Skocz do zawartości
wunat

Komputerowe zestawy 2.1 / 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

No kiedyś czytałem o tym, że Logitech gra nienaturalnie. Nie wiem czy się to tyczy innych zestawów, dlatego podchodzę z dystansem do tej firmy, bo zdaje mi się, że jedzie trochę na renomie. Bardziej chodziło mi, że miażdży mocą ;) A poza tym nie odpowiada mi ich wygląd, zbyt futurystyczny design. Widzę, że będę musiał się rozejrzeć za jakimś kinem, bo w komputerowych bida z optycznymi połączeniami poniżej tysiaka.

 

Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz miejsce na kino 5.1 to nie mamy w segmencie komputerowym co szukać. Sam mam wzmacniacz Panasonic kolumnami Tonsil Fenix II i nie sądzę by komputerówki tu konkurowały, bo nabyłem w kwocie 400zł., nie mówiąc o tym, że za tą samą cenę kupiłem ten straroć  PANASONIC SC-HT870

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę podupadł na zdrowiu jak widzę, a ja potrzebuję porady. Szukam głośników do podpięcia pod tv, bo te seryjne w dzisiejszych anorektycznych telewizorach nie za bardzo się sprawdzają.
Zastanawiam się, czy komputerowe 2.1 czy 2.0. Obecnie mam 2.1 Logitech Z3 i nie chciałbym nic gorszego niż to. Pytanie tylko, czy w opcji 2.0 nie będzie za mało basu?

Kwota do 350-400 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze głośników w cenie ~250 zł. (chciałem do 200 zł, ale znając mnie mogę kupić i za 600 :D) 
Pokój ~17m2. Chciałbym, aby zestaw ustawiony był niemal identycznie jak Logitech Z213 ze zdjęcia. Tylko, czy to będzie dobry pomysł?
Mają służyć do muzyki (wyłącznie) klubowej, hardstyle i innych "basołupnych" brzmień. Miałem okazję sprawdzić u kolegi głośniki Trust Vigor 2.1 - grały w miarę dobrze, szukam czegoś podobnego w tej cenie i na razie powinny mi wystarczyć.
Zakup mogę przełożyć do końca miesiąca, choć wolałbym zamówić je wcześniej. Zależy mi na tym, aby łupały troszkę tym basem i grały dość wyraźnie.

Poczytałem troszkę w internecie i wynikało, że Microlab FC-330 powinny sprostać moim oczekiwaniom. Głośniki będą podłączone pod kartę dźwiękową Audiotrak Prodigy Cube Black Edition.

Jakiego jesteście zdania? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam.

 

IMG_20180308_111110.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś posiada głośniki logitech z533 lub z537 (bluetooth) ?

obecnie posiadam z333 i jak za niecałe 200zł to grają fajnie , ale przydałoby się coś z bluetooth, pytanie jak grają Z533 , teoretycznie to wyższy model od z333 ale wiadomo że różnie to bywa w tej klasie cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje zakupić sobie w przyszłym tygodniu głośniki. Chciałbym je podłączyć do PC oraz TV. Ostatnio bylem w posiadaniu Logitech Z623 2.1 ale niestety po kilku latach głośniki padły. Zastanawiam sie nad Logitech z906 lecz ostatnio na YouTube znalazłem recenzje niejakich Edifier r2730bt, lecz nie bardzo kojarzę tę firmę. Może ktoś coś doradzić? Który zestaw będzie lepszy? Może ktoś zna jeszcze jakieś fajne zestawy 2.0 , 2.1 lub 5.1? Kwota jaka dysponuje to 1000zl wiem ze to mało ale może coś sie jednak znajdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę wam się przyznać. Wymieniłem moje Gigaworksy 40 Creativa na zestaw Creative Stage 2.1. Podłączyłem go przewodem optycznym do mojej karty na płycie (realtek 1220) i jestem mile zaskoczony jakością brzmienia. Zero szumu. Jeśli komuś wystarczy dźwięk przy stanowisku komputerowym, to jest zdecydowanie to! 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...