Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

Jagged Alliance 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Tkacz

No to postanowiłem założyć temat gty która jest oczekiwana już bardzo długo... może nie tak długo jak DN:For(n)ever ale dla fanów gatunku pozycja ta bardzo ważna. Gra ma jednak wyjść choć dopiero w 2008 roku... czy tak się stanie dokładnie nie wiadomo, jako fan Jagged Alliance mogę mieć tylko nadzieję ;)

 

Jagged Alliance 3 - Strona Oficjalna

 

Kiedy to piszę oficjalna strona JA3 wygląda tragicznie i w sumie nic na niej nie ma bo przenosi nas ona na stronę JA2... hm...

 

Jagged Alliance 3 - Opis

 

Opis JA3 napisany przez polskiego modera z grupy Iron Squad, Lena. Naprawdę warty uwagi.

 

Jagged Alliance 3 - Screeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy DEMO kolejnej części tej kultowej serii.

Oby trzymała poziom... :wink:

gwoli scisłości - link jest do gry JAZZ: Hired Guns - czyli czegoś, co miało kiedyś być JA3, jednak bodajże Strategy First wycofało się z tej gry (zatem JA3 przemieniło się w JAZZ)

oprocz tego powstaje również nowe JA3 - ale to inna historia

 

troche to skomplikowane wszystko :D

 

ps.

tu jest temat o JAZZ

Edytowane przez yamaykee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Pojawiły się nowe informacje dotyczące JA3, o postępy nad grą pytaliśmy samego szefa tego projektu z Akelli czyli Andrewa Kazakowa, zapraszam do lektury:

 

Wywiad z Andrewem Kazakowem - Polska wersja językowa

 

Wywiad z Andrewem Kazakowem - Angielska wersja językowa

 

Jak widać graficznie raczej nie za wiele się zmieni i to trochę boli, cieszy fakt zakończenia prac programistycznych nad multiplayerem i duża ilość frakcji w grze.

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

Grafika taka mi starczy byle gra starczała na kilkadziesiąt godzin i miała porządnie zrobioną mechanikę czyli poruszanie się, system punktów i dobre walki. Fajna fabuła i masa dialogów itd by się przydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Fabuła wygląda na całkiem ciekawą, fizyka na pewno będzie dobra w końcu w SS można było zrobić całkiem sporo ;)

 

Ciekawe jak będzie z muzyką....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Po raz kolejny przepraszam moderatorów, ale jestem uparty i będę reaktywował tematy związane z Jagged Alliance.

 

Mam smutną wiadomość dla osób, które czekają na trzecią część serii - na oficjalnej stronie producenta, rosyjskiej firmy Akella pojawiają się dziwne zawirowania wokół tytułu: zniknął on ostatnio z międzynarodowej wersji witryny, zaś w wypadku rosyjskiej zmieniono termin premiery na.... pierwszy kwartał 2009r. Co to może oznaczać? Możliwe, iż gra podzieli los Hired Guns'a: najpierw wyjdzie tylko w Rosji, a dopiero po pewnym czasie wyjdzie na Zachodzie. Staramy się dowiedzieć od producenta i wydawcy nieco więcej, ale na razie nie mamy odpowiedzi na emaile. Więcej informacji na:

 

http://www.jacenter.pl/jagged-alliance-3-zagrozone-n409.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Akella porzuciła pracę nad JA3 :/

 

 

Właśnie gram w Jazz Hired Guns. Cieszą takie smaczki jak np takie samo hasło do internetowej strony z testami psychologicznymi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Akella nie porzuciła prac. To Strategy-First zerwało umowę.

 

Ale pół biedy, bo niedawno prawa do serii przejął niemiecki bitComposer Games i już zaczyna się nieco w tej kwestii dziać - niejako zapowiedziano nowy tytuł jakim ma być Jagged Alliance Online. Co dokładnie? Nie pytajcie, bo nie wiem, ale chyba mmo albo przeglądarkowe.

Zresztą, szykuje się też ponoć darmowy remake JA2!

 

Więcej szczegółów:

Jagged Alliance Online? BitComposer na GamesCom 2010! - JACenter.pl

 

Jagged nie umiera. On się rodzi na nowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Kolejna bardzo dobra wiadomość - Jagged Alliance Online najprawdopodobniej będzie dostępne zupełnie za darmo!

Produkcją gry zajmuje się znana z tego typu gier firma Gamigo.

 

Jagged Alliance Online będzie darmowe - JACenter.pl

 

Czyżby te ostrożne działania były tylko "badaniem gruntu" przed wypuszczeniem czegoś naprawdę rewolucyjnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Może być ciekawe ;) Zwłaszcza jako gierka dla mobilnych.

 

Niczego rewolucyjnego nie potrzeba ;) Wystarczy to co było w JA2 w nowej oprawie, chociażby na tak dobrym silniku na jakim był Silent Storm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Na oficjalnej międzynarodowej stronie Jagged Alliance pojawiła się ankieta dotycząca Jagged Alliance Online.

Wybieramy w niej jedną postać spośród wszystkich dostępnych w JA2 w AIM, MERC oraz postacie RPC.

