Skocz do zawartości
shakur_45

Klopotliwa Sprawa Allegro :/

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedalem facetowi pamieci na allegro 2x512 hynixy z radiatorami, sprawdzilem je oczywsice sprawne w 100% najpierw poszla jedna kosc ( jakims cudem nie dodalem drugiej ) i jak sie spostrzeglem, ze drugiej nie dolaczylem do paczki wyslalem na wlasny koszt druga kosc, koles po otrzymaniu pierwszej mowi, ze dziala, dostal druga i mowi, ze na drugiej mu nie bootuje i co ja mam zrobic ? jestem pewien, ze kosci dzialaly ? moze cos zle zrobil ? a moze nie ida mu na tyle co sobie wymarzyl ... i co ja mam teraz zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klient nasz pan. Poproś, żeby wysłał pamiątki na swój koszt do ciebie i wpłać mu jego kasę na konto.

 

Edit

Po sprawdzeniu kości jeżeli są OK potrącasz mu przy zwrocie kasy koszt twojej przesyłki drugiej kości i koszt prowizji Allegro.

Jeżeli jedna z kości okaże się niesprawna zwróć mu kasę za jedną kość minus potrącenia jak wyżej. Jednak tu dobrze byłoby mieć wyniki testów kości (wydruki, screeny) zrobione tuż przed sprzedażą potwierdzające, że obie kości były sprawne.

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mu, żeby sprawdził na innym kompie te pamięci, a jak dalej mu nie będzie "grało" to poproś, aby Ci je odesłał i już wtedy sobie je sam sprawdzisz i będziesz myślał co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

żartujecie? jak kupił to jego sprawa, niech odeśle! skoro działają to mnie że tak powiem c... yyy mało obchodzi czy na jego sprzęcie działają czy nie... mógł spytać, upewnić się, sprawdzić, przecież wiadomo że pamięci to śliska sprawa... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech je lepiej sprawdzi, dokładniej, ja zakupiłem już Kingmaxy Hardcore 2x512 które na moim kompie nie działały... na innym było już cacy (gryzły się z nForce3), obecnie mam Patrioty które wywalały się w jednym z testów S&M i okazało się że to wina jednego malutkiego parametru w biosie, przestawiłem i cacy działają. Jeżeli ja sprzedaję pamięc to jestem w 100% pewny że jest OK, dla spokoju robię test w Gold Memory i Mem test i Super Pi screena dodaję zwykle do aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...