Skocz do zawartości
Twój Pan

Kilka Rekordów świata W Kategorii Amd :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo kto (z pletwami) powiedzial zebym nie byl lama i zalozyl temat to zakladam :razz:

 

X2 6400+ Black Edition

DFI Infinity nF4

2x1GB D9GMH

Riva M64 32MB PCI

FSP 350W

Single stage, evap -47'c do -42'c

 

1M-16M zrobione ot tak sobie zeby rekordy swiata byly, nad 32M posiedziałem i widać efekty

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Rekordziki swiata dla AMD we wszystkich próbkach, pierwsze na świecie 32M ponizej 18minut, a do tego przykozaczyłem watermarkiem :lol: . Licze na to ze bedzie wiecej, musze tylko okiełznać coldbuga, bo troll mi przeszkadza niemiłosiernie :wink:

 

Przy okazji valid na 4226MHz dający najwyżej taktowanego AMD w Europie - http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=338404

 

edit

 

6 Kwiecień 2008 - Rekord Świata w maksymalnym taktowaniu procesora AMD

 

Dołączona grafika

 

pozdro600

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powątpiewam w najszybszego w e

eurazja? :lol: :legal:

 

licze na sub 20s, ciśnij to dalej :lol:

Do eurazji daja w pakiecie obie ameryki i najwieksze wyspy zupełnie gratis. A wszystko za tylko 72, zupełnie niestabilne MHz Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uzyl wody i zalal zalego procka wodom!! Ponoc jadra lepiej sie kreca... w koncu miliony jajek co swieta nie moga sie mylic :lol:

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uzyl wody i zalal zalego procka wodom!! Ponoc jadra lepiej sie kreca... w koncu miliony jajek co swieta nie moga sie mylic :lol:

Tja, akurat musze ci przyznać, że wiesz coś o tym. Tylko jak może się nie mylić coś czego nie ma? Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszta wyników też może być.

:lol:

 

Podziekowania dla harego, ze wytrwałość i support, tyle godzin wysłuchiwał jakie to amd jest (tu wstaw kilka najbrzydszych słow jakie znasz). Przynajmniej miales relacje live z kilkunastosekundowym opoznieniem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekordziki swiata dla AMD we wszystkich próbkach, pierwsze na świecie 32M ponizej 18minut, a do tego przykozaczyłem watermarkiem :lol:

Szkoda, że zamiast tego niebieskiego cienia nie dałeś zielonego to było by już całkiem oczojebne :D

A tak w ogóle to gratz za wyniczki ;)

 

BTW: teraz nie pisze się pozdro600, tylko pozdro600!!!!11 :lol:

Edytowane przez Kean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zamiast tego niebieskiego cienia nie dałeś zielonego

Da sie zalatwic ;)

 

Po 6h zabawy...

 

Dołączona grafika

 

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=340149

 

2MHz do globalnego AMD WR!!!

 

Mam tez 4298MHz valida, ale kiedy chce go opublikowac:

File cpuz4298.cvf upload : OK

Checksum Computed : OK

Checksum Validated : NO !

 

:(

 

pozdro111Twoja_Stara_W_SLI

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratki z wynik na amd ..

 

ale mam inne spostrzezenia...tak patrze i mysle jak ma byc z amd dobrze jak kolega na 4200mhz robi wynik 20s na 1M

na bog wie jakim chlodzeniu a ja na zwyklym c2d e4300 na 3.3 ghz (slabym egzemplazu) robie 17s

 

tu jest sek w po[gluteus maximus]daniu amd..a 6400+ to nie jest tani procek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratki z wynik na amd ..

 

ale mam inne spostrzezenia...tak patrze i mysle jak ma byc z amd dobrze jak kolega na 4200mhz robi wynik 20s na 1M

na bog wie jakim chlodzeniu a ja na zwyklym c2d e4300 na 3.3 ghz (slabym egzemplazu) robie 17s

 

tu jest sek w po[gluteus maximus]daniu amd..a 6400+ to nie jest tani procek

Sek w tym, ze ten X2 to "troche" starsza architektura niz Twoj C2D.

 

masell (1:50)

http://img85.imageshack.us/img85/1695/4298gg5.jpg

masell (1:51)

Daj tym frajerom w pl, ja ide spac bo padam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ryba zawsze musi dodac cos od siebie :P . Wlasnie wstalem, jestem chory i cholernie zmeczony, ale dałem jakos rade pomimo wszelkich przeciwnosci losu. Najwczesniej bede cos dalej wojowal w pn-wt.

 

http://ripping.org/database.php?club=4GHz&brand=AMD

 

Dołączona grafika

Świetne uczucie znajdować się pomiedzy takimi osobami.

 

Szkoda mi troche Pepka, bo spadł wszedzie na drugie miejsca, ale dzieki temu Polska flaga jest na pierwszych dwoch miejscach w kategorii AMD. Do tego ustalilem nowe standardy dla AMD, czyli 4.3GHz oraz 17:xx w 32M. Nie powiem, ze jeszcze 19.xxx w 1M by sie przydalo ;)

 

Jedno z moich najwiekszych marzen dotyczacych oc spelnilo sie, mowa o 4+GHz na AMD. Pozostały trzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając Ciebie teraz, gdzie nie wejdę to będzie o tym na forum... kurcze, że ja mam taką niską samoocenę...

 

Z jeden strony piszesz jakie to wyniki dla Polski zrobiłeś, a z drugiej "frajerom w pl" haha co za sarkazm.

 

Dobra, ale tyle ode mnie jako czyste wywody międzyludzkie...

 

A ze strony OC ładnie pojechałeś, zrób pełne 4300 i będzie git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi troche Pepka, bo spadł wszedzie na drugie miejsca, ale dzieki temu Polska flaga jest na pierwszych dwoch miejscach w kategorii AMD.

Nie ma co się na demną litować. Sprzedając Tobie proca i tak wiedziałem że pospadam:)

Ale jaki to zaszczyt że miałem w rekach najszybszego AMDka na świecie B-) którego kupiłem od Pana Wiesia który nawet niezdawał sobie sprawy z tego co miał we własnym kompie :lol:

 

Graty za WRy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygram w euromiliony to kupię Ci wycieczkę na orbitę, tam nie będziesz potrzebować chłodzenia, wystarczy że wystawisz sprzęt za okno i może pęknie 4,5ghz :D

 

Gratki

Jasne a próżnia odbiera 200W ot tak :D oj nie doleciał byś daleko jak by ten komp kierował silnikami statku :lol2:

wileki gratulacje dla mistrz śiata! :damage_wall:

Edytowane przez fajnystanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...