Skocz do zawartości
pandorsz

Jaki SSD do laptopa? Czy warto kupować teraz?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co czekać, bo można czekać w nieskończoność :)

 

MX200 cały czas jest w sprzedaży, chyba że pisząc w normalnej sprzedaży miałeś na myśli normalną cenę :) bo od jakiegoś czasu ceny się kręcą w okolicach 700zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crucial MX200 jest spokojnie do kupienia. Dobry wybór. Nie ma co czekać, jest teraz pęd na SSD, wzrósł popyt więc ceny nie spadną na razie. W dodatku producenci przechodzą na TLC lub 3D NAND TLC. SSD MLC przechodzi do segmentu PRO. Tak więc bierz czym prędzej MX200, bo to ostatnie Crucial MLC w tej cenie. Crucial MX300 już jest 3D NAND TLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ? 34 miesiace to prawie 3 lata. Nie mow mi ze przez tyle czasu nie uzbierasz na nowy hardware.

 

a po co mam uzbierać na nowy skoro 0,5 TB to wcale nie jest aż tak mało?

 

na wersję SP920 dają 5 lat bez łaski, więc chyba w te TLC za bardzo nie wierzą, nie róbmy z <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>a czekolady...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

a po co mam uzbierać na nowy skoro 0,5 TB to wcale nie jest aż tak mało?

 

na wersję SP920 dają 5 lat bez łaski, więc chyba w te TLC za bardzo nie wierzą, nie róbmy z [ciach!]a czekolady...

Generalnie moze masz racje. Dlugosc gwarancji wprost proporcjonalna do hipotetycznych zalozen zwiazanych z zywotnoscia. Im krotsza gwarancja tym zakladamy ze sprzet bardziej nijaki. okkoniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...