Skocz do zawartości
Crosis

Jade Empire

Rekomendowane odpowiedzi

Kinder niespodzianka. :P

 

Style walki.

 

Legendary Strike

Leaping Tiger

Thousand Cuts

White Demon

 

Heavenly Wave

Paralyzing Palm

Hidden Fist

Storm Dragon

 

Ice Shard

Dire Flame

Stone Immortal

Tempest

 

Fortune's Favorite

Golden Star

Tien's Justice

Dragon Sword

Eyes of the Dragon

Crimson Tears

Flawless

Mirabelle

Tang's Vengeance

 

Horse Demon

Jade Golem

Red Minister

Toad Demon

 

Spirit Thief

 

 

 

http://jade.bioware.com/specialedition/

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10642&a=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika na screenach srednia bardzo, ale co sie dziwic to port z konsoli - xklocka. Ciekawe jakie bedzie sterowanie, klawiatura ? ;] Niestety nie wszystko co jest hitem na konsolach sprawdza sie na pc no, ale kasa...

Bioware by sie wzielo za kontunuacje baldura - pewniaka a nie jakies wynalazki uskutecznia. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie, w tych czasach gracz powinien byc traktowany po ludzku, rozumiem, ze grafa to nie wszystko, ale to co zaserwowali nam w re4 to ester egg. :]

 

Wracajac do jede empire to gadalem z kolega i zachwala ten tytul na konsole, wiec nie zaszkodzi sprawdzic, oby nie smierdziala konsola. :]

 

---

 

update :]

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Grafa all@max, soft shadows, aax4, bloom itp. Tak jak mowilem w grze to wyglada srednio jak na te czasy.

Mozna wybrac tryby wyswietlania obrazu 16:9, 16:10, gra obsl. oczywiscie pada, jest nawet ff. :]

Co poza tym, no typowa konsolowka, ruchy kamery bardzo ograniczone, walka to klikanie na chama i komba, ja wole jednak ambitniejsze rpg'i, ale mimo to potestuje, moze odkryje drugie dno. :]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath - nie przejmuj sie tak (albo nie narzekaj tak :D) po prostu jestes jedna z tych osob ktore korzystaja z darmochy i dzieki temu graja we wszystko co ich interesuje za free a po przejsciu x-tej gry za free juz zaczyna to nurzyc i po prostu juz masz inne spojrzenie na gry

 

po prostu moim zdaniem jedynie na co ladujesz kaske jak i wielu innych to sprzet wiec oczekujesz tylko sprzetowych wrazen z gry takich jak grafika

 

a ogolnie jest to gra od bioware a bioware slynie z tego ze robi grywalne gry nie zawsze z super oprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, widze ideolodzy znowu w akcji. futureman, jak masz cos do powiedzenia odnosnie gry to wal śmiało, ale jak masz tak smęcić i powtarzać jakieś politycznie poprawne frazesy to idź na oslą.

 

@ath

Przymierzam sie do kupna tej gry (bo BIOWARE..) wiec czekam na obszerniejszą relację. Na razie rozczarowałeś mnie tym opisem walki, dla mnie zawsze pojedynki w RPG byly jedneym z najwazniejszych wyznacznikow jakosci gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath - nie przejmuj sie tak (albo nie narzekaj tak :D) po prostu jestes jedna z tych osob ktore korzystaja z darmochy i dzieki temu graja we wszystko co ich interesuje za free a po przejsciu x-tej gry za free juz zaczyna to nurzyc i po prostu juz masz inne spojrzenie na gry

 

po prostu moim zdaniem jedynie na co ladujesz kaske jak i wielu innych to sprzet wiec oczekujesz tylko sprzetowych wrazen z gry takich jak grafika

 

a ogolnie jest to gra od bioware a bioware slynie z tego ze robi grywalne gry nie zawsze z super oprawa

 

Tak gre sciagnalem z internetu, milego sciagania: 2526438[/snapback]

O, widze ideolodzy znowu w akcji. futureman, jak masz cos do powiedzenia odnosnie gry to wal śmiało, ale jak masz tak smęcić i powtarzać jakieś politycznie poprawne frazesy to idź na oslą.

 

@ath

Przymierzam sie do kupna tej gry (bo BIOWARE..) wiec czekam na obszerniejszą relację. Na razie rozczarowałeś mnie tym opisem walki, dla mnie zawsze pojedynki w RPG byly jedneym z najwazniejszych wyznacznikow jakosci gry.

