Skocz do zawartości
Gość HDR_o

Lost

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HDR_o

No prosze panst3wa,na taki news czekalem :)

Ubisoft stworzy serię gier na podstawie "Zagubionych"

 

 

Francuski producent gier komputerowych Ubisoft podpisał umowę z Touchstone Television, na adaptację popularnego serialu stacji ABC - "Lost: Zagubieni".

 

Długoterminowa umowa daje Ubisoft możliwość stworzenia całej serii gier na podstawie serialu. Pierwszy tytuł powinien być gotowy na gwiazdkę 2007.

 

Do tej pory stworzono gry na podstawie wielu seriali - "Gotowe na wszystko", "Prawo i porządek", czy "Alias: Agentka o stu twarzach". Większość z nich była jednak tworzona wyłącznie na komputery PC i zazwyczaj kierowana do wąskiego kręgu odbiorców. Ubisoft chce zrobić inaczej. Ma zamiar podążyć za przykładem gry na podstawie serii "24 godziny", szykując tytuł na różne konsole i dla szerokiego spektrum graczy.

 

Fabułę ma przygotować twórca serialu - J.J. Abrams. Dopiero po jej stworzeniu będzie wiadomo, którzy bohaterowie pojawią się w grze.

 

Ubisoft jest dobrze znane dzięki swoim grom szykowanym przez Toma Clancy'ego i tytułowi "Far Cry", który podobnie jak "Lost", dzieje się na odległej tropikalnej wyspie.

Caly opis pochodzi stąd

Szkoda tylko,ze to tyle czasu :( Mimo wszystko zapraszam do dyskusji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpie , aby graficznie była jakaś nadzwyczajna , wymagania raczej będą niezawysokie , bardziej postawią na klimat , scenariusz i grywalność - mogę się mylić

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, jak zwykle gra nie będzie się nawet umywała do filmu (serialu)... Przecież nie da się zrobić takiej mega wciągającej gry, jakim był ten serial :) Po prostu sobie tego nie wyobrażam, jak można by takie coś w miarę sensownie robić... IMO będzie to produkt o średnich ocen 7/10, na którym producent zbije kasę dzięki populraności serialu, a sam nie wniesie kompletnie nic nowego do gatunku, a do tego będzie nudny.

To tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tak, ale jednak to UbiSoft :rolleyes:

Racja, co Ubi to Ubi :). Gdyby ta gre robilo Atari to pewnie bylby crap :lol:. Czekam na wiecej info o grze bo na razie to sa "gruszki na wierzbie". Ciesze sie, ze ma to byc gra "multiplatformowa", a nie zaden exlusive ;). Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz znam reakcje hydro po tym jak zagra: "dla mnie gra roku! Bije S.T.A.L.K.E.R , Unreal Tournament i inne. Ma klimat. Lubie takie klimaty... 10/10!" ;)

 

Czekam niecierpliwie na jakies wieksze info, jakies screeny. Zabiera sie za to Ubisoft wiec chyba jest na co czekac :D

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie to produkt o średnich ocen 7/10, na którym producent zbije kasę dzięki populraności serialu, a sam nie wniesie kompletnie nic nowego do gatunku, a do tego będzie nudny.

wywrozysz mi cos ?? ile kosztuje wizyta u Ciebie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku do piątku 129.99zł / h, w sobotę trochę drożej, bo wyjeżdżam na zjazd wróżbitów i wracam zmęczony :wink:

BTW całe szczęście, że wyciąłeś z początku cytatu wyraz / skrót "IMO", bo przecież zmienił by on kompletnie znaczenie i jeszcze jakiś idiota by pomyślał, że nie jestem wcale jasnwidzem i nie wiem na 100%, jaka będzie ta gra <yes>.

 

Wracając do tematu :wink: - skoro Ubisoft tworzy tą grę, to może będzie ona działała na silniku CryEngine 1, do którego chyba wykupiło prawa przy okazji Far Cry'a... W końcu ten engine idealnie by sie nadawał do odtworzenia tego klimatu :) Oczywiście przy odrobinie umiejętności.

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Juz znam reakcje hydro po tym jak zagra: "dla mnie gra roku! Bije S.T.A.L.K.E.R , Unreal Tournament i inne. Ma klimat. Lubie takie klimaty... 10/10!" ;)

Ha Ha :razz: :D :wink: znajac mnie to kto wie :D Juz na start plusem jest ze robi to firma odpowiedzialna za PoPa,Far Cry'a,Splinter Cella i Raymana :) a 2, ze ..... to Lost - haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"UbiSoft odpalił w dniu dzisiejszym oficjalny serwis internetowy adaptacji serialu LOST - ZAGUBIENI. Wszystkich miłośników tego intrygującego serialu zachęcamy do zapoznania się z witryną gry, która znajduje się tutaj."

 

Informacja pochodzi stąd.

