Skocz do zawartości
lukasrz

Ekstremalny Sprzęt Dla Graczy I Do O/c!

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma marzeń...

 

Dołączona grafika

 

Przy współpracy naszego redaktora Marcina Rywaka (ryba) oraz telewizji HeadShotTV powstał filmik prezentujący najnowszy, dostępny na rynku sprzęt PC dedykowany dla graczy. Zestaw zbudowany przez redaktora składa się z następujących komponentów: procesor: Intel Core 2 Duo E6700; płyta główna: Foxconn N68S7AA z najnowszym chipsetem NVIDIA 680i SLI; pamięci RAM: Patriot XBLK 8000 2x1GB; grafika 2 x Foxconn GeForce 8800GTX( SLI), a całość zasilana była zasilaczem marki Tagan o mocy 900W! Turbo JET. Tak dobrane komponenty pozwalają w chwili obecnej na uruchomienie każdej, nawet najbardziej wymagającej gry w najwyższych możliwych rozdzielczościach z włączonymi wszystkimi upiększaczami w postaci antyaliasingu oraz filtrowania anizotropowego. Krótki filmik pokazujący całą platformę znajdziecie

.

 

Zapraszam do komentarzy : - )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest :

Beating the new 3Dmark record - priceless? :lol:

 

Ryba Kilka ładnych lat - to chyba na wyrost.

Zaklad o Komandosa ze bedzie stykal na dlugo do zwyklego kompa ;)

 

Przez pomylke, w zlym dziale to bylo zamieszczone, juz jest tam gdzie powinno byc raczej ;)

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaklad o Komandosa ze bedzie stykal na dlugo do zwyklego kompa ;)

 

Przez pomylke, w zlym dziale to bylo zamieszczone, juz jest tam gdzie powinno byc raczej ;)

 

sam mowiles --> zamieszczaj w extremalnym :lol:

 

 

 

P.S joke ;)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

typowa reklamówka ale jak dla mnie spoko :) trochę za mało ryba mówi (dla mniej obeznanych) mógł pokazać też co za chłodzenie tam siedzi oraz jakieś [ciach!]ły typu "chłodzenie takie duże bo bla bla", ale obeszło się bez i ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęcik fajny, napewno Foxconn się ucieszył, ale jakieś OC by się przydało...i przynajmniej wyniki w 3D Markach ;-)

Ekstrim oc w przygotowaniu, narazie jak widac w sigu majstruje nowa zabawke na cpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie koszulka PurePC.pl :P

Zasilacz to tutaj na wyrost dany :-D poco taka spawarka.

Szkoda że nie było Core 2 Quadro ;)

Zestawik całkiem całkiem ale za drogi.

-c2q procz 3dm06, cinebench to raczej graczowi sie na nic nie przyda :P

-zasilacz tylko taki wolny mialem i nie bylem pewny czy 450W pociagnie taki config

-koszulka sie zapodziala :blink:

 

P.S - dobrze ze nikt nie marudzi na brak rozowych tasm ide :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL to ma być extremalny komp, jak bym miał go dostac za free niewzgardził bym, kupujac jednak dokonał bym zupełnie innego wyboru...

Ja też dokonałbym nieco innego wyboru... No i brakuje mi na filmiku koszulki PPC :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fajny montaz filmiku, tylko troche reka sie ta komus trzesla :lol:.

 

Co do kompa fajny sprzecik, ale jak to jest z ta nowa 8800? Sterownikow ponoc jeszcze do niej nie ma i wcale gry nie chca pojsc na maxa, tylko na low :blink:, to prawda :roll:?

 

Sprzecik fajny, a moze tak procka by zmienic pod amd :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten filmik mógłby być choć trochę obszerniejszy :P Można by wyjaśnić co i jak tam sie znajduje i różne takie :) I w ogóle brak jakichkolwiek testów... ot taka reklamóweczka, rzekłbym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam jest za moniak ale przy takim sprzęcie powienien być uwzględniony rasowy monitor a ajego nazwa podana z właściwym naciskiem. Przeciez gierki nie beda odpalane w 1024x768. Więc moja sugestia - dorzucić do tego jakiś moniak. Pewnie jakby Foxconn produkował taki sprzęt to by sie tam znalazł ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL 2GB ram to i ja mam, jak zestaw marzeń to minimum 4GB:)

 

Gothic 3 zżera nawet 2500MB RAM....

 

Poza tym brak mi tutaj fajnej budy + chłodzenia wodnego na grafiki i procesor....

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Foxconn nie dostarczyl swojej... po drugie "gumke" zawsze trzeba nosic bo nigdy nie wiadomo kiedy sie moze przydac ;]

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rybus co sie nie chwalisz ze w telewizorze jestes? i do tego masz E6700 i jeszcze zadnej 16m nie zrobiles? :D

odzywaj sie na gg wogole to bedziesz wiedzial wiecej :]

 

LOL 2GB ram to i ja mam, jak zestaw marzeń to minimum 4GB:)

 

Gothic 3 zżera nawet 2500MB RAM....

 

Poza tym brak mi tutaj fajnej budy + chłodzenia wodnego na grafiki i procesor....

2GB starczy, w grach duzo daje RAM na grafach, a tutaj jest go dosyc

 

Ewidentnie reklama firmy... (kto zgadnie? :lol: ) a nie prezentacja sprzetu. Cieniutko.

nVidia + Intel :]

 

Firmy? Czy może firm? No chyba, że ryba ma codziennie na ręku gumkę tagana :wink:

Codziennie :) kiedys nawet dwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...