazać jako kraj, a nie wszyscy podzieleni.

 

Taka tylko skromna propozycja. A co do PurePC: i tak wiadomo, że to najlepsze forum, więc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Poland OC Team" - czy coś w ten deseń byłoby odpowiednią nazwą drużyny.

 

ktoś jest za? :unsure:

Co do Poland OC Team ; nazwe ta wymyslilem kilka lat temu razem z Sojerem, ktory obecnie jest w Kanadzie, potem dolaczyl Matiz i taka jest nasza oficjalna nazwa, wiec wymyslcie sobie cos innego.

 

Z XS'a nie odejde, wiec nie jestem za.

 

 

Pozdrawiam

 

Devilek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Poland OC Team ; nazwe ta wymyslilem kilka lat temu razem z Sojerem, ktory obecnie jest w Kanadzie, potem dolaczyl Matiz i taka jest nasza oficjalna nazwa, wiec wymyslcie sobie cos innego.

 

Z XS'a nie odejde, wiec nie jestem za.

Pozdrawiam

 

Devilek.

Zawsze myślałem, że jesteście OC Team K-ce, czy jakoś tak. W każdym razie chodziło o to, żeby team był narodowy......

 

//

 

Cóż. Szkoda. Ale w zasadzie to czego innego mogłem się spodziewać. Z innych for odpowiedź będzie pewnie podobna więc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem, że jesteście OC Team K-ce, czy jakoś tak. W każdym razie chodziło o to, żeby team był narodowy......

 

//

 

Cóż. Szkoda. Ale w zasadzie to czego innego mogłem się spodziewać. Z innych for odpowiedź będzie pewnie podobna więc :/

Nic sie nie stalo, kazdy moze sie pomylic ;)

 

Wybor teamu to wolny wybor, wiec kazdy moze dodawac wyniki gdzie mu sie podoba.

 

Nie mow hop juz teraz, moze inne fora beda chcialy sie z Wami polaczyc ; pomysl masz dobry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie stalo, kazdy moze sie pomylic ;)

 

Wybor teamu to wolny wybor, wiec kazdy moze dodawac wyniki gdzie mu sie podoba.

 

Nie mow hop juz teraz, moze inne fora beda chcialy sie z Wami polaczyc ; pomysl masz dobry :D

Może będą chciały, ale nie oszukujmy się - w tym kraju jest tak niezdrowa atmosfera w sporcie zwanym OC, ze szanse są co najmniej nikłe.

 

"Może".... Pomysł jest dobry, ale niestety raczej pozostaje liczyć na to, że wejdziemy na podium bez żadnej fuzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będą chciały, ale nie oszukujmy się - w tym kraju jest tak niezdrowa atmosfera w sporcie zwanym OC, ze szanse są co najmniej nikłe.

 

"Może".... Pomysł jest dobry, ale niestety raczej pozostaje liczyć na to, że wejdziemy na podium bez żadnej fuzji.

Jest to jeden z powodow dla ktorego jestem na XS a nie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze... nie liczylbym an fuzje... bo widze jak tu niekorzy wypowiadaja sie na temat np. PCLAB'a...

 

Pamietam tez dlaczego odszedl Devilek...

 

NO ale to bylo moje pobozne zyczenie... moze jak dobrniemy do 5-7 miejsca moze Devilek dalbys ie przekonac i moze... ktos jeszcze by doszedl :) zobaczymy... narazie zastanawiam sie nad tym jak dobic kolejne brakujace 300Pkt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na laba nie liczył... Reszta for możliwe, że by się podpięła ;]

Jestem z Laba i powiem ci że jakby miało dojść do fuzji to raczej by dołączył. Mi to nie przeszkadza czy jestem z pure czy z laba. Wolałbym być z Polski, Już dawno myślałem żeby rzucić taką propozycje na labie. Myślę grekom się udał to czego nie Polakom. 3 miejsce to już coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Laba i powiem ci że jakby miało dojść do fuzji to raczej by dołączył. Mi to nie przeszkadza czy jestem z pure czy z laba. Wolałbym być z Polski, Już dawno myślałem żeby rzucić taką propozycje na labie. Myślę grekom się udał to czego nie Polakom. 3 miejsce to już coś.

i szkoda troche nazwy PurePc bo to juz poszanowana marka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...