Skocz do zawartości
Lagier

Dark Project By Lagier - Wc Rev 5.0 & 6.x -dużo Fot!

Rekomendowane odpowiedzi

Witka :)

 

Po długiej nieobecności i wydawać by się mogło mojej nieaktywności na forum i nie tylko postanowiłem zrobić coś ze swoim nudnym jak p$%$a kompem :D

 

Początkowo podczas jednych z codziennych rozmów z _Vipkiem_ [vel Cyc] wpadłem, a raczej jak to zwykle _Vip_ namówił mnie na modyfikację mojego chłodzenia. Jako, że chciał sprzedać pewne kloce, które pokaże w dalszej części całego topicu długo nie myśląc powiedziałem magiczne TAK :D no i się zaczęło...

 

Aby dostrzec co się zmieniło pokarzę znaną już i pozostającą w niezmienionej formie od dłuższego czasu edycję sprzętu w wydaniu Lagierka :). Wygląda ona tak:

 

Dołączona grafika

 

z zewnątrz jakto stacker...

 

Dołączona grafika

 

Obecne stanowisko pracy:

 

Dołączona grafika

 

Stwierdziłem, że ten kto projektował stackera pomylił się w paru kwestiach i należałoby je poprawić. Pierwsze co poszło na tapetę to paskudny kolor blachy we wnętrzu. W obudowie za 600 zł oczekuję jednak czegoś więcej... po długim namyśle stwierdziłem, iż całe wnętrze będzie w kolorze czarny mat i taką też farbę zakupiłem. Wszystkie części będące w komputerze dobrane będą również pod tenże kolor jednak o tym również w dalszej części topicu.

 

Standardowo do modyfikacji buda została rozbebeczona na części pierwsze...

 

W chwili obecnej jestem świeżo po nałożeniu czarnego oraz bezbarwnego lakieru i obudowa (jeżeli to można teraz tak nazwać hehe...) prezentuje się w następujący sposób:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Kolejne co mnie strasznie wkurzało to strasznie mały otwór mający za zadanie odprowadzanie powietrza z np.: chłodnicy. W ruch poszła szlifierka kątowa i w tym momencie otworek posiada tak jak bozia przykazała 120 mm szerokości.

 

Dołączona grafika

 

ktoś zapyta po co malować środek skoro go nie widać?! I to zostało poprawione jak należy :)

 

oki co nie bede zdradzał jak okno będzie zamocowane fotka cyknieta tuz przed rozmontowaniem obudowy:

 

Dołączona grafika

 

poki co to tyle relacji z prac jutro kolejna porcja fotek :)

 

zapraszam do komentowania

 

pozdrawiam

Lagier

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuję się ładnie :P Bardzo chciałbym zobaczyć resztę fotek . Nie wiem dla czego ale jestem przeciwnikiem koloryzowania obudów w środku, ostatnio pryskałem budę czarnym matem i śrubokręt zeskoczył mi ze śrubki i jest rysa (albo źle położony lakier albo zła blacha ale obstawiam za blachą ) :( dlatego postanowiłem sobie że lepszą budę obkleję matami, nie rozważałeś tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie wykonane okno ;)

 

śnieżką malowałem swoją bude ale bez lakierowania bezbarwnym i teraz każde puknięcie widać ;(

 

pozdro

 

dzieki :)

 

Ja od jakiegos czasu sniezka maluje wszystko i jestem zadowolony ale prawda jest taka ze trzeba polakierować bezbarwnym zeby powłoka się utwardziła. Niestety macik bardzo wrażliwy na zarysowania...

 

Prezentuję się ładnie icon_razz.gif Bardzo chciałbym zobaczyć resztę fotek . Nie wiem dla czego ale jestem przeciwnikiem koloryzowania obudów w środku, ostatnio pryskałem budę czarnym matem i śrubokręt zeskoczył mi ze śrubki i jest rysa (albo źle położony lakier albo zła blacha ale obstawiam za blachą ) icon_sad2.gif dlatego postanowiłem sobie że lepszą budę obkleję matami, nie rozważałeś tego ?

nie tyle rozważałem co miałem tak zrobione :] i nie powiem ile sie nakląłem żeby to wyczyścić... zresztą czy to jest takie fajne? nie sądzę teraz chcę mieć lakier w środeczku :D

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, zobaczymy co będzie po malowaniu ;)

 

Ale tą chłodnice to przełóż w inne miejsce, miałem tak swoją ułożoną to temp były baaardzo nie zadowalające... Taka moja mała rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, zobaczymy co będzie po malowaniu ;)

 

Ale tą chłodnice to przełóż w inne miejsce, miałem tak swoją ułożoną to temp były baaardzo nie zadowalające... Taka moja mała rada.

chłodniczka jest tak umiejscowiona od zawsze ;] tyle ze Stack podniesiony w gorę.

 

Dołączona grafika

 

Wcześniej miałem Dragona DA-01-BD gdzie chłodnica była w topie obudowy różnice... może 1*C może 2*C tutaj akurat wszystko zostaje jak było :)

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie najstarsze dusze tego forum razem połączyły siły by stworzyć coś co zapewne będzie/jest piekne.

I tak trzymać! Powodzenia "cyce"! (if można ze swej strony).

 

EDIT* Literówke miałem w pierwszym słowie; myślałem co innego - pisałem co innego.

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch najstarsze dusze tego forum razem połączyły siły by stworzyć coś co zapewne będzie/jest piekne.

I tak trzymać! Powodzenia "cyce"! (if można ze swej strony).

