Skocz do zawartości
przeciwnik

Jaki zdaniem was jest najlepszy bank?

Rekomendowane odpowiedzi

taak włsnie z mbankiem jest ten problem ze wybrac pieniadze z konta u nich to troche ciezka sprawa :/ Jak to napisał analfabeta...

Ja chyba załoze w millenium lecz sam nie wiem jeszcze czy bede miec mozliwosc robienia przelewów i tego typu badziewii po niskiej cenie przez net :/ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Millenium w sumie spelnia Twoje wymagania w 100%.

Place prowizji 2pln miesiecznie oraz 1 pln za kazda transakcje w bankomacie - to wszystkie koszta.

Chyba, ze zechce przejsc na 5pln miesiecznie to nie bede placil za wyplaty z bankomatu. I chyba tak zrobie bo mam wieecj niz 3 wyplaty miesiecznie z bankmatu (myslalem, ze bedzie mniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalak: chyba nie tyko.. nawet w tym PKO jest taka mozliwosc, czy choćby mbank

Kaeres: dzięki za inf. chyba nie mam juz teraz innego wyjscia bo PKO jest chyba drozsze :/ Choc jeszcze to sprawdze :?

tak w moim miescie sa cybatlyko te dwa banki.. był jakis 3 ale juz cos o nim nie słysze ;) Wiec wybor padnie jak sadze na 90% na millenium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalak: chyba nie tyko.. nawet w tym PKO jest taka mozliwosc, czy choćby mbank

Kaeres: dzięki za inf. chyba nie mam juz teraz innego wyjscia bo PKO jest chyba drozsze :/ Choc jeszcze to sprawdze :? 

tak w moim miescie sa cybatlyko te dwa banki.. był jakis 3 ale juz cos o nim nie słysze ;) Wiec wybor padnie jak sadze na 90% na millenium :)

Tak, ale żeby osoba niepełnoletnia miała konto w banku to moi rodzice tez muszą mieć konto w tym banku(tak jest w PKO i BGŻ). Miałem konto w PKO ale rodzice rozwiązali u nich konto, a z tych banków co teraz mają konta to tylko BGŻ oferuje dla mnie konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmowce... Kiedys mialem w WBK ale od kiedy polaczyli sie z BZ to zrobil sie syf teraz tylko Kredyt Bank tak naprawde sie liczy..... Duzo bankomatow DARMOWE przelawy przez internet itp ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnym bankiem internetowym jest Inteligo.Przez internet mozesz w pelni zarzadzac swoim kontem,a koszta jakie ponosisz to:

0 zl za prowadzenie rachunku w przypadku gdy masz na koncie powyzej 100 zl.

Przelewy w obrebie Inteligo a wiec i PKO (Inteligo jest wlasnoscia PKO) to rowniez 0 zl, a prowizja za przelewy do innych bankow to 0,99 gr.

Moge szczerze polecic ten bank nie tylko ze wzgledu na to,iz jest on bankiem internetowym co jest ogromna wygoda, ale i dlatego, ze gotowke mozesz wplacac w PKO i podejmowac bez prowizji w kazdym bankomacie PKO, a te sa juz chyba wszedzie...

Oprocentowanie jest w zasadzie identyczne jak w przypadku PKO (roznica to chyba 0,2 % na korzysc Inteligo), co nie jest powalajace, ale jak sie chce wiekszy procent to zawsze mozna nabyc obligacje skarbu panstwa.

Jeszcze jedna zaleta jest to, ze o debet trzeba wystapic, wiec nie wchrzanisz sie niepotrzebnie.

Jedyne co mnie irytuje to brak mozliwosci wplaty pieniedzy na konto poprzez bankomat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karuzo: Jedyne co mnie irytuje to brak mozliwosci wplaty pieniedzy na konto poprzez bankomat.

 

A jest wogole taka mozliwosc w jakim kolwiek innym banku ? :|

Oczywiście - są tak zwane bankomaty depozytowe [mBank ma mKioski w kilku marketach i tam można wpłacać gotówkę].

 

Osobiście polecam

1) mBank

2) VWBank

 

Nie polecam - Millenium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Kredyt Bank 8)

Polecam przeczytać: http://www.kredytbank.pl/klienci_indywidua.../ekstrakonto_kb

No człowieku przestań. Kredyt Bank gdyby nie pomoc inwestora to prawdopodobnie w tym roku stałby się niewypłacalny. Ten rok zakończą prawdopodobnie ze stratą 1 miliard złotych 8O więc dobrzy wujkowie musieli przywieźć kupę kasy, żeby to się utrzymało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh te internetowe banki.

Nie ma to jak sobie pogadac w cztery oczy z Twoim "menegerem" w banku.

W millenium mam millekonto i spelnia to rowniez funkcje banku internetowego. Czyli po co miec konto w Intelligo skoro mam to samo w Millenium + reszte udogodnien zwiazanych z dzialaniem normalnym banku.

Chocby wziecie kredytu czy posiadanie debetu.

Banki internetowe sa tylko dla tzw. "allegrowiczow" (czyli tych, ktorym bank potrzebny jet tylko do przelewow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Polecam Kredyt Bank 8)

Polecam przeczytać: http://www.kredytbank.pl/klienci_indywidua.../ekstrakonto_kb

No człowieku przestań. Kredyt Bank gdyby nie pomoc inwestora to prawdopodobnie w tym roku stałby się niewypłacalny. Ten rok zakończą prawdopodobnie ze stratą 1 miliard złotych 8O więc dobrzy wujkowie musieli przywieźć kupę kasy, żeby to się utrzymało.

