Skocz do zawartości
lukasrz

I Targi Komputerowe Ar Lublin 14 - 15 Maja 2007

Rekomendowane odpowiedzi

I Targi Komputerowe AR Lublin 14 - 15 maja 2007

 

Dołączona grafika

 

W tym roku po raz pierwszy mamy zaszczyt zaprosić Państwa na targi komputerowe organizowane przez Wydział Inżynierii Produkcji Akademii Rolniczej w Lublinie oraz redaktora PurePC.pl Łukasza Rzedzickiego (lukasrz). Targi odbędą się na w/w uczelni w centrum miasta Lublin na miasteczku akademickim. Zwiedzających targi czeka wiele atrakcji i konkursów. Na imprezie zaprezentujemy niecodzienne metody chłodzenia komputera za pomocą ciekłego azotu, suchego lodu oraz autokaskady. Specjaliści z naszego teamu podkręcać będą najnowsze procesory do granic ich możliwości, testować najnowsze karty graficzne FOXCONN GeForce 8800GTX 768MB SLI oraz płyty główne wyposażone w najnowsze chipsety NVIDIA nv680i. Graczy zapraszamy na turniej gier on-line w Wolfenstein: Enemy Territory. Na imprezie nie zabraknie NOS'a i jego twórców. targów.Zapraszamy na stronę targów

 

Zapraszam do dyskusji :) i zapisów na stronie targów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ktoś tu zaczyna robić konkurencję Wronkowi. Ciekawi mnie jak duża będzie to impreza, skoro pierwsze targi to zapewne raczej "kameralna". Nie mniej jednak gratuluje pomysłodawcom, kolejna okazja dla spotkania się lokalnych Ocerów :D Zastanawia mnie patronat nad imprezą uczelni. Pewniakiem luksarz podpiąłeś się pod targi bo to twoja szkoła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewniakiem luksarz podpiąłeś się pod targi bo to twoja szkoła :)

Hekm.... Oni podpieli się pode mnie raczej ;)

 

Jako że studiuje na AR Lublin to postanowiłem zorganizować taka impreze wykorzystując lokal :] Będzie okazja żeby spotkać sie razem, pokręcić ;) pobawić się dobrze... pograć :P

 

Czy uważasz ze jakakolwiek szkola/uczelnia bylaby w stanie zorganizować taką impreze bez żadnych kontaktów ? :P

 

 

Gorąco Zapraszam !!!

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...