 

Tak jak pisalem, questy polegaja na zabij, przynies, wszystko w megauproszczeniu, dla mnie nic ciekawego, od rpg'ow wymagam wiekszego stopnia komplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przy włączonym aa i soft shadows ekran pokryty jest takimi przezroczystymi paskami a wyłączenie soft shadows albo aa rozwiązuje problem. Też tak macie? Próbowałem grzebać w .ini ale nic nie wskórałem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

A gra jest mniej więcej jak Fable? Korytarz którym idziemy czy pełna swoboda jak w Gotyku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff... kumpel z wyspy przyjechał w odwiedziny do rodziców to przy okazji mi przywiózł parę gierek - m.in jade i supreme commandera jutro napisze jakie są wrażenia z gry na moim "super" sprzecie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na opinie, moze po dłuższym czasie spędzonym z grą dostanie ona skrzydeł, w końcu początkowe questy z reguły są bardzo proste. Nie chce mi sie wierzyc zeby Bioware wydało jakiegoś knuta i mam nadzieje ze gra będzie bardziej skomplikowana od Fable, bo po screenach troche nią zalatuje, z wiadomych powodów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Ukonczylem gre chyba z jakies 2 lata temu-jesli ktos przebrnie poczatek to pozniej poprostu z godziny na godzine gra sie rozkreca.Ktos kto pisze ze gra jest prosta pod wzgledem walki to gral chyba z 15 min,w grze uczysz sie roznych stylow i nie kazdy dziala na kazdego przeciwnika,trzeba troche pozniej kombinowac.

Jest troche questow pobocznych oraz bardzo dobry glowny watek.Na xboxie gra wyglada swietnie a wiadomo ze dla pc nikt nie bedzie robil specjalnej wersji z badz co badz starej juz gry.

ta gra jest konsolowa produkcja i raczej pad daje wiecej przyjemnosci z grania niz klawa z mycha.

Polecam kazdemu-tymbardziej ze ma byc kontynuacja tego tytulu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac nie zaglebialem sie w ta gre, ale z zasady nie lubie takich uproszczonych rpg, typowych dla konsol, lubie wiekszy stopien komplikacji. Nie mowie, ze gra jest do d... na pewno wielu os. sie spodoba (ciekawa historia, klimat itp.), po prostu ja od gatunku rpg oczekuje czegos wiecej no i walka poprzez ciagle klikanie i jakies comba to juz podchodzi pod nawalanke, po prostu typowa gra na konsole, nie powinni wszystkiego portowac na pc, jesli juz to nie po 2 latach od wydania jak to napisal kolega nizej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xboxie gra wyglada swietnie a wiadomo ze dla pc nikt nie bedzie robil specjalnej wersji z badz co badz starej juz gry.

Jasne i dlatego wersja na PC nazywa się Jade Empire: Special Edition :lol:

doszly min. tekstury w wyzszej rozdzielczosci i sporo efektow, ale bieda na screenach i tak jest spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FrIkO - mam mało czasu więc tylko najważniejsze wskazówki:

 

pierwsza i chyba najważniejsza - opinie o producencie i opinie graczy - co do gothic 3 producent taki sobie według opinii graczy - słaba gra, co do jade empire - producent bardzo dobry według opinii graczy gra bardzo dobra - no w większości to graczy xboxowych ale na PC będzie conajmniej podobnie w końcu ją poprawili w porównaniu z xboxem,

 

o reszcie nie będę wspominał bo są mniej obiektywne - w końcu recenzje itp to nie opinia graczy

 

ale niech stracę: według gr a więc strony zbierającej recenzje:

gothic 3 - 65%

jade empire xbox - 89.4%

wersja PC (ale to to tylko w ramach ciekawostki traktować jak na razie -

83.0% - myślę, że z czasem będzie trochę lepiej)

 

acha tylko nie narzekac albo nie szukac bledow - ale napisze dla spokoju dla tych co sie czepiaja niech nie zwracaja uwagi na opinie o producencie

Edytowane przez futureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak futureman ocenianie czegoś, w co nawet się nie grało jest co najmniej semantycznym nadużyciem. :P

Pewnie Jade Empire nie będzie miało takiego skopanego kodu gry co Gothic 3 (co jest zrozumiałe, gdyż silnik JE nie jest nowy, a sama gra ma już swoje lata). Zresztą pod tym względem Gothic 3 jest jak na razie niezwyciężony. ;)

 

Piszcie sobie co chcecie, mi się grafika podoba. :) Przynajmniej nie będzie się ślimaczyć tak jak Gothic 3, a osoby ze słabszym sprzętem sobie w to pograją.