 

Którego z najemników chciałbyś w JA Online? Kontrowersyjna ankieta - JACenter.pl

 

O co więc chodzi? Ciężko na razie powiedzieć - według zapowiedzi najemników ma być naprawdę wielu, może to więc wybór tego, który jest najpopularniejszy i powinien być symbolem tej gry? A może pojawi się jakiś zupełnie inny motyw?

 

BTW. Czy można prosić moderatora o wydzielenie postów jako temat "Jagged Alliance Online"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steroid mi średnio podchodzi .

 

Co innego Shadow .

 

Z innych postaci -

 

Lynx , Scope , Raven , Thor , Wolf , major Iwan Dolvich i jego bratanek ( albo siostrzeniec , nie pamiętam ) Igor , Gus , jeszcze paru innych by się znalazło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocne operacje rządzą: Helmut Grunter (naprawa!), Stephen Rothman, Tim "Numb" Sutton

Skradanie Thor Kaufman i Shadow, ale on za bardzo wymiata i za łatwo idzie

Do dźwigania paczek sprzętu i broni ciężkiej Steve "Grizzly" Bornell

Otwieranie zamków, naprawa i pułapki tylko Barry Unger, ale mógłby się zamknąć

Ulubieniec publiczności to nikt inny jak tylko jedyny w swoim rodzaju mistrz ciętej riposty Kevin "Maddog" Cameron

JA2 RULEZ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Wczoraj pojawiło się łącznie siedem nowych screenów z Jagged Alliance Online.

Wyglądają one bardzo zachęcająco, widać sporo detali, których w grze tego typu raczej ciężko byłoby się spodziewać, poza tym już po zrzutach czuć klimat tej gry :D

Aha, ze screenów wynika, że w grze zobaczymy kilku najemników z JA2 - Shadow, Ivan, Grizzly, Bull.

 

Cztery nowe zdjęcia z JA Online - JACenter.pl

 

Na zachętę daję jeden ze screenów :P

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Informacje o JA:Online dosłownie przeplatają się z tymi o Back in Action - ujawniono premierę remake JA2!

Według ujawnionych dzisiaj informacji gra pojawił się już 20 października tego roku.

 

Szczegóły:

Jagged Alliance: Back in Action zadebiutuje 20 października! - JACenter.pl

 

Póki co nie wiadomo jak będzie z polskim wydawcą, acz w obliczu wielu lat czekania na kolejnego prawdziwego Jaggeda, wydaje się to tylko niewielkim problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Wczoraj było bardzo ciekawie, najpierw pojawiła się cała paczka nowych screenów z Back in Action, na których widać znacznie więcej w kwestii systemu walki, niż na poprzednio prezentowanych. Niektóre ze screenów pokazują nieco inne obszary niż te, które mogliśmy oglądać w Arulco.

 

Nowe, wyjątkowo ciekawe zdjęcia z Back in Action! - JACenter.pl

 

Na zachętę jeden ze screenów :)

 

Dołączona grafika

 

 

Później sceną Jaggedów wstrząsnęła inna wieść - na E3 pojawiło się nagranie przedstawiające prawdopodobnie pierwszy sektor oraz zmieniony system walki który wzbudza tak wiele niepotrzebnych kontrowersji. Widać również na nim od niedawna zapowiadany zmieniony interfejs gry, menu oraz mapę Arulco - miasta w którym przyjdzie nam się zmierzyć z naszymi przeciwnikami.

 

Back in Action - Zobacz nagranie z E3! - JACenter.pl

 

Gra nabiera kształtu i bitComposer z dnia na dzień prezentuje nam coraz więcej. Dobrze, że jest to "dawkowane" i jest tego sporo, zawsze do dodatkowa reklama dla gry z dosyć niszowego segmentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Wczoraj opublikowano nowe nagranie oraz kilka screenów - widać np. że mapę da się przybliżać i oddalać w dosyć sporym zakresie (niemal aż do powiększenia sektora), sama mapa z oznaczeniami wygląda naprawdę interesująco. Poza tym jest screen z walki na bagnach, która już wydaje się znacznie bardziej klimatyczna niż w JA2 (pomimo, że źle wcale tam nie było).

 

Interaktywne Arulco na nowym nagraniu i zdjęciach - JACenter.pl

 

No ale jest też coś bardzo "złego"... opublikowano bowiem twarze nowych najemników. Wzbudziły one delikatnie mówiąc negatywne odczucia, bo faktycznie wyglądają bardzo nieciekawie. Zarówno na polskim forum o Jaggedach, zarówno na międzynarodowym The Bears Pit jak i na oficjalnym forum bitComposera zaczęła się ostra dyskusja i krytyka twórców. Zresztą, tutaj przykładowy screen porównujący kilka starych twarzy z nowymi:

 

Dołączona grafika

 

Jak czegoś z tym nie zrobią... no to nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow .

 

Ale zrąbali wygląd twarzy najemników , to już JA2 było o lata świetlne dalej pod tym względem .

 

W ogóle nowe twarze jakieś takie dziwne i bez osobowe .

 

Ciekawe jak będzie wyglądał Shadow czy Gus ( o ile będą w JA3 ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...