Skocz do zawartości
kamiloz

GeFroce 3 Ti500 czy Radeon 9550 ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

mam pytanie, która jest lepsze/wydajniejsz ?

mam okazje kupic Gainward GF3ti500 128MB Jumbo GS ( 128MB pamięci DDR (4.0 ns) )za 320 zł z coolerem za 40 zł z gwarancja do marca 2006 stan idealny. czy bardziej oplacasie kupic radka 9950 jakiegos z allegro ? prosze o jakies podpowiedzi itp

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże - topic o radku 9550 jest przyklejony, drugi ponad 200 strona ma - mogłbys poczytac :evil:

oczywiscie ze radek

kreci sie super i co z tego ze ten ge force ma wiatrak i jest taki super skoro i tak przegrywa na starcie z 9550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże - topic o radku 9550 jest przyklejony, drugi ponad 200 strona ma - mogłbys poczytac :evil:

oczywiscie ze radek

kreci sie super i co z tego ze ten ge force ma wiatrak i jest taki super skoro i tak przegrywa na starcie z 9550

taaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

są podbnej wydajnosci, 9550 ciut szybszy, no i ma dx9;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro jest według Ciebie ciut szybszy(OMG przedtem o gf 4 ti a teraz porownujesz gf 3 8O przestan bo to paranoja moze jeszcze mu poradzisz zeby kupił tego gf 3 za 320 zł?? 8O :lol: ) to znaczy ze wygrywa na starcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak obroncy NV :D

z tego co wiem to na starcie 9550 bez oc dostaje nawet od 4mx;]

hahahahaha lol rotfl szoked :lol:

ostro - piłes czy jak ? 8O

teraz to zes palnął

nie pajacuj człowieku , bez oc ta karta jest g*** warta. i każdy dobrze o tym wie

nigdzie nie napisałem ze 3ti jest super mega lepsza od 9550;]

ale 9550 tym bardziej nie zjada 3ti na starcie :lol: :lol:

wybór jest oczywisty;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez oc te karty beda porownywalne!! wiem bo mam cos kolo Ti500 a kumpel ma 9550

ale radek sie lepiej kreci

i jest bardziej oplacalny:))

IMO cena tego geforce'a jest troche za wysoka:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm 4mx a to zart to tak jak bys porownal swoja z Geforce 2 mx

kurcze chyba nikt nie zajazył;]

pisząc że bez oc ta karta jest gorsza niz 4mx chciałem obrazowo pokazać jej szmelcowatośc;]

od poczatku piszemy tylko o NIE OC;]

po oc wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 mx ma 2 potki i 2 TMU a 9550 ma 4 potoki i jest lepszy nawet przed OC rdzenie tyle samo taktuja pamieci to teraz nie pamietam

chyba nie załapałeś o co chodzi;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mam pytanie, która jest lepsze/wydajniejsz ?

mam okazje kupic Gainward GF3ti500 128MB Jumbo GS ( 128MB pamięci DDR (4.0 ns) )za 320 zł z coolerem za 40 zł z gwarancja do marca 2006 stan idealny. czy bardziej oplacasie kupic radka 9950 jakiegos z allegro ? prosze o jakies podpowiedzi itp

 

pozdro

GF 3 Ti za 320 zł 8O lol roku... Za tyle można dostać firmowe GF 4 Ti 4600 :!: Za 220 zł przy odrobinie szczęścia można dostać w dobrym stanie GF 4 Ti 4200 8) Postukaj się w czoło :roll:

 

P.S. Bierz Radzia i kręć :twisted: albo upoluj GF 4 Ti 4600 jeśli musi być Nv :arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tu prosze obrazowo przedstawione jak w dzisiejszych realiach 9550 bez oc jest na rowni z gf3ti i gf4mx lol

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

a na Leborga to nie zwracac uwagi w kwesti gf4ti4200/gf3ti vs. radeon 9550 bo to fanatyk i nie ma obiektywnego pogladu :wink:

(bez urazy ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny lol roku... podałeś wyniki z 3D mark 2003, który testuje też DirectX 9.... Wydajność sprawdza się w grach... ale co tu porównywać.... Radeon bez kręcenia i może i jest o mocy Gf 3 Ti... ale chyba każdy bierze pod uwagę OC :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie caly pic na tym ze 3dmark2003 bo teraz dx9 coraz bardziej sie liczy, a po oc to 9550 na sniadanie zjada gf3ti (ktora tez jest po oc) no chyba ze w 3dmarki2001 beda obie karty szly leb w leb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto kupuje 9550 zeby jej nie krecic (?),  ...ten jest... goofie  :wink:

no dokladnie

 

porownywac radka 9550 po oc mozna do gf4ti4200 - w miare rowne karty z tym ze radek ma dx9 dzieki czemu dla mnie wygrywa

 

ale stawianie radka w szaranki z gf4ti4600 to imho nieporozumienie, podobnie z gf3ti i gf4mx - ti4600 jest szybsze a gf3 i gf4mx zauwazalnie wolniejsze - szczegolnie w nowszych aplikacjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam i mi sie plakac chce...radek 9550 Gigabyte kosztuje 250 zl...NIE MA LEPSZEJ KARTY ZA TA CENE! kupujemy wiatrak i radiatorki (kolejne 50 zl, albo tniemy jakies stare + od p3 na gpu) i prosze mi znalezc karte za 300 zl ktora ma obsluge d9x, ma podobna wydajnosc, a do tego satysfakcja z dokonango oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _Azazel_

9550 bo po co inwestowac w stara technologie? ten 9550 to taki 9200 z dx9.0;) tylko na r350 i pcb od 9600 przez co sie ladnie kreci jak dozbierasz 50-60 zl to kup 9550xt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dozbierasz 50-60 zl to kup 9550xt

one tez sie ladnie kreca(czesto udaje sie osiagnac 9600xt a nawet ciut wiecej z racji tego samego chipu), tylko ze zdaza sie rowniez iz wogole nie chca isc wyzej niz fabryka dala bo z tym tez sie spotkalem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _Azazel_

jak dozbierasz 50-60 zl to kup 9550xt

one tez sie ladnie kreca(czesto udaje sie osiagnac 9600xt a nawet ciut wiecej z racji tego samego chipu), tylko ze zdaza sie rowniez iz wogole nie chca isc wyzej niz fabryka dala bo z tym tez sie spotkalem:P

szkoda ze wycofali poprzednie revy bo mialy ladne pamieci:) a teraz 3.3ns @!%@#!^ niejest zle ale moglo byc lepiej :mrgreen: chyba im sie cos nie kalkulowalo i postawili na zysk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie sie jeszcze raz na te testy w 3dmarku 2001

i tam jest GeForce 3 Ti ale 200/450 a Ti500 ma 240/500 wiec w 2001 bedzie na pewno szybszy (obie karty bez OC) od 9550

ja po max oc karty bez oc procka wyciaglem 11377 ( wiecej od tego radka w tym tescie:))ale oni mieli troche wolniejszego procka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co rozstrzasac wydajnosci tych kart w 3d2001/3. za takie pieniadze po prostu nie warto kupowac gf3ti w dzisiejszych czasach. jak ktos wczesniej pisal - za te 3xx pln dostepne sa nowki gf4200. z mozliwosciami oc tez u tego gf3ti500 pewnie cienko - o ile wiem to taki podkrecony gf3ti200 wiec pewnie duzo wiecej sie juz z niego nie wycisnie. zas oddzielny cooler - no coz, mozna sobie zawsze kupic do jakiejkolwiek karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...