Skocz do zawartości
sbchp250

18 Wheels Of Steel Haulin

Rekomendowane odpowiedzi

Gralem w gierke chwilke w Steel Haulin, i nieltore rzeczy poprawili, ale np. w pedal to the metal na sniegu rzucalo naczepa, a tu nie widze rozicy miedzy sniegiem a sfaltem, graa jest lepsza, szczegolnie ciezarowki lepiej odwzorowane.

 

Jak by nie bylo rewolucji nie ma <_<

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzialem sobie taki (Naczepa + przyczepa) zestawik, ale nie fortunnie mialem wypadek i naczepa z przyczepa sie rozłaczyly. Naczepe moge podpiac bezproblemu ale juz przyczepy do naczepy nie, samej naczepy niechca przyjac w punkcie do ktorego jechalem Co mozna zrobic w takim przypadku ??

 

PS: W grze jest teraz wskaznik cisnienia powietrza, fajne to cuś, jak zrobimy tak zeby cisnienie spadło ponizej 60psi, to wtedy gdy damy gazu normalnie to ciezarowka szarpie i obroty skaczą Jak juz cisnienie przekroczy 60psi to truck normalnie sie buja a po co to powietrze wogole ?? do komory splania ?? wiem ze to ma zwiazek z hamulcami, bo one maja na wskaznik wplyw.

 

PS2: jak przegrzac silnik (temp wody chyba to byla) ?? i co sie wtedy stanie ??

 

Pozdrawiam

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet ok, pojezdzilem troche i mi sie podoba, graficzka mila dla oka, sama rozgrywka ---> tyle ze dzwiek mi pierdzi gdy sie biegi przelacza :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet ok, pojezdzilem troche i mi sie podoba, graficzka mila dla oka, sama rozgrywka ---> tyle ze dzwiek mi pierdzi gdy sie biegi przelacza :/.

No właśnie mi też. Musze nad tym pomysleć bo to samo miałem w FO2. Powie mi ktoś jak jeździć SZYBSZYMI ciężarówkami ? Bo jak daje Single Mission to niby moge wybrać model ciezarowki ale jakos różnicy nie odczuwam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 godz grania....

 

Gierka fajna ale stanowczo nie do przechodzenia :) Bo to staje sie zbyt monotonne...

 

Migacz, skrzyżowanie, policja, zakręt, skrzyżowanie, stacja, migacz itp :)

 

Gierka nadaje sie do tego żeby raz na czas zasiąść i zagrać :D

 

Skoro nie mam zamiaru jej przechodzić to... Zna ktoś kod na kase :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie w pokoju, mozna w grze odpalic ;] tylko szkoda ze nie ma takiego z prawdziwego zdarzenia jak np. w serii GTA bo to niezle by klimat podbudowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wyglada.

No cóż. Music Off, Winamp On i można jechać :) Chociaż te 2 kawałki, które są w grze strasznie mi sie podobają. A właśnie - rozwiązałem problem z trzeszczeniem przy zmianie biegów. Wystarczyło włączyć Hardware Acceleration :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kots chcial kody :)

 

"Aby kody zadziałały, musisz najpierw odblokować ukrytą w grze konsolę. Wejdż do folderu C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Moje dokumenty\18 WoS Haulin, a następnie edytuj (najlepiej Notatnikiem) plik config.cfg.

Odnajdż w nim linijkę uset g_console "0" i zmień ją na uset g_console "1" oraz 'g_developer "0"' na 'g_developer "1"'

 

Zapisz zmiany i uruchom program.

 

Podczas gry wciśnij [`] lub [~], aby wywołać konsolę i wpisz dowolny z poniższych kodów:

 

cheat points - dostajesz 500 000$ (W przypadku gdy cheat points nie zadziała skorzystajcie z kodu cheat money, który również jest na kasę)

edit america3 - uruchomienie edytora mapy

cheat driver - zatrudniamy nowego kierowce bez szukania go w hotelach"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby wpisałem kod, kupiłem 3 ciężarówki ale moge wybrać tylko jedną z nich a reszta ? Zniknęły <_< czy jak ? A na dodatek ta która ma 600 HP wcale nie jest jakaś super mocna i szybka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie w pokoju, mozna w grze odpalic ;] tylko szkoda ze nie ma takiego z prawdziwego zdarzenia jak np. w serii GTA bo to niezle by klimat podbudowalo.

No tak, ale co to za frajda muzyki tylko sluchac ;]

np. iTunes -> Radio -> Country ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby wpisałem kod, kupiłem 3 ciężarówki ale moge wybrać tylko jedną z nich a reszta ? Zniknęły <_< czy jak ? A na dodatek ta która ma 600 HP wcale nie jest jakaś super mocna i szybka...

 

W tym hardtracku zeby zmienic ciezarowke trzeba jechac do garazu, lub ba parking, po zakupie ciezarowki wybiera sie miast i parking na jakim ma stac oraz pokazany jest czas za jaki nowa ciezarowka zostanie dostarczona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą pograłem w Haulina i muszę powiedzieć, że miło mnie zaskoczył :)

Grafika bardzo ładna, grywalność i dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe... mniam.

Zrobiłem kilka screenów z gry:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby wpisałem kod, kupiłem 3 ciężarówki ale moge wybrać tylko jedną z nich a reszta ? Zniknęły <_< czy jak ? A na dodatek ta która ma 600 HP wcale nie jest jakaś super mocna i szybka...

To nie Seicento ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jaksie zmienia te ciężarówki?, pojechałem sobie kupić z 2 i co gdzie one są niby pisze że na parkingu w danym miescie ale jak tam zajade pusto nic nie ma??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach jest taka fajna opcja z wyborem grafiki.

Można wybrać np. GF z serii 6 albo ustawienia pod sprzęt HighEnd (dodaje jakieś lepsze elementy w grze).

Ustawiłem ten HighEnd to mi klatki radykalnie spadły, jednak różnicy w grafice jakiejś większej nie zaóważyłem.

Dziwnie zrobiona jest ta gra, nie ma AA :)

Ale nie o tym chciałem napisać. Mam problem przy rozpoczęciu kariery. Dostajemy ciężarówę i jedziemy do najbliższego zlecenia, biorąc ładunek. Później jedziemy w trasę i tu mam problem. Otóż gdy zapada noc a ja docieram do parkingu i wjeżdzając na niego muszę nacisnąć enter - czy inny zaprogramowany klawisz i wtedy zaczyna się zonk. Wyskakuje mi tabelka i w niej nie można wybrać żadnej opcji. Parkuje ciężarówkę na parkingu, odłączam naczepę i wyłączam silnik i nic. Koleś ziewa i nie spi. O co może chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This patch Fixed.. Sound problem and the game does not lag as it did before.It looks like they did something with breaks, when you brake now breaking distance is longer and much more realistic, even acceleration is fixed a bit, truck didn't accelerate fast as it did when you get speed over 35mph.

Patch do pobrania tutaj

 

Zobaczymy jak bardzo odczuwalne różnice, ale i bez tego gra miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...