Skocz do zawartości
MCbielu

Nowy procesor, czy nowa karta graficzna.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam wymienić jakaś część w moim komputerze. Problem polega na tym, że nie wiem co będzie lepszym wyborem.

Moje podzespoły:

-Pamięć Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9

-Dysk Western Digital Caviar Blue 1TB

-Płyta główna MSI H81M-P33

-Zasilacz Antec VP 500 - 500W

-Procesor Intel Core i3-4170, 3.7GHz

-Karta graficzna MSI GeForce GTX 950 OC 2 GB GDDR5

Mój budżet to 1000zł + pieniądze ze sprzedaży podzespołu (~1500zł).

Edytowane przez MCbielu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle ale procek i karta do wymiany,zmiana tylko karty skutkuje tym że będziesz miał dużo fps ale spadki będą tragicznie niskie co cię będzie drażnić tutaj proponuje odsprzedać i3 i zamienić na i5 pomiędzy 4460 do 4690 w zależności od ceny i dokupić bądź nową gtx 1060 6GB lub gtx 970 używkę to jedyny sensowny zamiennik o rx480 zapomnij 500w zasilacz potrafi połknąć na śniadanie z mojego doświadczenia-zmieniłem mojego Cooler mastera 500w na corsair RM 750X teraz w crossfire 2x rx 480 i śmiga super :).Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Na razie mam 1000zł. Wystawie CPU i GPU na necie, a zamówie i5 4690. Kare kupię jak sprzedadzą się stare części. ;)

Czy ten model od MSI wystarczy? Jeżeli nie, to będę zmuszony kupić ten nieco gorszy procesor.

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1060-3gt-oc-3gb-gddr5-192-bit-dp-hdmi-dvi-box-gtx-1060-3gt-oc-3gb-974951

Edytowane przez MCbielu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...