 

Jak na razie jest na niej tylko trailer, jednak trzeba obserwować. Zaś co do gry mam mieszane uczucia. Fakt, że UBI to wydaje nie świadczy jeszcze o tym, że będzie to coś super. Ostatnio potrafili bardzo poważnie zepsuć taki produkt jak Silent Hunter 4. Spieszyli się bo chcieli jak najszybciej zarobić i wydali taki szajs, w który grać się nie dało. Dopiero po kilku miesiącach i wypuszczeniu trzech łatek można w to grać, choć nie usunięto wszystkich błędów a premiera światowa była 5 miesięcy temu! Od tej pory nie ufam tej firmie, wydaje mi się, że w niektórych wypadkach bardziej zależy jej na kasie i czasie niż na szanowaniu graczy. Dlatego też obawiam się, że z LOSTem też może być podobnie, że ubi oprze się o markę a nie jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi za to co konkretnego będziemy robić w tej grze ? Biegać Johnem i polować na dzik i ? A może łowić ryby Jinem ,czy leczyć rannych Jakciem, albo zabijać rozbitków Michaelem ? ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi za to co konkretnego będziemy robić w tej grze ? Biegać Johnem i polować na dzik i ? A może łowić ryby Jinem ,czy leczyć rannych Jakciem, albo zabijać rozbitków Michaelem ? ;)

A może twórcy dadzą nam stworzyć własną postać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, pogralem z poltorej godziny

na wstepie - gra tylko i wylacznie dla fanow

praktycznie wiecej czasu zajmuje rozmowa / cut-scenki niz sama bieganina, przez co odbieramy gre jak serial, na dodatek podzielony na epizody

kazdy epizod ma w sobie questa ktorego musimy zaliczyc, zrob to, znajdz to itd, po przejsciu mamy nastepny "odcinek" rozpoczynajacy sie "previous on Lost" - czyli jak w serialu

oprawa graficzna jest dosc dobra, ale mogli postarac sie lepiej - chocby postacie, foto realistyczne to to nie jest, jezeli chodzi o audio to muzyka utrzymana w klimatach losta, choc wydaje mi sie, ze zaczyna sie powtarzac, a gralem 1h:30m :| dialogi dosc dobre, choc w przypadku polowy z wystepujacych postaci nie uslyszyly oryginalnych glosow z serialu

do tego dochodza mini gierki

- aparat + sceny z przeszlosci, musimy wykonac zdjecie, aby gracz przypomnial sobie skad zna dana osobe itp itd.

- mini gierka cos na wzor tej z bioshock'a

postac nie potrafi skakac :|

 

optymalizacja na klocka ujdzie w tlumie, moglo by byc lepiej, bo czasem obracajac kamere sa dropy

koniecznie trzeba miec pada, wedlug mnie gra na klawiaturze bedzie sado maso

 

*dla fanow serialu 7/10

*dla ludzi ktorzy serialu nie ogladali / nie wiedza ocb 4/10

 

wielkiego funu z gry nie ma, ale mozna sie pobawic jak ktos lubi serial

 

*ocena moze ulec zmianie wraz z postepem, dzisiaj moze jeszcze przysiade do niej

pzdr

 

IMO będzie to produkt o średnich ocen 7/10, na którym producent zbije kasę dzięki populraności serialu, a sam nie wniesie kompletnie nic nowego do gatunku, a do tego będzie nudny

no i ogolnie kolega chyba mial racje, moze warto sie z nim umowic na wrozenie co icemanhi? :wink: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość znafca

whaaaat ?????? 8O koniecznie trzeba miec pada ? Jaja se robisz?

To bedzie pierwsza w histori gier pozycja gdzie padem sie lepiej gra 8O przeciez to jest TTP wiec jak pad - nie kumam.

 

edit.

Devil - > szkoda ze nieistotne nie bylo jak sie w temacie Crysisa bany sypaly jak gra sie pojawila ale nie w OFICJALNEJ dystrybucji w kraju... juz to im wystarczylo zeby ludzi uciaszac.

Edytowane przez znafca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whaaaat ?????? 8O koniecznie trzeba miec pada ? Jaja se robisz?

To bedzie pierwsza w histori gier pozycja gdzie padem sie lepiej gra 8O przeciez to jest TTP wiec jak pad - nie kumam.

zastanow sie czy twoj post cos wnosi? po co go napisales, chciales byc przesmiewczy, a wyszedles na idiote, bo czym do *** jest TTP, czlowieku nie rozumiesz skrotow ktorymi sie poslugujesz nie wspominajac juz o ich poprawnym rozwinieciu :lol:

 

amazon wysyla gre pojutrze, a siec GAME juz gre posiada, oczywiscie jeszcze nie na polkach, ale pudeleczka juz leza i czekaja B-)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bez oglądania serialu da sie w to grać?? Czy może fabuła opiera się w 100% na serialu i trzeba go oglądnąć żeby wiedzieć ocb?? I czy to choć troche pomoże w zrozumieniu fabuły gry???

Zagubieni

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

whaaaat ?????? 8O koniecznie trzeba miec pada ? Jaja se robisz?

To bedzie pierwsza w histori gier pozycja gdzie padem sie lepiej gra 8O przeciez to jest TTP wiec jak pad - nie kumam.

Jak osoba wolaca gre na klawiaturze powiem Ci, ze to druga gra. Pierwsza byl Resident 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...