Skocz do zawartości
RadeX

Offspring Mod ! (konkretny Worklog!)

Rekomendowane odpowiedzi

toś panie wyskoczył jak diabeł z pudełka z worklogiem na 5 dni przed targami :)

 

co do moda to hmm delikatnie mówiąc "nie przepadam" za offspringiem więc aby nie być posądzonym o stronniczość - zamilknę :wink: i skupię się na stronie technicznej, o ile takową ujrzymy wcześniej niż na targach :wink:

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jest fast & furious worklog ;] skrzynkę mam i tak już zrobioną i boki z OSB18mm :]

jutro więcej szczegółów...

a tematem przewodnim nie miał być Offspring, motyw mi podpasował no i nazwa musiała byś jakaś więc tak padło :)

Edytowane przez RadeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde Radziu wyglądasz na tym zdjęciu jak mój brat :D :lol: w pierwszej chwili pomyślałem że skąd tu zdjęcie mojego bro :lol:

 

Boki z płyt OSB - one chyba kiepsko nadają się do obrabiania... no ale .. You're the boss :)

 

I dzięki za mdf... jestem Twoim dłużnikiem :)

 

to debil icon_biggrin3.gif wiedziałem ze coś głupietgo zrobi icon_biggrin3.gif

:lol: :twisted: aj żartowniś z Ciebie... zobaczysz że rzucę urok i już nie wygrasz na żadnych targach, nic, nawet nie dostaniesz nagrody za najgorszego moda :D Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w pudełku będą głośniki jak w NOSie tylko że ja puszczę "kolorowe kredki" ;] :D

 

GIZIU - pierwsze 3 miejsca są przecież zarezerwowane dla ludzi z największą ilością kolegów na targach. zapomniałeś? ;]

Edytowane przez RadeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak góre trzeba poprawić.

Łączenie na konfirmaty to bardzo silne połączenie,

Przy wierceniu trzeba zachować maksimum precyzji zęby wyszło idealnie.

 

Złap to może na 3mm—trowe wkręty i przewierć oba elementy i wyjdzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...