Skocz do zawartości
Gość per3z

Karta max.1100 zl.

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem jednakze zmienic swoj wybor,gdyz miedzy r9800 pro a GT 6600 praktycznie nie ma roznicy.

 

Wiec do rzeczy:interesuje mnie cos pokroju GF 6800 lub lepsza w rozsadnej (niewiele powyzej 1000zl) cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma roznicy? Chyba nie czytales roznych testow itd. Geforce 6600 GT jest sporo lepszy od Radeona 9800 pro i w dodatku pobiera nawet troszke mniej pradu ....

Testy mówią jedno - karty są porónywalne z lekkim wskazaniem na GF 6600 GT, ale bardzo lekkim, zależy która gra. Cała dyskusja toczy się tutaj:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=95518&start=900 - to masz ostatnią stronę

 

Testowałem te karty i wiem co mówię - http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=113

 

Jeśli uda ci się kupić GF 6800 za tą cenę to polecam. Jeśli nie to rozglądnij się za GF 6800 LE tylko załątw jakoś tak ze sprzedawcą, że w razie czego (niemodowalnosci - ale mu tego oczywiście nie mów :) ) wymienic ci na drugą sztukę :)

 

Domell bardzo dobrze radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a 6800 LE jesli sie nie zmoduje to jest porownywalna z 6600 GT??

Kurcze :)

Popatrz już dwa razy linkowałem ci do mojego artykułu. Tam na wykresach jak byk pisze GF 6800 LE - tak trudno przeanalizować ? :)

http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=113

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposob odblokowujemy potoki w 6800 LE?czy to w pelni bezpieczny proce i w jakich produktach najczesciej konczy sie sukcesem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposob odblokowujemy potoki w 6800 LE?czy to w pelni bezpieczny proce i w jakich produktach najczesciej konczy sie sukcesem??

Aż sam jestem zdumiony swoją cierpliwością :)

popatrzyłeś chociaż w dział Artykuły ?

 

Tam jest to: http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=111

 

Jest dokładny opis jak to zrobić.

 

Co do modowalności - miałem dwa Gainwardy - obydwa się modowały, z innymi niestety nei mam doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest o 6200,poza tym nie wszystko z tego rozumiem :)

I co z tego, że to jest o GF 6200? Wszędzie pisało jkak się moduje Radki 9500, a dokłądnie tak samo się robiło z modowaniem Radków 9800 SE. Chyba nie twierdzisz, że podałem ci link do poradnika jak podkręcić kartę, a do twojego pytania ma się to nijak.

 

A czego nie rozumiesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

A w jaki sposob odblokowujemy potoki w 6800 LE?

Programem Riva tuner.

czy to w pelni bezpieczny proce i w jakich produktach najczesciej konczy sie sukcesem??

Jeśli się nie odblokuje to powracasz do starnardowych ustawień.

Prawie każdy 6800LE się moduje.

a 6800 LE jesli sie nie zmoduje to jest porownywalna z 6600 GT??

6800LE jest szybszyod 6600GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Kwestia dyskusyjna :D Podałem link do testów. :)

można dyskotować bo raz wygrywa jedno raz drugie. W wyższych rodzdzielczościach trochę lepiej wypada 6800le ( z wiadomych przyczyn.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem jednakze zmienic  swoj wybor,gdyz miedzy r9800 pro a GT 6600 praktycznie nie ma roznicy.

człowieku odpal 6600GT z AA i Anizo to Radek 9800Pro zostaje w tyle,6600GT to najlepszy wybór do 1000zł

 

 

jeśli chodzi o 6800LE to jeśli sie zmoduje do pełnego 6800 to dobry wybór,a nie lepiej poczekać troche aż 6800 spadnie do ceny 1100zł?? Teraz już 6800 Leadtek'a kosztuje koło 1200zł,kwestia czasu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza karta do 800 zl to na pewno GT 6600 na AGP.Jednakze mam karte podobnej klasy,czyli radka wiec zmieniam na cos silniejszego za rada forumowiczow,ktorzy twierdza ze nie warto z 9800 pro na 6600 GT.Wiec ma to byc 6800 LE?Gdzie dosane najtaniej na gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem takze,o nowych zabezpieczeniach na 6800 LE,ktore juz nie daja sie zmodowac.Czy to plotki czy prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perez zaczynasz byc mocno irytujacy z tym ciaglym pytaniem w kolko o jedno i to samo. czytasz watek o 6600gt wiec powinienes juz wiedziec, ze do 800 pln nie ma karty lepszej niz 9800pro. nie przyjmujesz do wiadomosci, ze za cholere nie ma sensu przesiadka 9800pro>6600gt. 6800le jest drozszy niz 6600gt. a teraz liczysz na to, ze sprzedaz tego ati i za te same pieniadze kupisz cos lepszego niz 6600gt? chyba z "lewego" zrodla. lepiej dokup se ramu czlowieku bo z tymi 256mb to chocbys nie wiem co wetknal to hl2 bedzie ci czkal nawet w 800x600!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...