 

hehe... to ktos nas jeszcze kojarzy? :D Milo THX za dobre słowo :)

 

czy będzie piękne to sie okaże, ale jak zwykle będę się starał żeby było, a zapewniam iż Vipek nie pozostanie bez odpowiedzi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe... to ktos nas jeszcze kojarzy? :D Milo THX za dobre słowo :)

 

czy będzie piękne to sie okaże, ale jak zwykle będę się starał żeby było, a zapewniam iż Vipek nie pozostanie bez odpowiedzi ;]

Stary, to na Twoich albo Vipowych 250MHztach (FSB w K7) się wychowałem. To tak na pierwsze co mi na myśl przychodzi ;]

 

Koniec lizania [gluteus maximus] [; Do roboty! Ja ide w kime, bo jutro trza wcześnie wstać i jechać na Bemowo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie w kime !?! ...ja sie zaraz za lutownice lapie bo mnie jeden wentyl wkurza :angry:

 

a Cycek to z tym spreyami to chyba nawet juz spi :wink:

 

EDIT:

 

juz nie musze lutowac :D ...nTune fajna sprawa

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lagier >>> jak skonczysz ze swoja buda, to podesle Ci moja do malowania :lol2: Wiedzialem, ze ciemny/czarny w tej budzie bedzie fajnie wygladal (looknij na bude Malik'a) ale nie mam warunkow do takiej zabawy no i mi sie nie chcialo jej rozkrecac z tych 1500 srubek :wink:

Robota jak na razie bardzo ladnie sie zapowiada a moge powiedziec, ze wiem wiecej niz reszta B-)

Edytowane przez Dimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chlopaki :)

 

 

No ładny wortklog się zapowiada, niestety Lagier, czarny mat będzie pochłaniał ci światło jak czarna dziura, także, może nie być takiego efektu UV jak wcześniej.

zdaję sobie z tego sprawę jednak powiem iż światełka UV już nie będzie :> mam obmyślany inny plan, ale po kolei...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ta buda zawsze mi sie podobała, a teraz jeszcze bardziej. Bardzo fajne okienko. I kształt, który nawiasem mówiąc bardzo mi się z czyms kojarzy, i wykonanie :) Z malowaniem tez troche roboty było. Umieszczenie chłodnicy jest w porządku i nie wiem czy pod wzgledem wydajności dałoby cos wywalenie jej na przód. Tak przynajmniej niczego nie blokuje, bo płyta w tej budzie jest montowana chyba pare centymetrów nad dnem. Czemu nie wrzuciłeś tematu do galerii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ta buda zawsze mi sie podobała, a teraz jeszcze bardziej. Bardzo fajne okienko. I kształt, który nawiasem mówiąc bardzo mi się z czyms kojarzy, i wykonanie :) Z malowaniem tez troche roboty było. Umieszczenie chłodnicy jest w porządku i nie wiem czy pod wzgledem wydajności dałoby cos wywalenie jej na przód. Tak przynajmniej niczego nie blokuje, bo płyta w tej budzie jest montowana chyba pare centymetrów nad dnem. Czemu nie wrzuciłeś tematu do galerii?

Dzięki za komentarz :)

 

Chłodzonko powędruje do galerii jak będzie gotowe póki co jest fotorelacja i chyba jednak z galeria ma mało wspólnego. Z malowaniem jeszcze nie skończyłem, wieczorem jeszcze raz przeszlifuje całość i nałożę jeszcze dwie warstwy czarnego i bezbarwnego - musi być pewnie :)

 

dzisiaj pozjeżdża się większa część sprzętu więc zapraszam wieczorkiem na kolejną porcję fotek :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prace posunęły się naprzód...

 

Nałożyłem kolejne ostatnie już warstwy lakieru na szkielet wszystkie, elementy z wnętrza, jak również na ścianki boczne. Nawiercone zostały również otwory pod plexi w ściance bocznej jak i w samej plexi po wstępnej przymiarce śrub boczek będzie wyglądał tak:

 

Dołączona grafika

 

dotarła też część osprzętu niestety nie doszło wszystko :( i jak się okazało dostawa reza i wężyków będzie dopiero w poniedziałek ale nie ma tego złego...

 

na procesor zawita dobrze każdemu znany może nie najnowszy ale chyba najładniejszy blok jaki widziałem...:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

tia to Swiftech Storm B)

 

Dołączona grafika

 

kolejna część jaka zawita w układzie to również bardzo znana i lubiana konstrukcja, mianowicie Laing 12V DDC

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

jutro już nawet nie liczę, że coś dotrze mam nadzieję że na poczatku przyszłego tygodnia będę mógł się pochwalić fotkami reszty części z układu...

 

póki co mało widać.... jutro mam nadzieję że stack stanie w całości na swoich stopach :>

 

pozdroowki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

storm na DC ? kiepski pomysł

no tajemnica nie jest ze storm byl projektowany pod SocA/male odkryte jajka ale bez przesadyzmu :) ...napewno bedzie lepszy od X2P ...szczegolnie z DDC

 

test z C2D

 

Dołączona grafika

 

1'C gorzej od Apogee to zly wynik ? ...tymbardziej ze Cyc go dostal za dobra kase razem z Laingiem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę mojego Storma, niech Ci długo i niezawodnie służy tak jak mi icon_wink3.gif

a co on ma jakieś znaki rozpoznawcze?? :D też mam nadzieję że będzie mi świetnie służył ;]

 

storm na DC ? kiepski pomysł

a czemu nie? :) na pewno lepszy od X2P którego do tej pory używałem i nie narzekałem, dostałem go w super kasie no i ten design... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...