Skocz do zawartości
kbula

ram czy grafa??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie.

Mój sprzęt to AMD Athlon XP 2000+, ECS K7vta3, 256DDr elixir, geforce 4 mx 440.

Co lepiej dokupic do tego zestawu jeżeli chodzi o wydajność w grach:

Ati 9550 (128 bit) i 512 DDR ,

czy może Ati 9550 XT EXTREME, Ati 9600 lub jakiegos używanego 9500 i 256 DDR.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOBO tez nie jest za cudowne ale powinno wystarczyc. Wymiana grafiki doda kopa w grach. Dodanie pamieci nie zwiekszy ilosci FPS ale wplynie na ogolna przyjemnosc uzytkowania kompa czyli zmniejszy doczytywanie z HDD, nie beidze przerywnikow w grach itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanko.

mam płyte ECS K7VTA 3 AGP x4, czy opłaca sie wydawać 190 - 240 zł na nowa płyte np. EPOX 8KRAI lub ABIT NF7 z AGP x8?? Czy zamiast tego dołożyc do grafy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przedstawie jeszcze inna opcje :D

Piszesz ze masz ok 500zl, wiec tak:

gonisz mx'a za ok 100zl i pamieci (bo to tylko 266) tez za ok 100zl i masz juz 700zl. Teraz kupujesz radka 9550 gigabytea lub asusa (polecam asusa, z radiatorkami na pamieciach robisz spokojnie takty 9600pro), wydajesz na karte z radiatorami max 300zl. Zostaje 400 - kupujesz pamieci, polecam hynixy d43 400mhz, swietnie sie kreca, oczywiscie 512 - dajesz za to tez ok 300zl. Zostaje 100zl - masz juz na przyszla plyte glowna lub byc moze na zasilacz, bo nie napisales jakis masz, a jak jakis codegen 300 to proponuje wymienic go razem z grafa :D Jak Ci nie zalezy na dobrych pamieciach to mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jakies oem , to jeszcze z 50zl max ugryziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...