A co to ma do rzeczy "człowieku" :?: :?: :?: :? Likwidacja konta w banku to kwestia 15-20 minut. Banki nie upadają w ciągu 15 minut. Oprócz tego pieniądze klientów są ubezpieczone i w razie niewypłacalności banku i tak je odzyskam. Nie zmienia to faktu, że w tej chwili mają rewelacyjną ofertę jak dla mnie i jak na potrzeby gostka który założył topic. dlatego polecam ten bank. :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda rejestracja w Inteligo. Wypełniam ten cały formularz na stronie i co wtedy??

Pojawia się kurier jesli tak to po jakim czasie. Ile sie placi kurierowi, a moze poczta przesyłają umowę, ile sie wtedy placi za załozenie. Ile placi sie za karte do bankomatu. Konto chcialbym uzywac do kupowania w internecie, bo zalezy mi na szybkosci przeprowadzanych tranzakcji (kupna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda rejestracja w Inteligo. Wypełniam ten cały formularz na stronie i co wtedy??

Pojawia się kurier jesli tak to po jakim czasie. Ile sie placi kurierowi, a moze poczta przesyłają umowę, ile sie wtedy placi za załozenie. Ile placi sie za karte do bankomatu. Konto chcialbym uzywac do kupowania w internecie, bo zalezy mi na szybkosci przeprowadzanych tranzakcji (kupna).

z tego co pamietam kurier zjawia się po 2-3 tygodniach

 

Nic mu nie płacisz

 

umowa i karta , a wąłscie wszytko co potrzebna przynosi ci kurier - za nic nie płacisz - tylko za obsluge konta - ale jak nie robiłeś żadnych operacjii na koncie lub masz pow. 100 PLN to nie płacisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak załozyłem sobie w mBanku. Ale mam jeszce pare pytań do Was. 1. Czy jak chce placic w Allegro to potrzebuje hasła jednorazowe??

2. Ile płace za to zeby wysłali mi te hasła.

3. Czy trzeba uzyważ mTransfer do zapłaty za przedmioty kupione na Allegro czy da się inazej zaplaci przez mbank??

4. Jest oplata za mTransfer 5 zł na miesiąc, czy jak nie uzywam mTransfer to tez place za to. Np. raz uzyłem to teraz co miesiąc będą mi naliczac te 5 ził.

5. Czy za każdym razem jak dzwonie i rozmawiam z przmiłymi paniami (wieki plus mBanku) z mbanku zabierają mi 2 złote.

 

Jestem troszke zielony, konto mam od wczoraj i sie troszke zakręcilem. A nie chce wiecznie do nich dzwonić. Wczoraj 3 razy bo mialem kłopoty z wybieranie tonowym telefonu :D dobrze ze oddzwaniają do mnie poźniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że jestem zielony :)

 

Chodzi o to czy place np. za aktywowanie kluczy jednorazowych, czy np. za jakiekolwiek inne połaczenie do mLini np. jak mam jakies problem (nie wiem jak co się robi). Czy place tylko wtedy jak dokonuje jakiegoś przelewu poprzez telefon ??

 

Czy musze mieć jakieś przychody aby dostać karte bankomatową (nie jestem jeszcze studentem) ??

 

I jeszcze jedno co to jest monit telefoniczny ??

 

Im więcej jestem na stronie mBanku tym wiecej mam pytań :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za aktywowanie kluczy nie placisz nic. DO mLini placisz jak za jeden impuls czyli 35gr. Jak dokonujesz przelewu za nic nie placisz.

 

NIe musisz miec przychodow aby posiadac karte bankomatowa. Jest tylko jeden mankament, najlepiej jak wyplacasz z bankomatu Euronetu. Wtedy za taka operacje placi sie kilka groszy z tego co pamietam. Jesli nei ma bankomatu Euronetu to musisz zaplacic wiecej. Ja wyplacajac 500zl, zaplacilem okolo 15zl. Bo to nie byl Euronet.

 

PS. Jak masz pytania co do dzialalnosci mBANKu, to na ich stronie jest czat, sa tam dostepni konsultanci 24h/dobe. Odpowiadaja na kazde pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaraj się przeczytać to co Ci mBank przysłał

Jest tam jasno i wyraźnie napisane za co sa pobierane opłaty. No chyba że jesteś na tyle leniwy że Ci się nawet tego nie chce....

Z bankomatami faktycznie jest kłopot, ale mieszkam w Gdyni praktycznie naprzeciwko jednego z dwóch (!!) bankomatów Euronet-u (w całej gdyni są "aż dwa) więc nie mam problemów. Aż się serce radowało jak pobierałem w poniedziałek ponad 2 tysie. bez zadnej prowizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem leniwy, jeszcze nie dostalem umowy i innych papierków. Chce byc tylko być do przodu z wiadomosciami. Wlasnie wbiłem na forum do mBanku i sypie pytaniami. Chyba mnie znienawidzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto mam, tylko nie wpełni aktywne. A informacje po to aby być pewnym co i na jakiej zasadzie działa. To jest jak z kupowaniem sprzętu najpier się wypytujesz, czytasz testy, ulotki a dopiero potem kupujesz. Ja się troche dowiedzialem o mBanku a teraz uzupełniam wiedzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...