Skocz do zawartości
99tomcat

Gemmy Ln2 Party 17.03.07 Czyli Mrożone Celki Są Najlepsze ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w tym skromnym topiku o amatorskim kręceniu :wink:

 

Na wstępie zaznaczę,że wyniki są jakie są ponieważ:

 

-cep "selekt" -pierwszy z półki sklepowej

- plyta taka jaka jest czyli niezła, ale zawsze znajdzie sie coś lepszego

- ln2 z biedronki czyli jakiś ciepławy ;]

-zasilacz to tylko skromny taganik u15

-nie mieliśmy czasu, sponsorów, odpowiedniej pogody i szczęścia, dobrze zoptymalizowanego sysa + 1000 innych powodów dlaczego tak słabo :P

 

ok-czyli wymówki już mamy(jak sobie coś przypomnę to dopisze więcej :wink: ) to nas za ostro nie jedzcie...

 

 

Przejdźmy teraz do konkretów. Priorytetem było odzyskanie WR na celeronie w taktach cepa i chyba się udało, przy okazji jest to jeden z lepszych wyników ogólnie w taktowaniu proca(aktualnie chyba 3 wynik)

 

Dołączona grafika

 

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=178599

 

Mamy fotki z 7.8 ghz, niestety wredne cpu-z nie chciało nam wyniku zapisać :-|

 

 

 

 

Po cpu-z w obroty wzieliśmy spi 1m i 16m

Wyniki też są całkiem ciekawe:

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Na koniec mała galeria fotek z ln2 party:

 

 

 

 

Dołączona grafika

2/5 obecnych na testach(dysponujący za to spokojnie 80% skilla w tym pokoju) czyli ent&Gemmy.

Nie wiem tylko, dlaczego ent jest taki wesoły-mając taką krótką rurkę był bym raczej zmartwiony B)

 

Dołączona grafika

Zawodowe stawianie sysa czyli moje graty jeszcze na AC- zwrócicie uwagę na profesjonalne mocowanie boxa :lol:

 

Dołączona grafika

Zawodowiec przy pracy czyli Gemmy optymalizuje czystego sysa

 

Dołączona grafika

Gemmy pochodzi ze starej szkoły izolowania mobo- starannie wciska izolke we wszelkie zakamarki w okolicy socketu.. do tego ma odlotowe kapcie :wink:

 

Dołączona grafika

pierwsza solidna porcja ln2 trafia do termosu

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

symuluje,że nas czymś myśle... może przypominałem sobie obsługe clockgena :lol:

 

Dołączona grafika

jak widać wszyscy byli dopuszczenie do myszki i mogli sobie potestować...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

po mojej minie widać,ze nieźle nam idzie....

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

prawdopodobnie kręce coś ciekawego-pewnie już przekroczyliśmy 7.6 ghz- jak widać ekipa jeszcze skupiona i zainteresowana. Potem każdy sobie poklikał clockgenem i sie znudziło :wink:

 

Dołączona grafika

po wstępnych testach poniżej tych skromnych 7.4 ghz nie botowalismy kompa-po co tracić czas na clockgena...

 

Dołączona grafika

fota 7.8ghz- niestety nie byliśmy w stanie przejść validacji :/

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

rasowy ocer Gemmy przy tuningu timingów Cell shock-ów

 

Dołączona grafika

Jedna z niewielu sytuacji gdy ent dopuścił kogoś(w tym wypadku mnie) do dolewania azotu- może dobrze, zwykle gdy ktoś inny pilnował zaliczaliśmy freza...

 

Dołączona grafika

Nasza nieco znudzona już w tamtym momencie publiczność- Banti &pisarz. nie mają jednak powodów do narzekać, do clockgena też ich dopuszczalismy :D

 

Dołączona grafika

 

Dzięki tym mega pożywnym batonom udało się nam przezyć te wielogodzinne testy.Ich recepturę zna tylko Gemmy

 

 

Na koniec chciałbym bardzo gorąco podziękować gemmy-emu oraz entowi za zaproszenie i umożliwienie wykręcenia takich wyników. Tylko dzięki nim wyszło to co wyszło czyli całkiem fajne nieźle moim zdaniem. Kto wie, może sie jeszcze je kiedyś nieco poprawi, bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia :D .

 

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do komentowania

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem, aż ktoś wreszcie relację zda z tego weekendu, gdyż wiadome byłe, iż coś ciekawego będzie się dziać.

A tu nagle patrzę :shock: -mało poleciał...

 

P.S. Jak tam wyniki Gemmy'ego?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 ghz- 770 mhz za friko to chyba nie tak źle ..cep bez zająkniecia 2v łykał ...

niestety 8ghz to albo nie ta mobo albo nie ten cep..możliwe,że jedno i drugie, ale aż tak tragicznie nie jest nie? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 ghz- 770 mhz za friko to chyba nie tak źle ..cep bez zająkniecia 2v łykał ...

niestety 8ghz to albo nie ta mobo albo nie ten cep..możliwe,że jedno i drugie, ale aż tak tragicznie nie jest nie? :wink:

770 mhz to DUZO. mysallem ze ryba mial cos kolo 7,1 czy w ten desen. Ile wiecej V dostal cep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za gratsy!

 

kiedy 8 ghz?

jak dostaniemy kupe azotu i jakis super-selekt, jeszcze lepiej wyselekcjonowany niz super-selekt tomcata :P

 

 

Chcialbym takze oficjalnie podziekowac rybie za pozyczenie termo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tyle, ze frajda wczoraj była niesamowita. Zwykle raczej nie widuję takich wyników. Dzięki za zaproszenie ;)

 

Następnym razem jak będziecie przebijać 8GHz to dajcie znać, dorzuce się do azotu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łe tam, bylem pewien ze zrobicie 8ghz.... no ale lepszeto niz nic [;

 

ile było max na rybnej kaskadzie?

80 stopni mniej jak u mnie to co sie dziwisz, vcore tez wyzsze bo u mnie dzialalo tylko ~1.8 albo 1.9.

 

Nastepnym razem termo niedostaniecie lobuzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice B-) :blink: :wink:

Priorytetem było odzyskanie WR na celeronie w taktach cepa i chyba się udało, przy okazji jest to jeden z lepszych wyników ogólnie w taktowaniu proca(aktualnie chyba 3 wynik)

Według hwbot'a jest to 2 wynik na świecie pod względem Mhz :mrgreen: :plum: Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8ghz 8ghz :P

wasze 7770mhz i tak już wynosi nas na podium na arenie międzynarodowej - gratulacje!

Wynik naprawdę syci :)

GRATULACJE!

 

 

P.S

O ile pamiętam z prescottów nie dalo rady zdjąć czapy, czy na tych nowszych prockach coś się zmieniło? :) Czy też ktoś opracował jakąś dobrą metode ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polak potrafi!! :D Bardzo fajny wyniczek ;]

 

p.s rozbroiła mnie fota z podpisem ,,symuluje,że nas czymś myśle... może przypominałem sobie obsługe clockgena icon_lol.gif ,, :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...