Skocz do zawartości
romek

Purepc W Telewizji Tvn24

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaOstatnio informowaliśmy Was, że PurePC.pl pokazało się w telewizji GameTV, informację oraz film możecie zobaczyć pod tym linkiem. Tym razem mam przyjemność zaprosić do stacji TVN24, gdzie jutro (08.10.2006) w programie "Progr@m" będziecie mogli zobaczyć krótki reportaż z naszych podbojów na imprezie WGT. Premiera w niedziele o godzinie 14:45. W krótkim reportażu będziecie mogli zobaczyć Sebastiana Białka, jednego z organizatorów Heyah Logitech Cybersport. Pojawi się też dwóch naszych redaktorów: Dawid „Świder” Świątek, którego widzieliście w reportażu przygotowanym przez GameTV oraz Marcin "Ryba" Rywak, który wraz z redakcją ustanowili rekordy, o których wspominałem w tym miejscu. No cóż zapraszam do oglądania programu a zapominalskich do zapoznania się z programem telewizyjnym bo będzie kilka powtórek tego programu w następnym tygodniu.

 

Zapraszam do wypowiadania się na temat materiału i osiągnięć redakcji z kilku ostatnich miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do prośby o nagranie tego reportażu. Może nawet redakcja mogłaby ten reportaż wrzucić na portal, oczywiście po ówcześniejszym dogadaniu się z TVN 24?

Taki reportaż warto mieć. :)

 

Co do osiągnieć redakcji... Nie pozostaje nic innego jak pogratulować redakcji i całemu PurePC. Bijecie rekordy aż miło, mówią o was w TV (co prawda w tej, którą tworzyły służby WSI, ale co tam ;)), recenzji przybywa (aczkolwiek przydałoby się ich trochę więcej), newsy się pojawiają, konkurencja płacze... Żyć, nie umierać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie obejrze bo ocieplaja mi blok;/ i musialem zdemontowac disha... Miesiac bez telewizji jestem :<

U mnie tez ocieplaja. ;D

A co do TVN24 to tak sie zlozylo, ze bylo i ni ma... Rowniez przylaczam sie do prosby o nagranie tegoz reportazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo to niedługo obejrzę bo mam TVN24. Tak w ogóle to się ucieszyłem jak dziecko ;) Nasze PPC w TV.... Napiszę że redakcja zasłużyła na to jak najbardziej swoją pracą i ciekawymi artykułami.

Romek tylko nie wystrzel nam tutaj :P

 

Filmik proponuje wrzucić na Rapidshare...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...