Zamiast kolejnej gry ze smokami, elfami i orkami (ile można :?) będziemy mogli zmierzyć się z duchami (Fox Spirit wygląda niemal jak Kitsune :D) i z innymi raczej niespotykanymi w innych grach przeciwnikami (Elephant Demon wygląda natomiast jak Loxodon :blurp:). Czyżby Bioware był zauroczony dodatkiem Champions of Kamigawa z MTG, czy może było odwrotnie? :rolleyes: Mi taki świat gry się podoba, przynajmniej jest coś nowego.

 

Pytanie tylko na jak długo starczy ta gra. Czyżby tak jak w przypadku KOTORów, że do przejście gry wystarczy 20-30h? Jak przedstawia się sprawa z replayability? Czy podobnie jak w KOTORach mamy podział na "dark side" i "light side"? Zapewne coś takiego jak influence też tu występuje? Jak wygląda sprawa z dialogami, czy też są tak rozbudowane co w KOTORze 2?

 

PS. Scholar Ling wygląda słodko, a Silk Fox już mnie zaintrygowała. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga odnośnie wymagań :] na kompiez siga - 1280x1024 + to co defaultowo ustawił jade empire - płynnie :] (25-30 FPS) :] ogólnie grałem tylko chwilę ale jest bardzo ciekawa :] zaczynamy postacią (8 do wyboru - lub stworzenie własnej), która na dobry początek ma 2 style walki - przełączane klawiszami 1 i 2 - mieszanie stylów rullz :] np.: zaczynem od techniki tysiąca pazurów, a kolesia wykańczam stylem fali wody (nie pamiętam jak się dokładnie nazywałey oba style:] ) a gra napradwę jest bardzo dobra :] z ostateczną oceną się trochę powstrzymię :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam już gierkę w polskiej wersji językowej. Gierka jest naprawdę świetna :D

Jest tyle różnych stylów walki że jest w czym wybierać. Każdy znajdzie coś dla siebie. Fabuła jest dosyć ciekawa. Gierka jest wciągająca. Grafika stoi na przyzwoitym poziomie. Na kompie z siga śmiga aż miło z włączonymi wszystkimi detalami i aa mam ok 45 fps. Giera jest godna polecenia, w końcu robili ją twórcy takich tytułów jak Neverwinter Nights i Baldur's Gate.

Polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ble... tdu na razie nad nią wygrał :]

1. nie chce mi się czytać takiej ilości tekstu

2. trzeba grac bez dźwięku... z włączonym dźwiękiem - 5 minut i windows :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze angielski do Jade Empire? Nie rozśmieszaj mnie. :)

Sama gierka jest dobra i wciągająca. Fabuła w miarę ciekawie się rozwija, a grafika wcale nie jest taka biedna jak tu niektórzy piszą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angielski umię... chyba przynajmniej zdaję maturę z tego... więc chwilowo rezygnuję z pl wersji - jak kumpel miał przyjechać to dałem mu wytyczne co ma za gierki kupić :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzet jak w sigu i 1280x1024 full +aa +bloom i co tam jeszcze BioWare dalo wszystko wlaczone ale to nie wazne mam polska wersje a zamiast polskich znakow mam prostokaty jak to pokonac? Ogolnie gierka mi sie podoba troche podlatuje mi Fable a Fable mi bardzo do gustu przypadlo. Pomozcie z polskimi znakami plz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie Fable dobrze gralo to i w to chetnie potluke troche ale bez polskich znakow to makabra wiecej bym sie z oryginalnych chinskich krzaczkow dowiedzial... Szukam angielskiego dialog.tlk zeby jakos przetrzymac az sie uporam z polskimi znakami. Google mi powiedzialy ze caly plik odpowiedzialny za jezyk w Jade Empire to wlasnie dialog.tlk w niektorych wersjach jezykowych jest jeszcze dialogf.tlk ale w polskiej jest tylko dialog.tlk. Ten z "f" to podobno glosy dla zenskich (female) postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...