Skocz do zawartości
Miazga82

Insurgency: Modern Infantry Combat

Rekomendowane odpowiedzi

INSURGENCY: Modern Infantry Combat

 

Insurgency (INS) is a total conversion mod for Valve Software's Half-Life 2, powered by the Source Engine. INS immerses the player in an intense online combat experience. Set on the modern battlefields, Insurgency simulates infantry combat that encourages the use of teamwork and tactics to close with and destroy the enemy.

Wg mnie jest to świetny mod i zasługuje na osobny temat, gdyż trudno w nim dostrzec jakiekolwiek podobieństwa do HL2 czy CS:S. Jeśli ktoś lubi gry typu Operation Flashpoint, gdzie realizm odgrywa ważna role, to polecam tego moda.

Mapy są bardzo duże, sporo broni, bardziej taktyczna rozgrywka, bez chaosu a la BF2. Jedna kulka i koleś leży ;) Odgłosy broni są tak zajedwabiste jakich jeszcze w żadnej grze nie słyszałem. Dobrze jest mieć głośniki ustawione przestrzennie, bo dziwiękowo to mod jest miodny.

Jedyna wada jest, to ze mod jest dosyć mało popularny, nie wiem dlaczego, ale skutkiem tego jest ze grają w to konkretni ludzie, nie miałem wrażenia ze gra sie z 10-latkami, dla których gra byłaby pewnie za trudna.

Jest to na razie beta, ale niedoróbek mało, a klimat wojny w Iraku na prawdę trzyma.

 

DOWNLOAD Client 1.0 + Patch 1.1

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Mod jest darmowy :P

 

Według mnie dość ciekawy ;) Dobre mapy i zdobywanie punktów wymagające team playu.

 

Gra ktoś w to z tego forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Wydaje się być ciekawy :)

Jak z ogólną popularnością? Nie ma problemów ze znalezieniem sensownych serwerów?

Właśnie to jest największy problem. Serwery są ale głównie Francuskie a Polskiego serwera jeszcze nie widziałem. Znaleźć pełny serwer na 32 osoby to nie problem jest dużo serwerów europejskich.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...